Roxuska

Regisztráció dátuma: 2015. október 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2020. május 10.

Alapvetően jól hidratálja a számat, viszont, ha nem használom egy-két napig azonnal újból el kezd száradni a szám. Mindezek mellett nagyon finom is. De a Carmexet nem überelte nálam.

La Roche-Posay Bőrnyugtató Tonik Érzékeny Bőrre

La Roche-Posay Bőrnyugtató Tonik Érzékeny Bőrre
2020. május 10.

Imádom, a kedvenc bőrápolási termékem. Nagyon szépen leszárítja a pattanásokat. Egyedül arra kell vigyázni, hogy szemkörnyékre ne kerüljön, mert szemirritációt okoz.

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó Tisztító Gél

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó Tisztító Gél
2020. május 10.

Szépen leszárítja a patikat és leszedi a sminket, irritáció nem okoz, viszont ezzel együtt a bőrt is nagyon szárítja. Így mellette feltétlen szükséges a hidratáció.

La Roche-Posay Cicaplast Mains

La Roche-Posay Cicaplast Mains
2020. május 10.

Nagyon szeretem, szuperül hat. Nagyon szeretem, hogy nincs illata. Elsőnek volt egy furcsa kesztyű szerű érzet, amit hagyott maga után, de pont emiatt szerettem meg nagyon. A legjobb kézkrém, állandó termék a táskámban.

La Roche-Posay Respectissime Extension Szempillaspirál

La Roche-Posay Respectissime Extension Szempillaspirál
2020. május 10.

Én nagyon szeretem. Nem csinál olyan hú de nagy pillákat, de nem porzik és nem irrtálja a szemem.

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Creme

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Creme
2020. május 10.

Prevenció céljából vettem, alapvetően, mint egy arckrém számomra tökéletes. Én nagyon imádom az illatát és az állagát egyaránt. Arcra és dekoltázsra is használom.

Vichy Dermablend Corrector Stick SPF30

Vichy Dermablend Corrector Stick SPF30
2020. május 10.

Az alapozóval együtt használom, és mindent eltüntet. Karikákra, pattanásokra egyaránt nagyon jó!

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém
2020. május 10.

Nagyon sokáig kerestem hasonló arckrémet. Ugyanis a legtöbb arckrémtől kifényesedik az arcom és még pattanásokat is okoz. Imádom ezt a krémet, imádom az állagát, az illatát. Nem pattanásosodik a bőröm tőle, nem fényesedik ki az arcom és száraz arcomat nagyon jól hidratálja.

Vichy Slow Âge Yeux

Vichy Slow Âge Yeux
2020. május 10.

Nekem nagyon bevált a lila karikáimra. Prevenció céljából vettem, így különösebb más hatásról nem tudok beszámolni, mert ráncaim egyelőre igazából nincsenek. (23 éves vagyok)

Vichy Ideal Body Aqua Sorbet

Vichy Ideal Body Aqua Sorbet
2020. május 10.

Végre egy tesápoló, ami tényleg hidratál és mindezek mellett gyorsan be is szívódik. Eleinte az illata furcsa volt nekem, de mára már megszerettem.