sailorluna

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Egis A Vitamin Olaj

Egis A Vitamin Olaj
2019. február 28.

közérdekű: 1% a retinol tartalma, megkérdeztem az egis-től.
egyelőre nagyon kedvelem ezt az olajat, gyorsan javítja a foltos, sebes bőrt, a gyulladt pattanásokat is nyugtatja. bővebb véleménnyel később jövök, de szerettem volna közhírré tenni a hivatalos infót.

Dove Men+Care Sensitive Clean Tusfürdő

Dove Men+Care Sensitive Clean Tusfürdő
2019. január 29.

méghogy hipoallergén... bár még ez a legkevésbé rossz a többi dove men+care tusfürdőhöz képest, mert csak egyféle illatanyagot tartalmaz, színezék meg nincs benne, az illata is ennek a legfinomabb. panaszokat nem okozott, de ez az összetétele akkor is gáz.

Dove Men+Care Clean Comfort Tusfürdő

Dove Men+Care Clean Comfort Tusfürdő
2019. január 29.

pfú, ezek az összetevők... a balea és a lidl saját márkás tusfürdői különb összetétellel rendelkeznek, a finom illatot és a jó habzást azok is tudják. két csillag, mert panaszokat nem okozott, de ez akkor is gáz.

Manna Narancs és Ylang-Ylang Illatú Ghánai Shea Vaj

Manna Narancs és Ylang-Ylang Illatú Ghánai Shea Vaj
2019. január 29.

ajándékba kaptam. sokáig nem tetszett, főleg az az illata miatt, és mert nem igazán szívja fel a zsíros bőröm, de éjszakára egészen jó. ajakápolásra elmegy, de nem tart sokáig a puhító hatása. lehet, hogy veszek még egyszer shea vajat, de biztos, hogy illatmenteset, és biztos, hogy nem a mannától, mivel az erőszakos, butító marketing stratégiájuktól rosszul vagyok. : )

Balea White Passion Tusfürdő

Balea White Passion Tusfürdő
2019. január 29.

a legfinomabb illatú balea tusi volt, örülnék, ha lehetne még kapni, imádtam. krémes habja van, nem szárít, minden rendben volt a minőségével is.

Bvlgari Jasmin Noir EDP

Bvlgari Jasmin Noir EDP
2019. január 29.

már tényleg nem gyártják? neeee! hisz ez egy ikonikus illat. olyan lágy, meleg, csábító, simogató, egyszerűen imádom sok-sok éve.

Bvlgari Rose Essentielle

Bvlgari Rose Essentielle
2019. január 29.

letisztult, elegáns, púderes rózsa illat, de azt hiszem, még túl bohó fiatal vagyok hozzá. : )

Shakira Rock! EDT

Shakira Rock! EDT
2019. január 29.

nem egy egetrengető újító illat, de kellemesen édeskés, citrusos-virágos. szerintem nem illik a nevéhez, a rockhoz egyáltalán nem egy ilyen illatot képzelnék. nem estem szerelembe, de ha egyszer nagyon akciós lesz, valószínűleg megveszem.

Pussy Deluxe Sugar Cat Pussy Deluxe

Pussy Deluxe Sugar Cat Pussy Deluxe
2019. január 29.

szerencsére nem egy pink sugar, annál finomabb, de az én ízlésemnek már túl édes. nem az én világom, de tini lányoknak jól állhat. a tartóssága is rendben van.

Pussy Deluxe Cherry Cat EDP

Pussy Deluxe Cherry Cat EDP
2019. január 29.

ezt nagyon szerettem. egyszerű, kedves, gyümölcsös, hétköznapokra való illat, nem émelyítő és nem közönséges. valamiért megfogott, pedig nem vagyok rajongója az édes parfümöknek. a volt barátom viszont utálta. : )