rozuska

Regisztráció dátuma: 2011. november 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Nivea Pearl & Beauty Deo Spray

Nivea Pearl & Beauty Deo Spray
2019. május 8.

Most nosztalgiából vettem egyet. Kíváncsi vagyok milyen élmény lesz, mert a szegedi éveket nagyon szerettem és abszolút ez az illat kísérte végig az egyetemi napjaimat.

Balea Sensitive Deospray

Balea Sensitive Deospray
2019. március 28.

Ezt nagyon szerettem. Illata különleges volt, a hatásával i meg voltam elégedve. Sajnos ezt már nem lehet kapni, csak az alumentes változatot, aminek az illata is teljesen más.
Az évekkel ezelőtti változatnak 5 csillag.

Fenjal Classic Luxury Perfume Deo Spray

Fenjal Classic Luxury Perfume Deo Spray
2017. augusztus 18.

Update: Sajnos annyira bebüdösödtem tőle az utóbbi időben, hogy le kellett váltanom.

Korábbi: Jelenlegi nyári favoritom. Nagyon szeretem ezt a klasszikus Fenjal illatot. Estig kitart a hatása.

Sarah Jessica Parker Lovely Sheer EDT

Sarah Jessica Parker Lovely Sheer EDT
2017. március 4.

Ud.: Sajnos túl hamar döntöttem a megvásárlás mellett, sajnos nem úgy jövünk ki egymással, ahogyan szeretném. Így feltettem eladásra.
Chanel Chance eau Fraiche és Versace Versense kistestvér, legalábbis, rajtam. Tetszik.

Givenchy Ange ou Demon

Givenchy Ange ou Demon
2017. március 1.

Nagyon szeretem. Valamiért teljesen nosztalgikus hangulatba kerülök, ha ezt fújom magamra. Szerintem nagyon különleges és semmihez sem hasonlító. Melegség, nyugalom, béke, és egy csipetnyi szomorúság.

Guerlain Shalimar Initial L'eau

Guerlain Shalimar Initial L'eau
2017. január 27.

Van nekem Shalimar, Shalimar EDC, és volt Initial EDP. És tegnap óta ez is megvan. Ez a legszebben működő variáns rajtam. Nem válik irritálóvá és órák múlva is szépen illatozik. A dohányos akkord sajnos hiányzik belőle, de még így is tökéletes nekem. Úgy örülök, mert egy egyszeri - hónapokkal ezelőtti - illatolás után döntöttem mellette, mert ott motoszkált a fejemben folyamatosan. Most úgy érzem, megvan minden illat, amire szükségem van, hétköznapra, alkalomra. Ilyen érzésem még sosem volt.:)

Chanel Chance Eau Fraiche EDT

Chanel Chance Eau Fraiche EDT
2016. május 3.

Az illatát nagyon szeretem. A Pleasures Fraiche volt a riválisa, de ez, a picit maszkulin volta miatt (persze, csak rajtam) vereséget szenvedett. Ettől függetlenül max. pont.

Estée Lauder Pleasures Eau Fraiche

Estée Lauder Pleasures Eau Fraiche
2016. május 2.

Ez a variáns nem lesz diószagú rajtam. Nagyon élvezem viselni. Könnyed, nem lép be előttem, de egy kellemes légkör vesz körül folyamatosan. Szeretem.

Dior Dune EDT

Dior Dune EDT
2016. február 2.

Évekkel ezelőtt volt egy fürdősó, amit csak Karácsonykor használtam, mert annyira tetszett az illata. Nem is gondoltam, hogy egy parfümben lelem meg újra azt az illatot. Viselni nem tudnám, mert olyan erősségű, hogy sajnos még lemosás után is lüktet egyet a fejem, ha megérzem, de ha lenne egy gyengébb változata el tudnám képzelni. Egy újabb illatrejtéllyel kevesebb. Csakis max pontot kaphat!

Yves Saint Laurent Opium EDT

Yves Saint Laurent Opium EDT
2015. október 13.

update: Tavaly áprilisi véleményem egy részére negatív előjel kerül. Úgy tűnik hamarosan birtokomba kerül és én alig várom, hogy NR mellet ezt használjam ezen az őszön és télen.
És még mindig a templom és a könyvtár amit ihlet bennem, de ezek örök alappillérek most már nekem, amik nélkül nem tudom az életemet elképzelni.
Furcsa azért, hogy alig másfél év alatt mennyire megváltozott az illatokhoz való viszonyulásom. Az meg még érdekesebb, hogy alig 10 éve csak az aquás illatokat szerettem, amiket ma már kifejezetten nem találok szépnek, de elegánsnak biztosan nem. Pedig tudom, hogy létezik llathűség, mert van egy kolléganőm, akinek fiatalkora óta a Poison az illata és lassan 60 éves. Sosem próbált mást, de nem is vágyott másra...

Milyen szubjektív dolog ez az illatolás...
Én egészen másképp élem meg ezt az illatot ma. Nyilván a füstölős jegyek miatt semmi buja, szexi, vagy férfiak figyelmét felkeltőt nem tudok hozzá asszociálni. Könyvtár és templom illata - a két kedvenc illatom - régiségek és történelem, ami bennem felmerül először.
5 napja illatosítja a zakóm ujját, ahol a csuklómmal érintkezett. Mennyei idegnyugtató. Nem tudom elképzelni, hogy napi szinten viselem, de ha rajtam van, akkor kisimulok, és valami mélységes béke száll meg és "csönd". Ám ehhez a nyugalomhoz társul valami torokszorító fájdalom is. Olyan, mint szakítás után, amikor egyszer csak, sok-sok idő után rád tör a sírás, de ez valahogy nem a szívet szétszaggató sírás és fájdalom, hanem már az elengedésé.
Tényleg magabiztossá tesz, de nem a férfiakkal szemben.