rtunde

Regisztráció dátuma: 2014. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2014. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: >54

Alveola Eredeti Aloe Vera Bőrnyugtató, Regeneráló Védőkrém E-Vitaminnal

Alveola Eredeti Aloe Vera Bőrnyugtató, Regeneráló Védőkrém E-Vitaminnal
2021. szeptember 22.

A márka aloe vera géljét évek óta használom, nagyon szeretem. Az elmúlt időszakban a kezemen levő kisebb bőrirritációra használtam a gélt, majd ezt a védőkrémet kezdtem el alkalmazni. A sebgyógyulást felgyorsította.A krém állaga könnyű, nem zsíros , szaga gyógynövényes, de szerencsére nem sokáig érezhető.

Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Fogkrém

Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Fogkrém
2021. augusztus 14.

Elkötelezett elmex fogkrém használó révén kb. 1,5 éve reggelente ezt a fogkrémet használom fogínyérzékenységem leküzdése és megelőzés céljából is. Nagyon szeretem, tudja amit ígér.

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide
2021. augusztus 14.

Hét év használat után is tökéletes nyári nappali arckrém, annyi kiegészitéssel, hogy az utóbbi évben már booster után használom , így turbózva fel hatását.

La Roche-Posay Toleriane Ultra Éjszakai Arcápoló

La Roche-Posay Toleriane Ultra Éjszakai Arcápoló
2021. augusztus 14.

Hamarosan elfogy, már meg is rendeltem az utánpótlást, nagyon megszerettem. Amit ígér betartja. Allergiára hajlamos arcbőrömre ideális.

Update: Továbbra is nagy kedvencem, de az életkorom miatt hetente kétszer már csipkebogyóolajat teszek fölé és így is imádom.

Uriage Bariésun 100 Extra Erős Fényvédő Fluid SPF50+

Uriage Bariésun 100 Extra Erős Fényvédő Fluid SPF50+
2021. június 15.

Nagyon kellemes könnyű textúra, a szememet sem csípi.
Több hónapos használat után is elmondhatom, hogy érzékeny , vízhiányos , érett bőrre tökéletes választás. Nagyon szeretem.

Uriage Xémose Krém Száraz/Nagyon Száraz Bőrre

Uriage Xémose Krém Száraz/Nagyon Száraz Bőrre
2020. július 9.

Nagyon jó testápoló.A lábszáramon lévő hámló, viszkető folttól ezt a terméket használva sikerült csak megszabadulnom.Ha lehetne 6 csillagot is adnék.

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Spray

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Spray
2020. július 9.

Mindazt hozza amit ígér. Kezemen levő viszkető, nedvedző hólyagokra, /amit több évig tartó, orvos által felírt krémekkel sem tudtam teljesen meggyógyítani/ ezzel a spray használatával sikerült megszabadulni. Ha lehetne 6 csillagot is adnék.

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2019. január 31.

Sokadik tubussal használja a családunk. Tusfürdőnek a lányom. samponnak a fiam és én. Samponnak számomra tökéletes , egyáltalán nem szárítja a hajamat,puha és fényes lesz. Ugyanezt már az alterra dusch--shampoonról nem mondhatom.

Alterra Sensitive Tusfürdő és Hajsampon Érzékeny, Irritált Fejbőrre

Alterra Sensitive Tusfürdő és Hajsampon Érzékeny, Irritált Fejbőrre
2019. január 31.

Samponként próbáltam. Előttem is írták, szinte csikorgósra tisztít, de nem habzik jobban, mint a babydream sensitive dusche & shampoonja. Utóbbi szerintem samponként jobb.Kipróbáltam, de számomra felejtős. Esetenként elmegy, de rendszeres hajmosásra semmiképp sem használnám.

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift
2019. január 31.

Téli hidegben nagyon jó választás. Szívesen használom.Akit a parfüm tartalma tart vissza a használatától, megnyugtatásként, rendszeres használat mellett egyre kevésbé érezni, de semmi galibát nem okoz. Illata számomra gyümölcsösnek /málnásnak/ érződik.Újra fogom vásárolni.