ryara

Regisztráció dátuma: 2013. november 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. november 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Elnett Illatmentes Hajlakk

L'Oreal Elnett Illatmentes Hajlakk
2015. február 22.

Tényleg nem ragad össze annyira tőle a haj, bár nekem enyhén száraz érzésem lesz tőle, ha megfogom a hajam. Kifésülni is könnyű vele. Egyetlen problémám vele (de lehet a probléma velem van :D), hogy ez nem illatmentes. Vagy hibás az én példányom- nem tudom :D Tök büdös már a flakonból kifújva rögtön. Fullasztóan... Pár percre rá ugyan ez elmúlik, de én érzem a hajamon utána is. Pedig nincs egy hiperszaglásom :D De egyébként jó kis lakk, mindennapokra tökéletes fixálást ad. Ha göndörítem a hajam akár 4 napig is benne tartja. :) Szóval szuper :)

Balea Trend It Up Lovely Berries Szárazsampon

Balea Trend It Up Lovely Berries Szárazsampon
2015. február 22.

Első szárazsampon volt, amit megvettem és olyan szuper - ha még gyártanák -.- Hogy mindig ilyenekbe botlok bele... Na mindegy, az illata nekem bejött, jó tömény volt, de hamar elmúlt. A dolgát szépen tette, kihúzta a hajmosást ügyesen. Ettől is maradt ugyan kis fátyolos fehér réteg, de ha lefekvés előtt nyomjuk rá, el is tűnik reggelre. Szóval ha valaki talál egy-két kósza darabot még, megéri megvenni :)

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)
2015. február 22.

Kb. annyit tud mint a lovely berries változata, azzal a különbséggel hogy ennek a szaga vmi iszonyat... Nem tudom, hogy dinnyésre akarták-e csinálni vagy sem (mert még arra hasonlít leginkább), de vmi hányingert sikerült összehozni... De amúgy ezt leszámítva jól teljesít. Szép dús lesz a hajam, 1-2 plusz napot ad a hajmosások közt. Maradéktalanul nem tudom eltüntetni törölközővel azt a fátyol-szerű réteget amit hagy, de azt lefekvéskor úgyis kialszom, ezért szoktam akkor használni. Mellesleg olcsó is (499, nem az itt feltüntetett ár!) :) Szóval azért megér 4 csillagot.

CV Cadea Vera Face 25+ Kétfázisú Szemfestéklemosó Vízálló Szemfestékhez

CV Cadea Vera Face 25+ Kétfázisú Szemfestéklemosó Vízálló Szemfestékhez
2014. november 2.

Szuper nagyon! Az előttem szólók elmondtak róla mindent igazából. Remek kis termék :)

Gliss Kur BB Hajszépítő Pakolás

Gliss Kur BB Hajszépítő Pakolás
2014. október 27.

Nekem is Dm boxos szerzemény, és nagyon örülök neki. Tegnap előtt ugyanis szülinapoztunk, és egy szerencsétlen balesetnek hála a tűzijátéktól kigyulladt a hajam... Persze jött az olló, a sírás, meg a többi ... de mégsem akartam tök random csutira levágni, így végső elkeseredésemben úgy döntöttem úgy hagyom, és inkább rákenek valamit, hogy legalább ne szénaboglyának nézzek ki. Egy jó adagot a kezembe nyomtam, aztán felvittem a hajamra. Kicsit sokáig tartott míg beszívódott (igazából a mennyiség miatt). De tette a dolgát a rendesen. El se tudtam hinni, hogy képes volt így rendbe hozni a hajam. (Na persze nem a megpörkölődött végeket, azok le lettek vágva.) Puha lett a hajam, fényes, és az illata is nagyon kellemes. Eloszlatni is könnyű volt. Párszor már használtam előtte is, de csak vizes hajon, ott ennyire nem látványos az eredmény. Sőt, igazából én azt mondanám, hogy ezt csak száraz hajon éri meg használni. Nem nehezítette el a hajam, szerintem balzsam helyett én ezentúl ezt fogom használni. Nagyon örülök, hogy ez volt a boxban! :))

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2014. október 14.

én imádom a színeit, az ecsete nagyon praktikus, könnyű a felvitel. Nekem elég tartósak is, főleg ennyi pénzért. Ráadásul tényleg pillanatok alatt száradnak. Az egyetlen bajom csak az, hogy amikor megvettem a 152-es Give me nude, baby árnyalatot, azt hittem egy rendes fehér színű lakkot veszek, de ez inkább csak gyöngyházfény egy másikra. :( Szinte teljesen átlátszó. Ezt pedig üvegben nem tudom kiszúrni...
UP: 144-es black is black a valaha volt legjobb fekete körömlakkom! Két rétegben gyönyörű egységes színt ad, igazán fekete! Többi színem is szeretem, de ez a fekete most nagyon kedvenc lett!!

Avon Senses Refreshing Lagoon Hidratáló Testpermet

Avon Senses Refreshing Lagoon Hidratáló Testpermet
2014. augusztus 15.

Én is benéztem, mikor azt hittem testpermetet veszek, de végülis ezt sem bántam meg. Nagyon tetszik ez a fújkálós kiszerelés, valamiért tök poén egy krémet ezzel felvinni :D Az illata lehetne egy picivel jobb, nekem túl gyümölcsös.Ezért mondjuk levonni nem fogok, Avonból rendelni mindig tök lutri :D Kellemes az állaga, könnyen beszívódik, szerintem megfelelően hidratál. Arcra, testre, lábra mindenre kentem már, és mindenhol tette a dolgát. Kis utazós hidratálónak is szupi. Nekem bejött.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2014. augusztus 15.

A harmadik dobozzal kezdtem el szedni pár napja, hosszabb kihagyás után. Az elsőt kicsit olyan ímmel-ámmal szedtem be, napokig el is felejtettem, szóval nem igazán figyeltem rá. De ennek ellenére a téli hajhullásom akkor csökkent, és tavaszra annyira sok lett a hajam és nehéz, hogy szinte kezelhetetlen lett, fésülködni is kín volt már, a hajszárításról nem is beszélve... Így tavasz végén gyorsan inkább levágattam belőle. De szorgosan fényképezgettem minden hónapban (januártól kezdve), hogy mennyit is nőhetett a hajam. Ez alatt a mondjuk 5 hónap alatt nagyjából 5 centit nőtt, plusz az a kettő-három ami le lett vágva. A hajnövesztést én így sikeresnek mondom :) A körmeim is sokkal egészségesebbek lettek, egyáltalán nem törnek a lakk alatt! Plusz valamiért a lábamon kb. 3x gyorsabban nő mint eddig... Összességében elégedett vagyok vele, még biztos fogom szedni egy ideig, mert szép nagy hajkoronát szeretnék növeszteni:) És valahogy mindig szerencsém van, mert pont akkor akciós mindig amikor épp megyek. :D

+: Az én étvágyamat is növelte, de szerintem egy-két hét után ez vissza is állt az eredetire. Hányingerem egyszer volt, de aznap véletlen kettőt vettem be.

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Hajbalzsam

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Hajbalzsam
2014. augusztus 9.

Ugyanazt tudom írni, mint a samponjához! Imádom! Nem nehezíti el a hajam, selymes lesz tőle, és nem zsírosít!

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Sampon

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Sampon
2014. augusztus 9.

Én imádom!!! A sok samponos baklövés után, és mivel nem tudtam újravenni az eddigi avonos kis csodám, e mellett döntöttem és istenem de jól jártam!! Egyrészt azért mert a balzsamjával együtt volt 800ft, másrészt pedig mert a hajam istenien puha és fényes és igazából a balzsam se kellene rá, mert vizesen, csak a sampontól is annyira könnyen kifésülhető! Az esése, az állaga annyira megváltozott a hajamnak! Néha mintha valami reklámból léptem volna ki. És vele a kövi mosásig az időt ki tudtam tolni 5 napra. (Balzsammal együtt) Úgyhogy hatalmas 5-öst kap nálam!