roziih

Regisztráció dátuma: 2017. október 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2018. február 9.

Nagyon megvagyok vele elégedve! Nem szárítja ki az eleve száraz bőröm. Nem tűnik szétsminkeltnek a fejem vele:)

MakeUp Revolution Flawless 4 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Flawless 4 Szemhéjpúder Paletta
2018. február 9.

A világos színek és a csillogósak nem elég pigmentáltak, kb. nem is látszódnak. A barna színek már jobbak, de sok árnyalat hiányzik. Szürke szemhéjpúder egyáltalán nincs benne, ami pedig szerintem alap lenne ebbe a palettába.

Astor Perfect Stay 24h Korrektor + Perfect Skin Primer

Astor Perfect Stay 24h Korrektor + Perfect Skin Primer
2018. február 9.

Egy barátnőm ajánlotta, úgyhogy kipróbáltam. Borzasztó! A karikáim mintha szürkésebbek lennének tőle, nem fed eléggé, beleül a ráncokba, és mintha még ki is száradna és kis pöttyökben tapadna a bőrömhöz. Eddig catrice korrektort használtam, ami 1000x jobb és fele annyiba kerül mint ez.

Essence Luminous Matt Bronzosító

Essence Luminous Matt Bronzosító
2017. október 12.

Nekem ez a bronzosító vált be! Tökéletesen passzol az arcszínemhez, és természetes hatást kelt. Teljesen matt, semmi csillogás nincs benne.:) Sokáig elég. Ajánlom!

Ahava Hidratáló Bőrszépítő Arckrém Nagyon Száraz Bőrre

Ahava Hidratáló Bőrszépítő Arckrém Nagyon Száraz Bőrre
2017. október 12.

Anyukámnak vettem ezt az arckrémet. Állítólag ekcémás bőrre is jó, de neki mégis irritálta, úgyhogy nekem adta. Elősször nagyon nem tetszett, fél év után kezdtem csak el rendszeresen használni. Átlagos krém, nem tud többet mint egy nivea arckrém. Az árát messze nem éri meg!!!

Nivea Intenzív Testápoló Tej

Nivea Intenzív Testápoló Tej
2017. október 12.

Ahhoz képest hogy extra száraz bőrre van, szerintem nem hidratálja annyira a bőrt. Nehezen kenhető, túl sűrű. Nekem nem jött be. Ha épp elfogy egy testápolóm csak akkor használom vésztartalékba.

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2017. október 11.

Sokkal jobb mint sok "márkás" termék szemhéjtusa. Sokáig jó, nem sűrűsödik be, szép vékonyvonalat lehet vele húzni. Ár-érték arányban ez egy csoda! Inkább gyakorlottabb tusvonalasaknak ajánlom az ecsete miatt.

Bourjois Healthy Mix Korrektor

Bourjois Healthy Mix Korrektor
2017. október 11.

Nagyon sokáig használtam, nagyon kevés elég belőle, úgyhogy sokáig kitart. Nekem a szemem alatt kicsit bele feküdt a ráncokba, de ezen kívül semmi problémája nem volt. Jó az állaga, jól fed, és sokáig a helyén marad.

Essence Sun Club Shimmer Bronzing Powder

Essence Sun Club Shimmer Bronzing Powder
2017. október 11.

Oda voltam érte mikor megvettem, de aztán rájöttem hogy alig látszódik az arcbőrömön. (Monjuk lehet az arcom túl sötét ehhez az árnylathoz). Azóta vettem egy másik essence bronzosítót, az viszont tökéletesen bevált.

Sally Hansen Complete Salon Manicure

Sally Hansen Complete Salon Manicure
2017. október 11.

Szép színe van, és tartós is. Csalódásom az volt, hogy elég hamar besűrűsödött. Nem tudom szépen elkenni, vagy nagyon nehezen, pedig még az üveg a 4/5-éig tele van! Glamour napokon vettem 1-1-et, de az eredeti áráért nem venném meg.