rosa.love

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

p2 Full Color Lipstick

p2 Full Color Lipstick
2019. május 15.

300 power through arnyalata bronzos, arany csillamos, komolyan mondom, hogy egy EL bronze goddess kiadasnak elmehetne... Nagyon szep!

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2019. május 15.

Semmi koze a pink sugarhoz, nem tudom, miert hasonlitjak hozza... Borzalmas, fejfajdito mű szag. A vattacukorhoz sincs köze. Evek ota szerettem volna kiprobalni mit tud. Most egy kinai boltban volt alkalmam megszaglaszni. Hihetetlenul borzaszto.

Essence Made To Sparkle Highlighting Glow Drops

Essence Made To Sparkle Highlighting Glow Drops
2019. május 11.

A drogerias fenyben szepen csillogott. Termeszetes fenynel en komolyan mondom, alig latom. Masodpercek alatt megszarad, es semmivel sem lesz szebb, mintha sima por allagu highlightert hasznaltunk volna. A parfum miatt nem szivesen alkalmazom arcra. A roset vettem meg, ezen kivul ezust volt, hianyolom az arany szint. Sajnos sokkal tobbet vartam.

MakeUp Revolution Flawless Matte

MakeUp Revolution Flawless Matte
2019. május 8.

Nekem hatalmas meglepetes ez a paletta.
1000 ftra learazva nem hagyhattam ott.
Elso benyomas ranezesre: csalodas. Olyan halvany, semmilyen szinek. Aztan keszitettem vele egy gyors sminket, es az eredmeny egyszeruen tokeletes! Lehet azert, mert amugy hullasapadt borszinem van, de ezek a szinek kifejezetten erosen pigmentaltnak tunnek a szememen. Sikerult egy kifejezetten eros, sotet barnas sminket kesziteni vele, raadasul ugy, hogy sem a feketet, sem a legsotetebb szineket nem hasznaltam! Nem is ertem, hogy lehetett ennyit kihozni ezekbol a pasztellnek tuno szinekbol. Es semmilyen alapot nem hasznaltam hozza. Tartossaga teljesen jo, orak ota rajtam van. A szememet se irritalja, pedig nagyon erzekeny.
Szoval nagyon kellemes meglepetes, plane, hogy sajnos a Revolution tobb termekevel is befurodtem a kozelmultban (a szemoldok pomadejuk es pirositojuk sem valt be).

Bell HYPOAllergenic Mattifying Fluid Folyékony Alapozó

Bell HYPOAllergenic Mattifying Fluid Folyékony Alapozó
2019. május 4.

Update 2019 majus: emlitettem az alabbiakban a bőr alatti puklikat, amiket okozott.. Nos, semmi aron nem multak el, most majusban szedettem ki oket kozmetikussal...nagyon durvan tonkretette a boromet. Amugy a marka Aqua Jelly alapozojaval meg vagyok elegedve, mostanaban azt hasznalom, bar manapsag 2 hetente egyszer, ha sminkelek.

Update 2019 januar: Nos, tobb uveg elhasznalasa utan sajnos eljutottam odaig, hogy utalom. Utalom, hogy fullasztja a boromet, viaszos erzest ad. Most megneztem az osszetevoit jobban, es van benne mehviasz (beeswax)... talan emiatt van? Vagy a rengeteg szilikon miatt? Mindegy is. Szep borom van, de az elmult evben, mig ezt az alapozot hasznalgattam, tobbszor is ilyen "grízes" puklik lettek a borom alatt,amik eletemben sosem jottek meg elo eddig. Persze mindig megmagyaraztam magamnak, hogy ez most epp hormonalis/rossz taplalkozas/alvashiany miatt lehet, hiszen csak nem a hipoallergennek hirdetett alapozo okozza... De mar biztos vagyok benne, hogy igenis ez a ludas. Igy unnepek kornyeken napi szinten keszitettem vele erosebb sminket, a borom tragikusan nezett ki utana:semmibol elobujo miteszerek,gyulladt pattanas, tobb grizes csomo.. Fujj.
Sajnalom, mert amugy felkenve nagyon szep borkepet ad, es a szine is tokeletes, ezert kap 3 csillagot. Kiprobalok a markatol egy masik alapozot is, de ha az sem valik be, orokre bucsut mondok ennek az egesz kamu-hipoallergen tortenetnek.

Update több hónap hasznalat utan:
Sajnos tobb problema is felmerult vele kapcsolatban, pedig nagyon akartam szeretni. Az elso, hogy az altala produkalt eredmeny minden csak nem matt. Felkeneskor suru, kremes, fenyes- es ilyen is marad. Mintha nem akarna megszaradni.
Ketto nyomasnyit kell eloszlatnom az arcomon, ha egy minimalis fedest el akarok erni vele, igy nem valami gazdasagos.
Amugy kevesszer sminkelek mostanaban, megis hamar kifogyott. Amikor letekertem a pumpas kupakot, lattam, hogy meg kb az egy ötöde benne van, fogalmam sincs hogy fogom kiimadkozni belole.
Hipoallergen, nem komedogen? Haaaat mondjuk oke, TALAN, de nagyon rezeg a léc! Sokszor ugy erzem, hogy fullasztja a boromet, es ha tobb napig hasznalom, ugy beleul a porusokba, hogy szinte kitisztithatatlan.
Ami mellette szol viszont tovabbra is, hogy gyonyoru a szine. A finishe pedig egyre jobban tetszik magamon. Ezert ujravettem, bar a 3 ezer ftot tovabbra is sokallom erte. Amint talalok masik olaj es parfummentes alapozot (ami szinte lehetetlen), valtani fogok.

Hahó, olaj es parfummentes, szep szinu alapozo drogerias viszonylatban! Vilagositsatok fel ha tevedek, de en hosszas bongeszes utan ugy latom, hogy ez az egyetlen olaj es parfummentes alapozo a dm-rossmanban (miota kivontak a Nyc-natural matte alapozot, ami szinten ilyen volt).
Kenyelmes, nem fullaszto, szamonra tokeletes. Az arat sokallom egyedul, hiszen 3 ezer ft egy tulajdonkeppen no name, alacsony fedesu alapozoert (az elobb emlitett Nyc alapozo 1200 ft volt!) kisse sok.
De ezt leszamitva, szamomra mindenkepp a 2018- as ev befuto alapozoja.

Trend It Up Mágneses Műszempilla

Trend It Up Mágneses Műszempilla
2019. május 4.

Sajnos ez is, mint tobb eddig hasznalt magneses pilla, hasznalhatatlan. Nekem meg 3 fele vagva (igy ajanljak felhelyezni youtube bloggerek) is idiotisztikusan nez ki. De komolyan. Még jelmeznek is vicc. Egyszerre felelmetes es nevetseges. Eleve lehetetlen a pilla tovehez rakni. Es ott az a csunya magnes is. A legnagyobb penzkidobas es eletem legfeleslegesebben toltott félórája, amit a felrakasaval szenvedtem.

Dr. Kelen Solar Bronz Szoláriumkrém

Dr. Kelen Solar Bronz Szoláriumkrém
2019. május 1.

Masnapra szep barba lettem tole. Harmad-negyednapra meg tiszta pattanas!!! Eleg ritka, hogy konkretan a derekamon jon ki kinyomhatatlan pattanas, de a termeknek koszonhetoen megtortent. Karomon, mellkasomon is kijott egy csomo pattanas. 1 hete kuzdok veluk. Mondjuk nem tudom mit vartam, mar a felkenesnel annyira libazsir allagunak tunt a krem, h gondoltam, ha ez nem tomiti el a porusokat akkor semmi. Maximum vadlira hasznalnek belole ezentul.

Lovely Nude Körömlakk

Lovely Nude Körömlakk
2019. április 26.

Alig tudtam valasztani a gyonyoru arnyalatok kozul! Aztan otthon jott a csalodas:ez a lakk a leheto legvekonyabb retegben sem szarad meg SOHA! Pedig labkormon hasznaltam,ahol nekem valahogy mindig minden lakk gyorsabban szarad. De ez felora utan is olyan volt, mintha ragacsos ragogumival kentem volna be, raadasul kaparassal lejott, meg lemoso se kellett hozza...
Es raadasul amugy csikozott is. Hatalmas csalodas, mert ha jo lett volna, az osszes arnyalatot megvettem volna, annyira tetszettek. Pedig regen volt egy jo lakkom a markatol, amit imadtam. Erre tessek. Penzkidobas.

Women's Secret Beach Please Paradise Body Mist

Women's Secret Beach Please Paradise Body Mist
2019. április 24.

Jezusom... Nagyon NEM! Annyira fejfajditoan szintetikus illata van, hogy nem birom elviselni. Az en boromon brutal tartos sajnos. A csillamok 15 perccel felfujas utan mar reg eltuntek, pedig eros lampafenyben nezem, nyoma sincs.
Nem azert, de a 100ftos boltban kaphato star nature es tarsai szinvonalan van az illat (szamomra). De mondhatnam azt is, hogy mangós wc illatosito.

Catrice Dewy-ful Lips Conditioning Lip Butter

Catrice Dewy-ful Lips Conditioning Lip Butter
2019. április 23.

Kicsit meg vagyok lepodve a sok pozitiv velemenyen.
En nem az apolas miatt vettem elsosorban, hanem mert tetszett a szine a legvilagosabb rozsaszinnek. A csodas babarozsaszin felkenve inkabb sapadt, semmilyen szin. De a legrosszabb benne az, hogy cserepesre szárította az amugy egyaltalan nem szaraz ajkaimat.
Es ossze is gyulik a redokben, csunyan becsomosodik. Ragad is, nagyon. Ez egy nagyon sokat igero, igenyes csomagolasu, jo applikatoru, amde nagyon gagyi termek, olcso drogerias szinten is.