saci1234

Regisztráció dátuma: 2020. február 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. február 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Coconut Rice Cake Szilárdsampon

Lush Coconut Rice Cake Szilárdsampon
2020. február 8.

A boltban ajanlotta a lany,hogy probaljam ki. Nem volt netem ezert csak itthon tudtam megnezni,hogy itt mik a velemenyek rola. Nagyon megijedtem,hogy feleslegesen kidobtam ennyi penzt ezert meg aznap kiprobaltam. En teljesen elegedett vagyok..nem azt mondom, hogy mindig ilyet fogok venni, de hozza azt a minoseget amit a lushtol megszoktam:) foleg olyanoknak ajanlom akinek egy picit gyorsabban zsirosodik a haja es dus :D

Garnier Skinactive Aqua Mask

Garnier Skinactive Aqua Mask
2020. február 6.

Ha valami extrabb helyre megyek elotte mindig ezt hasznalom! En szeretem mert a karikas szemeimmel csodat tesz :)

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2020. február 6.

Szep tole a hajam... kb 1 napig utana meg olyan zsiros hogy muszaj ujra mosnom. (Eddig hetente ketszer mostam es nem volt problema) volt mar jobb samponom..

Lush Argan Pucér Arcápoló Olaj

Lush Argan Pucér Arcápoló Olaj
2020. február 6.

Nagyon szeretni akartam:( sajnos az en boromre ez nem kompatibilis... pattanasokat okozott pedig nagyon keveset hasznaltam belole. Azota csak szemkornyekre viszem fel,de nekem nem adja azt az extra hidrataltsag erzetet...

Lush H'suan Wen Hua Hajpakolás

Lush H'suan Wen Hua Hajpakolás
2020. február 6.

Imadom!!! Tavasszal vettem eloszor kicsit felve, mert hosszu hullamos hajamra azt hittem hogy gyorsan el fog fogyni, de egesz sokaig kitartott:) gyonyoru fenyes lett a hajam tole es az illata is csodas!!! Az ara egy picit sok, de megeri.