Rovett

Regisztráció dátuma: 2014. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték
2017. augusztus 22.

Az alapjáraton már lila hajamra festettem a 880-as padlizsánt. És konkrétan fekete lett a végeredmény, egy gusztustalan piros mellékfénnyel. Napon annyira ocsmány, hogy sírni tudnék. Remélem az olvasottakkal ellentétben az enyémből 1 hét után kikopik.
Festés közben majdnem megfulladtam. Égette a szeme, az orrom, és a torkom is. Teljes kereszthuzatot kellett csinálni a házban, hogy levegőt lehessen venni. Alig várom, hogy átfesthessem.

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező
2017. augusztus 13.

Béna voltam. A doboz front oldalán olvastam el a szín megnevezést.. 3-33 Sötét meggy, a képen pedig egy meggylila hajú hölgy található.. Igen ám, de a tetején tisztán és érthetően 3-as betűméretben ott van, hogy "Kifinomult violet fényű sötétbarna". Az én hajam töve természetes sötétbarna, majd lefelé világosodik egészen világos szőkéig. Befestettem, a végeredmény pedig egy kifinomult violet fényű sötétbarna lett. Tetszik, de én sokkal több pigmentre számítottam. Nem hasonlít a képre, ott sem ahol a szőkét kellett befognia. Ez inkább egy színezett barna, mint sem egy lilás meggy.
A balzsam hihetetlenül puhává, és hidratálttá tette a kiszáradt hajvégeim. Egynek elmegy, de tuti, hogy havonta kell festeni.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. január 10.

Sikerült brutálisan elszúrnom a színválasztást. Körülbelül nyár közepén lesz jó. De tesztelgetem.. Magában alapjáraton nem tetszik. Túlságosan testest. Miközben ez egy folyékony kiszerelés. Azt hittem a face and body drogériás matt verziója lesz. Eközben nem is matt, hanem inkább szaténos finishe van, és mint mondtam elég tömör. Kevertem 3/1 arányban hidratálóval(ez volt a 3), + raktam hozzá egy kis fehér korrektort. :D Így a színe is jó lett, az állaga is tetszik, a fedése sem olyan művi. Szóval nagyon tetszik, hogy megváltoztattam az egész koncepcióját. :D
Nyárra, mire jó lenne a színe, meghalnék olyan vastag és tömítő érzete lenne.. Nem is tudom mit érzek, de nem egy holy grail termék.

Real Techniques Setting Brush

Real Techniques Setting Brush
2017. január 10.

Én nem pont erre számítottam, amikor magamhoz vettem az ecsetet. A méretéhez, és formájához képest, eszméletlenül tömött. Ezenkívül vastagszálú szőrökből áll. Így nem hozza azt a pihe-puha lágy érzést, amiről mindenki beszél. Természetesen puha, de a tömörsége miatt rendelkezik egyfajta merevséggel. Mielőtt őt használtam volna, egy sokkal lazább, puhább makeup revolution ferdefejűvel dolgoztam. Szóval fura volt az átállás. Evvel az ecsettel nagyon pontosan dolgozik az ember. Ha akar, ha nem. :D Ezért egy kicsit pepecselősebb élek nélküli highlighterezést csinálni.
Fura egy ecset, mert ezen kívül fogalmam sincs mire lehetne használni. Kontúrozáshoz is (számomra) túl precíz, éles... Hmm Mondjuk szem alá fixáló púder felviteléhez tökéletes lehet.
Természetesen mindezt leszámítva az ecset minősége kifogásolhatatlan. Ár-érték arányában.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2017. január 10.

Az első élményem sminkszivaccsal ehhez a termékhez köthető. Rögtön a dupla kiszerelésűt vettem. Miután elhasználtam mindkettőt, kicsit elpártoltam. Rendeltem valami másik márkától. Hát én még nem éltem olyan borzadályt, mint ami az volt. Igazából nem is hittem el, hogy a youtubeon is ennyi videó van a sminkszivacsokról.. Hát szivacs-szivacs, ugyan az.. Ahha ezután a próbálkozás után kellett rájönnöm, hogy ez nem így van.
A Real-Techniques egy hihetetlenül jó vétel. Olcsó, és szuper hasznos. Valószínűleg az eredeti Beauty Blender verheti egyedül, de nekem pontosan megfelel ez a fapados verzió.

MAC False Lashes Mascara

MAC False Lashes Mascara
2017. január 10.

Méregdrága, és még csak nem is működik.
1. Ugyanolyan fekete, mint bármely más egyszerű spirál. Semmi extra dolgot nem fedeztem fel.
2. Már a nedvesség gondolatától is lefolyik. Egyáltalán nem bírja.
3. Ha nem éri nedvesség, is megadja magát nap közben. Szépen lemorzsolódik a szem alá..
Nevetséges.. Már a drogériás termékek nem ilyen ócska minőségűek..

MAC Fix+

MAC Fix+
2017. január 10.

Szinte biztos vagyok benne, hogy ez a spray segített a pattanásaim gyorsabb gyógyulásának. 3 darab volt a szám környékén, hetek óta szenvedtem velük, erre jött a fix+, és 3 nap alatt rendbe tette őket.
Sminkelésnél félúton szoktam használni. Amikor már fent van minden arcra szánt, és por állagú termék: alapozó, kontúr, púder, highlight, szemhéjpúder. Na ekkor fújom le az egész arcom. Ettől nagyon szépen egybe olvadnak a színek, és eltűnik az a púderes, száraz, darabos finish. Élettel telivé varázsolja az egész arcképet. Majd jön a tus, spirál, és kész is a smink.
Ezenkívül még az arcápolási rutinomba is jelen van. Megvárom, hogy beszívódjon minden termék, és egy végső frissítő löketként vetem be a sprayt. Nagyon szeretem! Az illata is nagyon kellemes.

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2017. január 10.

Emlékeztem, hogy van egy sárga olcsó spirál, amit halálra dicsérnek. Ott álltam a Miss Sporty, és a Lovely felett. Még annyi maradt meg, hogy én azon gondolkodtam, hogy sose vennék ettől a márkától semmit, és kiderül milyen jó. Mivel a Miss Sportyra nagyobb esélyt adtam, hogy nem próbálnám ki.. Ezt vettem meg. ORBITÁLIS HIBA :D Valószínűsíthetem, hogy a Lovely-t kellett volna választanom. Ez a spirál egyszerűen kukába való. Nevetségesen rossz.

the Balm theManizer Sisters "the luminizers" Palette

the Balm theManizer Sisters "the luminizers" Palette
2017. január 10.

Én a pink pandáról szereztem be akciósan 7.700 Ft-ért (sajnos már elfogyott). Eredeti áron valószínűleg sosem rendeltem volna meg.
Hihetetlenül régóta szemeztem a márkával. The balm + 3 termék + akció... Minden ember álma így váljon valóra! :D
A csomagolás fantasztikus. Kezdve a grafikával,befejezve a legapróbb kis szövegekkel. i m á d o m, hogy megkér hasznosítsam újra a védőborítást. PLUSZ elhelyeztek rajta egy QR-kódot, amivel megtekinthető egy sminkes tutorial.
Amikor először kinyitottam magát a palettát, hát nem ájultam el. Ahha szépek.. Végül, használat közben, sokkal gazdagabb színek buktak ki belőle, mint az elsőre látszott.
A mágnes jól zár, viszont nem kockáztatok.. HA táskába kerül, akkor papírborítással együtt. Csak bele kell csúsztatni, és teljesen biztonságossá válik.
Ja, én mindhárom színt highlighterként viselem/fogom viselni. Pont azt szeretem benne, hogy nagyon hétköznapi fényjátékot biztosít. A Mary-Lou egyértelműen az ikonikus highlighter szín.. A Cindy-Lou ugye kontúrozó/pirosítóként van megjelölve. Nagyon kellemes púderes babarózsaszín árnyalata van, teljesen jól bevethető highlighternek. Betty-Lou pedig nyáron fog hatalmas szolgálatot tenni, szintén highlighterként. Amikor Mary-Lou már nagyon világos lesz (a márka Betty-t bronzosítóként aposztrofálja). Neki sincs valami bika színe. Szóval akinek télen is egészséges bőrszíne van, vagy kreol árnyalatokban pompázik, annak ebben a szezonban is csodaszépen állhat.
Imádom, hogy ennyire kompakt. Nyáron orrba-szájba ezt fogom használni. Az a bizonyos fesztivál időszak..
Ami kicsit ehhhh.. Az a lejárati időszak.. 1 év. Nagy kiszerelés, kis területre kell használni. Ráadásul egy por állagú dologról beszélek. Nem értem, miért nem 24 hónapos.. De legalább nem tesztelték állatokon.

MAC Burgundy Times Nine

MAC Burgundy Times Nine
2016. december 30.

Nekem nem a Burgundy van meg, hanem az Amber és a Purple Times Nine. Azért merek ide írni, mert a 2 palettából kitapasztaltam, hogy ugyan azt adják.
Imádom, hogy ennyire KOMPAKT. Elfér a tenyeremben, maguk a színek pont akkorák, mint a régi 2 Forintos érme.
Pozitívum, hogy szép, egymáshoz passzoló árnyalatokat rejtenek a paletták. Könnyen tisztítható, klasszikus csomagolás.
Ami probléma, hogy kivétel nélkül porzik az összes árnyalat. NAGYON. Látni, hogy rengeteg termék meg kárba. Mondhatnám, hogy egyáltalán nem pigmentáltak. Vannak színek, amelyek erősebbek, de a lágyabb tónusok eltűnnek a szemhéjon.
Kötelező a tökéletes szemhéjalap. Szerintem a paint pot segíthet rajta a legtöbbet. Nekem nincs ilyen termékem.Viszont, ha van egy erős, jól tapadó alap, akkor nagyon szépen fel lehet építeni a színeket. Így hihetetlenül szép vibráló végeredményt kaphatunk.
Nekem eddig nem sikerült szépen egybedolgozni a színeket. Maximum 2 árnyalatot lehet kifogástalanul egybemosni. A 3.-nál már beindul a mocsár effektus. Lássuk be egy szép füstös smink, nem 2 színből áll.
Még mindig kísérletező/tanuló fázisban vagyok a palettákkal. Nehéz betörni a színeket, de nem adom fel!
Ami már szőrszálhasogatás, de gagyin könnyű a csomagolás. Maga a plasztik nem jó minőségű. Könnyen darabokra törős. Zárásnál a mágnes nekem nem elég erős. Tehát táskában nem érzem biztonságosnak. Kell hozzá a papírdoboz. Viszont kinyitásnál meg már ez a mágnesesség is erős, mert alig lehet fogást találni rajta. Folyamatosan parázok, hogy belenyúlok valamelyik színbe a körmömmel.
Őszintén megvallva, jóval olcsóbban találni ennél jobb minőségű palettát. A pénz amit elkérnek érte némiképp nonszensz. Minél több MAC termékem van, ezt annál inkább tapasztalom. Fogalmam sincs, hogy lett ekkora hypeja ennek a márkának. Az a vicc, hogy ezekkel a hibákkal is tudom azt mondani, hogy SZERETEM, mert MAC. Ez gyalázatos.