Ryo

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Mineral Invisible Anti Marks Golyós Dezodor

Garnier Mineral Invisible Anti Marks Golyós Dezodor
2017. szeptember 23.

Mivel közepesen izzadós vagyok, így mindig kereső hadjáratban vagyok golyós/stiftes dezodorok után. Most erre esett a választásom és egészen meg vagyok vele elégedve. Kellemes az illata és nem is kell sok belőle. Nincs az, mint a többi golyós dezodornál hogy fél óráig kell görgetni, hogy jöjjöm belőle valami. Ilyen vizesebb fajta így egy kissé lassan szárad. Valóban nem hagy nyomot a ruhákon, bár az ígért 48 órát biztos nem teljesíti, de azért legalább 12-t kibír. Csak azért adok 4 csillagot, mert egy picit sokkallom az árát. (Pici pénztárca, kevés pénzzel és aprócska spórolós lélekkel, kérlek nézzétek el. :D)

Ebelin Nedves Kozmetikai Kendő Aloe Verával

Ebelin Nedves Kozmetikai Kendő  Aloe Verával
2017. szeptember 17.

Nem nyűgözött le de nem is volt vele semmi bajom. Munkahelyre vettem, hogy munka végén egy kissé fel tudjam frissíteni az arcom és ennek meg is felelt. Nagyon kevés illata van és egy nedves törlőkendőhöz képest szinte száraz. Az ára egész jó, de szerintem már vettem jobb törlőkendőt ilyen áron. Egynek elment, de következő alkalommal biztos nem ezt választom.

Primavera Körömvirág Krém

Primavera Körömvirág Krém
2017. augusztus 16.

Műtét utáni hegre ajánlotta az orvosom és nagyon megszerettem. Remekül ápolta a heget, szépen hámosította, bár azért nem tüntette el (amit nem is vártam). Azóta használom több mindenre is: ajakápolóként, a kiszáradt területekre a bőrömön (pl. könyök, térd) és a sokaknál problémát jelentő mell alatti melegkiütésre is. Eddig nem csalódtam benne. A tégely talán kicsinek tűnik az áráért, de ez ne tévesszen meg senkit, hisz nagyon zsíros, kiadós krém ezért nagyon kevés kell belőle egyszerre és rengeteg ideig elég.

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon
2017. július 23.

Ez az első szárazsampon amit kipróbáltam, így kissé bizonytalan voltam, hogy hogyan is értékelhetném, mivel nem tudom másikkal összehasonlítani. De azért megpróbálom. :)
Nos, az illata nekem kifejezetten tetszik, bár az tény hogy tényleg erős és sokáig benne marad a hajban. Én nem kaptam tőle semmi extra volument, viszont abban segített, hogy 1-2 napig húzhattam a hajmosást. Nem hagy nyomot maga után. Kicsit drága, ezért úgy gondolom még próbálok ki más szárazsamponokat is, hátha megtalálom a számomra tökéleteset.

Balea Fussschutz Pflege Spray

Balea Fussschutz Pflege Spray
2017. július 12.

Ebben a nagy melegben sajnos ahogy sok embernek nekem is elég jól izzad a lábam és hát nem mondhatom rózsaillatúnak sem. Tavaly egy vérnarancsos szintén Balea spray-t használtam amivel nagyon meg voltam elégedve, de idén nem találtam egyet sem. Így arra jutottam, hogy kipróbálom ezt, hisz ha nem is jön be, legalább nem fizettem sokat érte. Kellemeset csalódtam. Jól teszi a dolgát, felfrissíti a lábam és jó időre szárazon tartja, illetve megszűnteti a szagokat is. Az egyetlen problémám vele, hogy nem tart túl sokáig a hatása, de hát nem törik le a kezem, hogy még fújjak kettőt-hármat. :)

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő
2017. július 12.

Eddig ez a kedvenc darabom az idei nyári limitált kollekcióból! Nagyon finom gyümölcsös, édes és frissítő illata van, ami elég tartós is. Már az első használat után egyértelmű volt az értékelésem! :)

Balea Bahamas Dream Duschgel

Balea Bahamas Dream Duschgel
2017. július 12.

Egy picit nekem átlagos az illata, de azért egyáltalán nem rossz! De mivel egy Balea tusfürdőről beszélünk (aminek mellesleg remek a minősége és az ára) nincs szívem nem öt csillagot adni! :)

Balea Viva Cuba Tusfürdő

Balea Viva Cuba Tusfürdő
2017. július 12.

A nyári limitált kollekcióból az egyik legjobb! Amikor megszagolja az ember nem szabad elsőre ítélni, mert fürdés közben/után teljesen más lesz az illata. Kellemes valahogy füszeres aromája van és nálam elég tartósnak is bizonyult! (Este megfürödtem vele és még reggel enyhén éreztem az illatát magamon.) Különösen jó frissítő hatása van és az ára még mindig verhetetlen.

aussie Miracle Recharge Moisture Spray

aussie Miracle Recharge Moisture Spray
2017. július 9.

Így a sokadik használat után bátran kiejelenthetem: egyszerűen tökéletes ez a termék! Nagyon finom az illata, ami éppen kellemes arányban marad meg. Extrém puhává varázsolja a hajat, nagyon jól hidratál és nem nehezít el, nem szírosít. Hamar beszívodik, nem kell várni vele. A kifésülést valamivel könyebbé teszi. Száraz és nedves hajra is lehet használni és ami a legjobb: nem kell kimosni! Az én hajam rendkívül száraz és töredezett volt, de ez a termék rengeteget segített rajta. Nem állítom, hogy csodát tenne mindenki hajával, de az enyémet sokkal szebbé varázsolta.

Wilkinson Sword Xtreme 3 Borotva

Wilkinson Sword Xtreme 3 Borotva
2017. május 21.

Most már elég rég használom, hogy véleményt mondhassak róla. Az eldobható borotvák közül szerintem ez a legjobb! Sokáig lehet használni, a kis géles csík kellemes érzést nyújt a bőrön és az ára is tökéletes.