Rozmaring

Regisztráció dátuma: 2015. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Cream

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Cream
2019. július 22.

Lassan 2 hete használom, és alig látszik meg rajta. Nekem elég nagyon kevés mennyiség is, az is tökéletesen hidratál, szépen kisimul tőle az arcom, nem okoz irritációt, nagyon friss érzést kelt. Használom a lotion társát is, de a krémet jobban szeretem, szerintem újravevős lesz, és a nővérem is rácsábult, neki is bevált.
Kombinált, nem túl száraz bőrre tökéletes. :)

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Lotion

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Lotion
2019. július 22.

Én reggelente használom reggeli arckrém helyett, mert nem bírom egyszerűen a zsírosabb krémek érzetét napközben az arcomon. Jól teljesít, az én kombinált, bár lassan szépen már normállá alakuló arcbőrömet szépen hidratálja, talán a 40 fokban kicsit túl "olajos" érzetet hagyott, akkor valamiért nem akarta 100% beszívni a bőröm.
Imádom az illatát, nem okozott irritációt, szóval nálam megy az 5 csillag. :)

Isntree Clear Skin 8% AHA Essence

Isntree Clear Skin 8% AHA Essence
2019. február 5.

Egyszerűen IMÁDOM! Direkt várni akartam a véleményírással, ne csak egy használat után írjak, mert már akkor hűha érzés volt, de most is ugyanúgy tartom a véleményemet, hogy VÁÓ!
Ez az első AHA hámlasztóm, ezzel együtt, persze külön napokon a COSRX BHA hámlasztóját használom, de ez sokkal hatásosabb szerintem. Rettenetesen puha lesz utána a bőröm, könnyú vele rétegezni, nem okozott se patikat, se semmi rosszat, nem csípett, szóval nagyon jól tette a dolgát. Utána én még használok esszenciát és arckrémet, azokkal tényleg nagyon jól tud működni, szóval egyszerűen csodás. :)) Szerintem tartós lesz a szerelem.

Purederm Kékáfonya Kollagén Maszk

Purederm Kékáfonya Kollagén Maszk
2019. február 3.

Nagyon szeretem ezeket a Purederm maszkokat, de tartom magam ahhoz, hogy az összes közül szerintem a Kamillás a legjobb. Ennek kicsit erős illata volt, de ezen kívül szépen tette a dolgát. Nem lettem fúúú mennyire hidratált, de szépen felfrissítette a bőrömet és nagyon jó érzés volt. Újravenni ezt a fajtát nem fogom, maradok a kamillásnál vagy a mézesnél. :)

Herbal Essences Ignite My Colour Hajbalzsam

Herbal Essences Ignite My Colour Hajbalzsam
2019. február 3.

Eléggé kis semilyen balzsam. Puhává teszi a hajat, de ennyi. Színvédő tudása nem tudom mennyi, mert fél éve körülbelül a Garnier hajpakolásait használom balzsam helyett, és így is szépen megmaradt a szőkeségem, igaz gondolom sokat segít ennek a balzsamnak a samponja, aztán ki tudja. Egy jó kis hajpakolás ennél ezerrel többet ér, amióta nem ezt használom sokkal puhább és fényesebb a hajam, teltebb. Nem mondom, hogy teljesen rossz, de akinek száraz, töredezésre hajlamos a hajvége, ez édeskevés.

Herbal Essences Ignite My Colour Sampon

Herbal Essences Ignite My Colour Sampon
2019. február 3.

Elég sok nem jó dolog van benne, jobban szeretem a természetes samponokat, krémeket, úgy általában mindent. Ahhoz képest jó sokáig használtam, több mint egy éve ez a samponom, mert ez még a természettudatosság előttről hozzám ragadt. Balayage szőke vagyok, középszőke a természetesen hajszínem. A zsírósságán semmit se segít, két nap után már tropa a hajam, de a színvédése tökélesen megvan, nem használok semmi hamvasítót hozzá, és a fodrászom csodálkozva mondta, hogy úristen, de szép hamvas szőke maradt a hajam, szóval biztos tud valamit. Minusz egy csillag azért, mert ahhoz képest, hogy úgy reklámozzák, hogy természetes hozzávalókból van, csomó nem természetes dolgot beleraknak, és azért is, mert igaz nem az a feladata, hogy a zsírosságán segítsen, de azért lehetne jobb.

Bonye Therapy Moringani Berry Mix Sheet Mask

Bonye Therapy Moringani Berry Mix Sheet Mask
2019. január 20.

Szerintem nagyon jó kis arcmaszk, bár szomorú vagyok, hogy van benne parfüm, szerintem simán kihagyható lenne, de nálam szerencsére nem okozott ez irritációt. Nagyon szépen hidratálta a bőrömet, kellemes volt. Nem volt egy hűha érzés, de klaszisokkal jobb, mint egy kis sima arcmaszk. Érezhetően hidratál, nyugtatja a bőrt és láthatóan feszesebb, nedvességgel teltebb volt utána az arcom, ahogy használtam.
Sajnos már kevés helyen lehet kapni, aki teheti, csapjon le rá. :)

Purederm Kókuszos Maszk

Purederm Kókuszos Maszk
2019. január 20.

Több armaszkukat kipróbáltam már, és a választékból van ennél jobb is, de ez sem rossz :)
Kellemesen hidratál, teszi a dolgát, de például a kamillás társához képest nem annyira jó. Ettől függetlenül ajánlom, mert kellemes volt, szépen illeszkedett az arcomhoz, a rajta lévő folyadékot szépen beszívta a bőröm. Az árához képest nagyon jó kis arcmaszk. :)

Purederm Kamillás Kollagén Maszk

Purederm Kamillás Kollagén Maszk
2019. január 20.

Már több Purederm fátyolmaszkot kipróbáltam, de talán ez közülük a kedvencem. Pont jó piros volt az állam a sok pattanás miatt, meg bajuszpiheszedésnél is kipirosodott ott az orrom alatti terület, de ez a kis maszk nagyon szépen levitte a pirosságot és még kellemesen hidratált ki, nyugtatta a bőrömet. Már amikor feltettem nagyon jó érzés volt, könnyen felsimogattam az arcomra, kellemesen hűvöses, nyugtató érzés volt, amikor leszedtem, ez a kellemes érzés megmaradt. Nem is tettem fel utána az éjszakai krémemet, mert nem éreztem szükségét. :) (koreai arcápolási rutinom van, szóval minden lépésen végigmentem, kivéve az éjszakai arckrémemen)

Isana Aktiv-Kohle Tuchmaske (régi)

Isana Aktiv-Kohle Tuchmaske (régi)
2019. január 20.

Nem akarom az előttem levőket nagyon ismételni, bárcsak elolvastam volna a véleményeket mielőtt megvettem. Sok jó fátyolmaszkot használtam már, hát ez egy nagy semmi hozzájuk képest. Az INCI legalább nem katasztrófa, éreztem is némi hidratációt bár mintha picit égne most az arcom, csíp picit. Csöpögött belőle a lé, nekem csak azért maradt fenn az arcomon mert ráraktam a szemüvegemet és az lefogta :D
Brutálvastag az anyaga, ilyennel még nem is találkoztam, méghozzá az enyém hibásan volt felvágva így csak fél orrlyukon lélegeztem mert a másik felén nem volt felvágva a perforáció mentén. :D
Senkinek nem ajánlom, azert a 2 csillag, mert nem borzalmas az INCI és picir hidratált.
UPDATE:
1 csillagot se érdemelne, mert csomó pici pattanást okozott :(