sagioti14

Regisztráció dátuma: 2019. április 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. április 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

The Body Shop Cool Cucumber Testjoghurt

The Body Shop Cool Cucumber Testjoghurt
2020. július 14.

Illatával még barátkozom, kis citrussal lenne az igazi! A testjoghurtját nyárra nincs jobb választás számomra! Szeretem, hogy tégelyes.

The Body Shop Cactus Blossom Testjoghurt

The Body Shop Cactus Blossom Testjoghurt
2020. július 14.

Imádom a bodyshop testjoghurtját. Nyárra a legjobb választás számomra. Nem ragad, hamar beszívódik. Imádom az illatát ennek a terméknek. Sajnos már kifutott termék.

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2019. április 20.

Min. 15 éve használom. Csak az a fránya alumínium ne lenne benne. De nekem nincs jobb ettől!

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum
2019. április 20.

Soha nem hittem az ilyen "csodanövesztőkben". De mivel a műszempilla tönkretette a pilláimat, gondoltam egye-fene... lássunk csodát. Hát láttam is. Már a harmadikat használtam el. Csoda hosszú lesz és marad a szempillám. DE CSAK HA KENEM. Ha elfogy és nem használom, sajnos újra megritkul és kihullott hamar. Tehát rendszeres használattal és egy jó szempillaspirállal műszempilla hatás érhető el vele.

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Moroccan Argan Oil

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Moroccan Argan Oil
2019. április 20.

Már a másodikat használom. Hidratálóval együtt kenem fel az arcomra. A vízhiányos bőrnek lőttek amióta használom.
Vékony szálú hajra nem ajánlom kenni, egyszer próbáltam. Túl tömény rá, zsíros hatást keltett. Arcra ahogy írtam : tökéletes!

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2019. április 20.

3 hónapja használom, heti 2-3 alkalommal, 4 cseppet. A felkenés elején egy pillanatig a meleg érzet megvan, csak akkor és ott csíp, ha van egy kis hámsérülés, pici pattanás. Teljesen beszívódik és nekem abszolút semmi szaga nincs. Érdekes, hogy sokan büdösnek írják. Semmi "hűha de kisimult a bőröm reggelre". De azért elhasználom mind. Ártani nem árt. És talán a pigmentfoltjaim sem annyira erősek most a szoli után.