sailorluna

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Pure Szérum

Isana Pure Szérum
2023. október 6.

Sajnos nekem elviselhetetlenül ragadós réteget hagy, nagyon kellemetlen érzés, pedig úgy látom, jól hidratál, és nem irritál. Még próbálkozom vele.

Catrice Wild Hibiscus Glow Ajakápoló

Catrice Wild Hibiscus Glow Ajakápoló
2023. október 5.

Nagyon szép, áttetsző pirosas árnyalatot ad. Természetes hatású, beszínezi az ajkakat, ezért még evés-ivás után is látszik a színe, azonban kissé szárít. A berry típusát jobban kedvelem, mert közelebb áll a természetesen rózsaszínű számhoz, de azt mostanában sajnos nem látom a boltokban, ezért most ezt a hibiskuszosat használom. (Kedves Catrice, kérlek, áruljátok újra a Catrice Peppermint Berry Glow-t!)

Catrice Hemp & Mint Glow Ajakbalzsam

Catrice Hemp & Mint Glow Ajakbalzsam
2023. október 5.

Hasonló a márka többi színezett ajakbalzsamához, áttetsző színt ad, de egy picit szárít. Sajnos rajtam nagyon lilává változik a színe, ami néha jól néz ki, de mivel elég természetesen néz ki, sokszor olyan, mintha fáznék, és a saját szám lenne lila. :D Emiatt nem fogom többé megvenni.

Catrice Tinted Lip Glow Balm

Catrice Tinted Lip Glow Balm
2023. október 5.

Imádtam, sok darabot elhasználtam ebből. Természetes hatású, a szám színéhez hasonló rózsás árnyalatot adott, nem kenődött és sokáig fent maradt a színe, és tényleg ápolta az ajkakat. Ez volt a legjobb verziója ezeknek a Catrice színező ajakápolóknak, kár, hogy újítottak rajta, mert az újak már szárítanak.

Catrice Ultimate Lip Glow - Lip Colour Intensifier

Catrice Ultimate Lip Glow - Lip Colour Intensifier
2023. október 5.

szerettem, amíg meg nem jelent a balzsam verziója. bár természetes, szép színt ad az ajkaimnak, de eléggé szárít, a balzsam verzió viszont jobban hidratál.

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2023. október 5.

Egy kicsit nekem is szárította a hajamat, de ami a legrosszabb, hogy mindig nagy pattanásokat okozott a hajvonalam környékén és a nyakamon.

Keve Körömvirág Krém

Keve Körömvirág Krém
2023. szeptember 22.

Remek krém, szépen enyhíti a pirosságot. Könnyen és gyorsan beszívódik, bár hagy egy védőréteget a bőrön, ami nem ragacsos, így szerintem nem zavaró. Minimalista, szép összetevőlistája van, szerencsére parfümmentes, pici natúr illattal. Kiadós mennyiség van a tégelyben. Kézre, testre, néha gyulladt pattanásra, arcra is szoktam használni, ha irritált a bőröm. Csak azt sajnálom, hogy nem "malassezia biztonságos", mert könnyen kipattog az arcom a malasseziát triggerelő cuccoktól, de ez az én egyéni problémám, alkalmanként arcra kenve eddig nem okozott gondot.

Balea Aqua Hidratáló Krémzselé

Balea Aqua Hidratáló Krémzselé
2023. szeptember 12.

A malassezia mentessége miatt esett rá a választásom, bár ha tehetem, illatmentes cuccokat veszek inkább. Sajnos nem vált be, mert ragacsos, egy óra után olajossá váló réteget hagyott az arcomon, a hidratáló hatását sem éreztem igazán.

Miss Sporty Nail Expert 60 Sec Turbo Dry Top Coat

Miss Sporty Nail Expert 60 Sec Turbo Dry Top Coat
2023. június 23.

Kár volt megvenni. Ahogyan mások is írták, oldja a színes lakkot. Vékony rétegben csíkokat hagy, vastagabban viszont lassan szárad. Alaplakknak sem jó, mert pár nap múlva matricaként jön le az egész festés.

Elyn's Lab Pore Control 2% Szalicilsav + 1% Cink PCA + 1% Panthenol Szérum

Elyn's Lab Pore Control 2% Szalicilsav + 1% Cink PCA + 1% Panthenol Szérum
2023. május 9.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, még csak 2 hete használom, így később még frissítek a véleményemen.
Egyelőre nagyon tetszik, szuper gyorsan beszívódik, ragacsos réteg nélkül. Pirosodást, irritációt nem tapasztaltam, pedig elég érzékeny a bőröm (a Balea BHA-tól például nagyon kipirosodom).
Már most halványabbak a "sebaceous filaments"-ek az orromon, és egy-egy nagyobb hormonális pattanásnál csökkentette a gyulladást. Épp kipattogott a bőröm egy másik krémtől, amikor megérkezett hozzám a BHA, ezért kétségbeesésemben néha napi kétszer is kentem, és bár segített, ez sok volt a bőrömnek. Kicsit hámlott, bár nem volt vészes, pár nap szünet után helyreállt. Tehát érdemes betartani a dobozon lévő utasítást, és fokozatosan, napi egyszer bevezetni a rutinba.