sabrirory

Regisztráció dátuma: 2013. február 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2020. március 12.

A hajhullásomat csökkentette pár hét után, ezért megkapja a 4*-ot, viszont levonás jár neki a borzasztó szárító hatásáért. Az illata engem nem zavar.

Lacoste Touch Of Pink EDT

Lacoste Touch Of Pink EDT
2020. március 12.

Nagyon kellemes, cseppet sem tolakodó, hétköznapi illat. Először a reptéri duty free-ben fújtam egy kicsit a csuklómra, de már akkor nagyon tetszett. Egész úton érezni lehetett és még utána órákig. Végül a párom meglepett vele karácsonyra. Nagyon szeretem azóta is ezt az illatot. :)

DKNY Golden Delicious EDP

DKNY Golden Delicious EDP
2020. március 9.

Szülinapomra kaptam egy kedves barátnőmtől. Nagyon kellemes illata van és a kis almácska alakját is imádom. Kicsit az egyik avonos parfümre hajaz, de ez jobban bejött. A tartóssága kicsit lehetne jobb.

eos Smooth Stick Lip Balm - Strawberry Sorbet

eos Smooth Stick Lip Balm - Strawberry Sorbet
2019. december 1.

Ajándékba kaptam egy éve kb. Az illata valami hihetetlen fincsi epres cukorka. Az enyém már akkor el volt törve, amikor kibontottam. Hidratálása teljesen átlagos.

Molton Brown Heavenly Gingerlily Moisture Bath & Shower

Molton Brown Heavenly Gingerlily Moisture Bath & Shower
2019. december 1.

Volt szerencsém hozzá. Az illata elég egyedi, nem is tudom mihez hasonlítani. Nekem sok kellett belőle a habzáshoz és a bőrömet is kicsit szárította.

Garnier Ultimate Blends Coconut Milk & Macadamia 3-in-1 Maszk

Garnier Ultimate Blends Coconut Milk & Macadamia 3-in-1 Maszk
2019. október 20.

Eleinte nem volt szimpatikus. Erős illata van, nem igazán kókuszos számomra, az állagával is voltak fenntartásaim. Hetente 1x-2x használom, de ahogy a vége felé érek a tégelynek, egyre jobban szeretem. A hajam nem rakoncátlan, könnyen fésülhetôvé válik. Ha kicsit többet kenek fel, nehéz maradéktalanul kimosni és ragacsossá teszi a fürtöket. Venni fogok még belőle valószínűleg.

Playboy Queen Of The Game Tusfürdő

Playboy Queen Of The Game Tusfürdő
2019. május 29.

Egyet kell értenem az előttem szólóval, ennek nem ibolya illata van, hanem bogyósgyümis, édes, már-már cukorkás. Nagyon szeretek vele fürdeni, nem bántja az érzékeny bőröm.

Miss Sporty Szemceruza

Miss Sporty Szemceruza
2019. május 29.

Gyorsan kellett egy szemceruza, így lekaptam a polcról egy feketét és rohantam is tovább. Könnyű vele dolgozni, szép a színe. Nekem az este végére kicsit elmászott, de nem volt vészes. Árához képest nagyon jó kis szemcerka.

Real Techniques Flawless Base Set

Real Techniques Flawless Base Set
2019. május 29.

Nekem mind a négy megvan. Nagyon puha a szőrük, jó velük dolgozni! Nem hullik, jó tömött ecsetek. Ha jó alapozó szettet akartok, szívből ajánlom! :)

Rimmel Exaggerate Liquid Eye Liner

Rimmel Exaggerate Liquid Eye Liner
2019. május 29.

Nagyon vastag a kis applikátora, ami miatt nehezen tudok vele dolgozni. A színe gyönyörű fekete! Nekem a vízálló van meg, ami nem kopott le hamar, úgy kellett leimádkozni a szememről. :D