ruby88

Regisztráció dátuma: 2022. január 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2022. január 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ / PA ++++

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ / PA ++++
2023. október 9.

Nem rossz krém, de nem is annyira jó, mint amekkora a hype körülötte, nekem a Purito jobban bejött és ha nem lenne ilyen drága, még újra is venném.

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2023. május 23.

Két hete már használom, de 17%-kal biztos nem csökkentek a mimikai ráncaim, de egyébként jónak tartom. Érdekes a szinte vízszerű állaga, ezt egy kicsit nehéz is kezelni, annyira folyik, de ha már az arcon van, szépen eloszlatható.

Revuele Ceramide Hidratáló Arclemosó

Revuele Ceramide Hidratáló Arclemosó
2023. május 18.

Ez a rengeteg PEG- nagyon kár bele. Összességében elfogadható minőségű, krémes állagú lemosó, több-kevesebb (inkább kevesebb) tisztító hatással. Este biztos nem használnám, de reggelre megfelel, amíg el nem fogy, mert újra nem venném.

L'Oreal Paris Elseve Full Resist With Aminexil 1,5% Szérum

L'Oreal Paris Elseve Full Resist With Aminexil 1,5% Szérum
2023. május 18.

Iszonyúan csípi a fejem, és a samponjával, balzsamjával együtt használva 2x több hajam hullik tőle.

L'Oreal Paris Elseve Full Resist Aminexil Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Full Resist Aminexil Hajbalzsam
2023. május 18.

Ugyanaz a vélemény, mint a samponhoz: A hialuronos vonallal jó tapasztalatom volt, ezért megvettem ezt is (sampon-balzsam-szérum). Hajhullásra ajánlják, de nekem ettől nemhogy 2x kevesebb, de 2x több hajam hullott ki. 3-szor használtam, többet nem mertem. A használat utáni kifésülhetőséggel, puhasággal nem volt probléma, ettől függetlenül az 1 csillag is sok.

L'Oreal Paris Elseve Full Resist Aminexil Sampon

L'Oreal Paris Elseve Full Resist Aminexil Sampon

PomPom Peptid Complex+Hyaluron Booster

PomPom Peptid Complex+Hyaluron Booster
2023. május 18.

Ajándékba kaptam, és nagyon örültem neki - amíg nem kezdtem el használni. Írta valaki előttem, hogy nem ragad. Hát nem tudom, én milyet kaptam, de az iszonyú ragacsos, nem szívódik be, de ami rosszabb, hogy kiütéses lettem tőle. Régen szerettem volna kipróbálni a pompomokat, most jól be is vásároltam, de eddig nincsenek jó tapasztalataim...

PomPom Aqua Jelly Arctisztító Gél

PomPom Aqua Jelly Arctisztító Gél
2023. május 18.

Tönkretette a bőröm! Félig elhasználtam, mire rájöttem, hogy ettől hámlik és húzódik, fáj a bőröm.
Egy hete Bepanthennel kenegetem, hogy rendbejöjjön. :(((

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2023. május 16.

Miért fontos vásárlás előtt inci-t nézni? Mert látszik, hogy olcsó formula, drágább glicerin helyett olcsó propylene glycollal.
Ár-érték, de legfőképpen minőség arányban vannak ennél sokkal jobb formulák: Revolution, The Ordinary.

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum
2023. május 16.

Imádom! Bababőröm lesz tőle, és az összetevők is parádésak, az ár pedig abszolút korrekt.
Használtam már a 15%-os sima nia szérumot is, de ez jobban bevált.

Újra-újravevős!