Ruzska

Regisztráció dátuma: 2016. május 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 20.
Bőrprobléma: -

Salvatore Ferragamo Signorina EDP

Salvatore Ferragamo Signorina EDP
2016. június 17.

Nagyom finom kis noies puderes illat. Az eleje kocsit szuros, de ha lecseng igazan bajos illat lesz belole, nem olyan tartos , egyszer minimum ujra kell fujnom egy nap. Osszessegeben elegedett vagyok vele :)

Rimmel Volume Colorist Szempillaspirál

Rimmel Volume Colorist Szempillaspirál
2016. június 15.

Meglepodtem, nalam eleg hatasos volt. Tetszik a kefeje, szepen lehet vele dolgozni es nekem eleg nagy pillakat csinal( mondjuk nekem eleve eleg hosszuak, szoval nem akkora csoda) Viszont tobb retegben osszetapaszt es nem valami tartos. Nem rossz kis termek ,de az arat sokallom, ebben az arkategoriaban a maybelline sokkal jobb szerintem.

Update: tenyleg kek ! Ma lefolyt kicsit a szemem ala es olyan voltam, mint akinek bevertek, alog jott le .

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)
2016. június 15.

Az egyik legjobb, nagyon puhava teszi a borom barmilyen allapotban legyen is, nekem az illata is tetszik bar kicsit nehez krem, de naagyon hatasos,imadom

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2016. június 15.

Az illata isteni finom es egy kicsit talam puhitja a hajam, de nekem mast nem csinalt.Eleg gyorsan is fogy es draga is , en ajandekba kapatam, de elhasznaltam az egeszet az illataert.

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra
2016. június 15.

Nagyon sok eselyt adtam neki, sok jo velemenst olvastam, tetszett, hogy tele van gyogynovenyekkel es nem hittem el, hogy nem mukodik ,azthittem en rontok el valamit. Sajnos rakellett jonnom, hogy hozzam nem passzol, nagyon durvan kiszaritotta a hajam es korpasodtam is tole, nagy csalodas. Ket csillag azert ,mert legalabb termeszetes

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Sampon

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Sampon
2016. június 14.

Nem rossz, pozitiv csalodas volt. Finom az illata , jol habzik,nem zsirosit es tartast is ad, ami nekem egy-ket napig kiszokott tartani. A hajhullassal viszont nem csinalt semmit nalam. Osszesegeben tetszett :) lehet ujraveszem

Garnier Ultra Doux Helyreállító Sampon

Garnier Ultra Doux Helyreállító Sampon
2016. május 30.

Az illata isteni, jol habzik es egesz jol tisztit, de itt meg is all a tudasa, semmi extra, ellenben nekem elegge zsirositotta a hajam, nem hiszem , hogy ujra fogom venni.

Forcapil Kapszula

Forcapil Kapszula
2016. május 20.

Én soha nem hittem az ilyen dolgokban, mindig tudtam , hogy csak egy halom vitamin, semmi varazslat. Egy eve viszont szornyen elkezdett hullani a hajam es ketsegbeesemben vettem belole.A hajhullasom mar egy honap utan teljesen elmult, masodik honap vegere tele lettem babahajakkal es ugy nő a hajam mint a gomba :) A kormom mindig eros volt es gyorsan nott azon nem lattam valtozast, de nagyon pozitivan csalodtam.A harom honapos kurat mindenkepp vegig kell csinalni, hogy hatasos legyen:)