Saci83

Regisztráció dátuma: 2018. december 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. december 2.
Bőrprobléma: -

MediNatural Damaszkuszi Rózsa Arcpermet

MediNatural Damaszkuszi Rózsa Arcpermet
2019. január 12.

Imádom! Arctisztítás után, toner előtt használom. Nagyon jól hidratál, és az illata... Mennyei! Koreai rutinba is tökéletesen beilleszthető akárcsak a csipkebogyó olaja.

MediNatural Csipkebogyó Bőrápoló Olaj

MediNatural Csipkebogyó Bőrápoló Olaj
2019. január 12.

Abszolút megérdemli az 5 csillagot. Remekül hidratál és regenerál. Az én bőrömet megmentette ebben a téli hidegben. Éjszakára használom, egész arcra. Úgy tapasztaltam, hogy segít kiegyensúlyozni a bőr olajtermelését, mert a T-vonalam már alig fényesedik ki nap közben.

Secret Key Starting Treatment First Essence Rose Edition

Secret Key Starting Treatment First Essence Rose Edition
2018. december 16.

Két lépcsős arctisztítás után ez az első, amit felviszek. Könnyen beszívódó, jól hidratáló vízszerű folyadék. Illata nem különösebben van, de ez nálam nem szempont. Már a második üveggel bontottam, nagyon gazdaságos. Az első üveg kb. fél év alatt fogyott el. Örök kedvenc marad :)

A'PIEU pH Balancing 18 Fresh Cream

A'PIEU pH Balancing 18 Fresh Cream
2018. december 16.

Ez a krém nekem egy álom a kombinált, T-vonalban zsíros bőrömnek. 10 csillagot is adnék neki ha lehetne :) Fantasztikusan hidratál, szépen feltölti a bőrt és valóban csökkenti a zsírosodást. Végre egy olyan hidratáló, amit ez a bőrtípus meghálál és szeret. Koreai rétegező rutinom utolsó lépése. Nappalra használom.

Isntree TW-Real Bifida Ampoule

Isntree TW-Real Bifida Ampoule
2018. december 16.

Kb. három hete használom reggel és este toner után koreai rétegező arcápolási rutinomban. Láthatóan nagyon szereti a kombinált bőröm. Szépen feltölt és egységesít, plusz még hidratál is és mindezt olaj nélkül, ami az én bőrtípusomnál plusz pont, mert könnyű olajmentes hidratálókat használok a T-vonal fényesedésének elkerülése végett. A bőröm azonnal megszerette, egyáltalán nem allergizál és kevésbé zsírosodik a bőröm. Az utolsó lépésként felvitt hidratáló krémem hatékonyabb felszívódását is segíti.