Rozsaszinponilo

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ Spray
2021. július 11.

Hátránya (és ami miatt biztosan nem veszem újra), hogy botrányosan rossz olajos réteget hagy a bőrömón, képtelen beszívódni. Mindig figyelni kell, hogy "játszós" ruhát vegyek fel felé, mert összekenek vele mindent. Mintha étolajban mártóztam volna meg.

Előnye, hogy kényelmes a kis kiszerelése, könnyen elkenhető és megbízhatóan védi a bőrömet.

Sajnos nem lesz go-to fényvédő, mert csak és kizárólag strandoláshoz tudom használni, mindennapokra túl olajos.

Skin 79 Animal Color Clay Mask Dry Monkey

Skin 79 Animal Color Clay Mask Dry Monkey
2021. április 30.

Könnyen felkenhető, egész jó kis arcpakolás. Az illatában finoman érződik a levendula illata. :) Különösebb wow-hatást nem ért el nálam (ezért a -1 csillag, mivel nem "csodaszer"), viszont szép tiszta bőrképet hagy maga után, és egyáltalán nem szárította ki a bőrömet, ahhoz képest, hogy agyagmaszkkal van dolgunk.

Sara Beauty Spa Hidratáló Kézkrém és Testápoló - Vanília és Jázmin

Sara Beauty Spa Hidratáló Kézkrém és Testápoló - Vanília és Jázmin
2021. április 8.
(!)

Tesztelésre kaptam én is, és köszönöm! :)

Szóljon mellette, hogy kellemes vanília illata van, és nagyon hamar beszívódik, mindenféle ragacsos érzet nélkül.
Azonban sajnos nem életem testápolója, egyáltalán nem ájultam el tőle. Tulajdonképpen nulla hidratáló hatása van, nem tapasztaltam háromnegyed doboz elfogyasztása után bőrszépítő vagy feszesítő hatást, ráadásul az összetevői sem a legszebbek. :(

Neogen Day-Light Protection Sunscreen SPF50 / PA+++

Neogen Day-Light Protection Sunscreen SPF50 / PA+++
2021. március 17.

Imádnivaló, teljes mértékben beváltja az ígéreteit.
Nyáron nem pirítja meg a fejemet a nap vele, nulla fényes, ragacsos fehér réteg és kellemes kenhetőség. Tulajdonképpen a tökéletes fényvédő krém.

Néha felszíni vízhiánnyal lep meg a bőröm, így a hidratáló krémet nem tudom megspórolni alóla.

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2021. március 17.

Kicsit meglepett, hogy egy érzékeny bőrre való lemosó ilyen rossz tud lenni.
Kb. három héten át használtam minden este két lépéses lemosás elsőjeként, de az enyhén zsíros seborrheás bőrömet nagyon csúnyán kikezdte. Az orromon és az államon bepirult a bőröm, és apró hólyagocskák lettek a vörös foltokon. Természetesen azonnal abbahagytam a használatát. Újabb hetekbe telt, mire visszahoztam vállalható állapotba az arcomat.

Páromnak átpasszoltam, de sajnos neki pattanásai lettek, így végül a kukában landolt.

Nagyon nem. :(

Balea Testápoló Tej Sheavajjal Száraz Bőrre

Balea Testápoló Tej Sheavajjal Száraz Bőrre
2021. február 24.

Az illata nagyon sok, túl intenzív, és valóban a klasszikus Nivea krémre hasonlít, valamint eszméletlenül lassan szívódik be. DE! A csípős téli hideget túlvészelte vele az érzékeny, kiszáradásra hajlamos bőröm, tehát szépen végzi a dolgát.

Mínusz egy csillag a túl intenzív illat miatt jár csupán.

Ár-érték arányban kiváló.

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Fátyolmaszk

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Fátyolmaszk
2021. január 22.

Az illata valóban sörillatú, de egyáltalán nem erős vagy zavaró.
A fátyolmaszk nagy, az arcon teljesen jól elsimítható és bőségesen át van itatva szérummal, sőt, egy második körre elegendő cucc is maradt tasakban. :)
A hatóidő letelte után pedig az arcom kisimult, felpumpált és feszes.

Elég fullos! :)

eyeNlip Pure Perfection Natural Sun Cream SPF50+ / PA+++

eyeNlip Pure Perfection Natural Sun Cream SPF50+ / PA+++
2020. december 8.

Átlagos fényvédő, több rossz tulajdonsággal: fényes réteget hagy maga után, nulla hidratáló hatás és erős műanyag gyümölcs illat.
A pozitívuma, hogy árban nagyon jó, és nekem nem volt gond a sminkeléssel utána.

Az az igazi "karanténban-otthon ülök" fényvédő.

Balea Beauty Effect Tuchmaske

Balea Beauty Effect Tuchmaske
2020. november 17.

Igazából nem jó semmire, nálam egyáltalán nem váltotta be a feltöltő hatás ígéretét. Pontosan ugyanolyan volt a bőröm, mint a használata előtt. Még csak különösen hidratáltabb sem lett, ráadásul jó kevés szérum van a maszkon - olyan érzés volt, mintha egy vékony vizes zsepit tettem volna fel.

Nagyon nem. :(

Hahn's Peptide Aquanin Mélyhidratáló Feszesítő Emulzió Peptidekkel

Hahn's Peptide Aquanin Mélyhidratáló Feszesítő Emulzió Peptidekkel
2020. szeptember 9.

Először is, mi ez az INCI lista?! :D Csodaszép.

A krém csomagolása tetszetős, letisztult, prémium hatású a kicsit "nehezebb" műanyag, a kiszerelése teljesen rendben van (kiadós), pumpás adagolója pedig kifejezetten higiénikus.
Maga a krém nagyon-nagyon lágy, könnyű, finom krém, rendkívül gyorsan beszívódik, szinte beissza minden finomságát a bőröm. :)

Pontosan az, aminek látszik: egy jó kis hidratáló krém.