rtunde

Regisztráció dátuma: 2014. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2019. január 31.

Sokadik tubussal használja a családunk. Tusfürdőnek a lányom. samponnak a fiam és én. Samponnak számomra tökéletes , egyáltalán nem szárítja a hajamat,puha és fényes lesz. Ugyanezt már az alterra dusch--shampoonról nem mondhatom.

Alterra Sensitive Tusfürdő és Hajsampon Érzékeny, Irritált Fejbőrre

Alterra Sensitive Tusfürdő és Hajsampon Érzékeny, Irritált Fejbőrre
2019. január 31.

Samponként próbáltam. Előttem is írták, szinte csikorgósra tisztít, de nem habzik jobban, mint a babydream sensitive dusche & shampoonja. Utóbbi szerintem samponként jobb.Kipróbáltam, de számomra felejtős. Esetenként elmegy, de rendszeres hajmosásra semmiképp sem használnám.

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift
2019. január 31.

Téli hidegben nagyon jó választás. Szívesen használom.Akit a parfüm tartalma tart vissza a használatától, megnyugtatásként, rendszeres használat mellett egyre kevésbé érezni, de semmi galibát nem okoz. Illata számomra gyümölcsösnek /málnásnak/ érződik.Újra fogom vásárolni.

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Riche Prebiotikus Hidratáló Krém

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Riche Prebiotikus Hidratáló Krém
2019. január 31.

Előtte a sima toleriane riche verziót használtam hosszú ideig. Ahhoz viszonyítva állaga könnyebb, kevésbé zsíros, így arcra is szívesebben használom.Amit ígér betartja. A termékcsalád toleriane vonalába jól illeszkedik, túlérzékeny , kissé száraz arcbőrre jó választás.

Elmex Sensitive Whitening Fogkrém

Elmex Sensitive Whitening Fogkrém
2017. november 20.

Kedvenc reggeli fogkrémem.Amit ígér mindent tud, íze rendkívül kellemes, a védőréteg tartós a fogaimon. A red elmexszel együtt ideális fogápolást tesz lehetővé.Ha lehetne 6 csillagot is adnék.

Elmex Fogszuvasodás Elleni Védelem Fogkrém

Elmex Fogszuvasodás Elleni Védelem Fogkrém
2017. november 20.

Már kb. 15 éve használom, mint esti fogkrém./Reggel a zöld sensitive whitening, így felváltva együtt tökéletesen kiegészítik egymást./Örök kedvenc, bevált, nem is kell más.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2017. január 18.

Kicserepesedett ajakra jó, bár keserü ízű, égett kézfejre is sebgyógyítása rendben van, de teljes arcra, mint sokan írták, téli arcápolónak számomra felejtős. Mivel allergiára hajlamos az arcom, ezt múltkor nem figyelembe véve a nagy hidegben nappalra a bevált hidratálókrémem fölé felkentem, hamar felszívódott, de kicsit később húzódott az arcbőröm és viszkető allergiás pöttyek lettek rajta, amin csak a kalcium segített ill. ezt követően nem kenetem az arcomra.Biztos, hogy ettől a krémtől, mivel szerencsére a kiütések gyorsan el is múltak, ahogy mellőztem a cicaplastot.Túlérzékeny, allergiára hajlamos arcbőrűek óvatosan használják.Mivel ez nem hidratálókrém, annak használni nem jó ötlet. Szóval sebgyógyításra rendben, de csak célnak megfelelően használni.

La Roche Posay Rosaliac AR Intenzív

La Roche Posay Rosaliac AR Intenzív
2016. december 8.

Több éve használom a nagyon érzékeny, allergiára hajlamos arcbőrömre. Előttem többen is írták, hogy a felvitele után felerősödik a bőr kipirosodása, ezért leírom, én hogyan használom, mivel így semmiféle bőrpirosodás nincs /nálam legalábbis/. Arctisztítás után először a Toleriane ultra termékcsalád bőrtípusnak megfelelő hidratálóját használom, majd után ezt a gélt, fölé fényvédőt, ami alkohomentes, illatmentes és nekem színtelen kell legyen 50+ faktorral.Nálam így bevált , mással már nem kíséletezek.

Bioderma Photoderm Sensitive SPF 50+/UVA 40

Bioderma Photoderm Sensitive SPF 50+/UVA 40
2016. november 15.

Nyárra gondoltam nyakra és dekoltázsra használni, de nem igazán vált be.Felkenés után bizonyos idővel beül a ráncokba,a megizzadt bőrt kipirosítja, csípi. Arcon is próbáltam, fehér réteget képez, idővel olyan érzés mintha szárítaná az arcbőröm, alig várom, hogy lemossam . Ismét megállapítottam, hogy nekem arcra a photoderm spot az igazi.
Most ősszel újra elővettem, testesebb hidratálókrém fölé használva a kellő mennyiséget eltalálva, jól eldolgozható szép bőrképet eredményez, irritáció nélkül.Hűvösebb időben használata kellemes.

Neutrogena Hand Creme Perfume Free Limited Edition By Darling Clementine

Neutrogena Hand Creme Perfume Free Limited Edition By Darling Clementine
2016. november 15.

Sokadik tubussal használom, számomra tökéletes. Könnyen adagolható, azonnal beszívódik, egyáltalán nincs ragacsos érzés.Pihe- puha lesz a kezem, külön öröm, hogy illatmentes.Nagyon kevés kell belőle, tényleg koncentrátum, ellentétben az olcsóbb koncentrátumnak hirdetett kézkrémnél.