rozsaanna

Regisztráció dátuma: 2019. január 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. január 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

RIVAL loves me Pirosító Stift

RIVAL loves me Pirosító Stift
2023. január 31.

Jó ideje használom a 03 árnyalatot. Meg vagyok vele elégedve. Szép színe van, krémes, könnyen felhihető és nagyjából el is dolgozható ecsettel, szivaccsal vagy akár ujjakkal, amit én a leggyakrabban csinálok. Természetes színt ad, ami nekem fontos volt a világos bőröm miatt és nem emeli ki a szárazabb részt sem az arcomon. A tartóssága körülbelül 4-5 óra rajtam, de ennyiért nagyon szuper. És sokáig elég is lesz.

Playboy You 2.0 Woman EDT

Playboy You 2.0 Woman EDT
2022. december 5.

Először anyukám vette, így volt alkalmam kipróbálni. 2-3 órát bír, erős, de nem megfullasztó illat, ősszel és télen kifejezetten szeretem. Az illata pedig pont én vagyok, így már a 7. üveget vettem újra.

NYX Professional Makeup Bare With Me Serum Concealer

NYX Professional Makeup Bare With Me Serum Concealer
2022. november 20.

Szeretem! A száraz területeken sem csomósodik vagy emeli ki a bőröm hibáit, közepesen fed, hidratál. Pont eltaláltam a tökéletes árnyalatot.

RIVAL loves me Take Care Of Yourself Loser Blur Púder

RIVAL loves me Take Care Of Yourself Loser Blur Púder
2022. november 20.

Nagyon szépen mutat az alapozó és korrektor felett. Sokáig elég lesz, nem szóródik ki rengeteg termék, épp annyi amennyi kell.

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2022. augusztus 22.

Frissít, a bőröm viszonylag szereti, de parfüm van benne.

Maybelline Lash Sensational Sky High Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Sky High Szempillaspirál
2022. augusztus 20.

Kedvencem! Annyit vadásztam, aztán végül sikerült beszerezni, ám nem fűztem hozzá sok reményt, na de amit művelt az pont tökéletes volt számomra. Hatalmas pilláim lettek, csomók nélkül. Többen meg is kérdezték, hogy műszempilla e mert, brutál szép. Újra fogom venni, ha ismét találok valahol.

Catrice All Matt Shine Control Alapozó

Catrice All Matt Shine Control Alapozó
2022. augusztus 20.

A szárazabb részeket van, hogy kiemeli és maszkos hatást eredményez.

Catrice Kaviar Gauche Arcpaletta

Catrice Kaviar Gauche Arcpaletta
2022. augusztus 20.

A csomagolása fogott meg és bevallom amiatt hoztam el. Vigyázni kell vele, mert a bronzosító része tud foltos lenni és túl élénk, de összességében remek kis paletta.

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation
2022. augusztus 20.

Az eddigi legjobb! Közepes fedésű, könnyű és krémes. Nagyon szépen egységesít és nem ül bele a ráncokba vagy emeli ki a szárazabb részeket. Abszolút újravevős.

Essence Double Trouble Waterproof Szempillaspirál

Essence Double Trouble Waterproof Szempillaspirál
2022. augusztus 20.

Semmi extra. Tartós de nem dúsít vagy hosszabbít.