sailorluna

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NYC Expert Last Körömlakk

NYC Expert Last Körömlakk
2018. szeptember 5.

több színben birtoklom. kettő rétegben fednek, átlagosan gyorsasággal száradnak, és viszonylag tartósak.

Herbline Tápláló Szemráncgél

Herbline Tápláló Szemráncgél
2018. szeptember 5.

tetszik az aloe, méz és mandulaolaj tartama, valamint az illatmentessége. hidratál, nem irritál, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, lehet rá sminkelni, de néha kicsit ragacsos marad. nem látom, hogy segített volna a karikákon, bár nem is hiszem, hogy erre egy kozmetikum képes lenne. nem rossz cucc, de nem vettem újra.

Cuba Gold EDT for Men

Cuba Gold EDT for Men
2018. szeptember 5.

tömény, erőszakos és egyszerű illat, nem túl kifinomult. kivagyok tőle.

Synergen Bubbly Deo Spray

Synergen Bubbly Deo Spray
2018. szeptember 5.

izzadást nem gátol, de az illata finom, frissítő, nem émelyítő, nem annyira fullasztó a hajtógáza sem, és nagy előnye, hogy alkoholmentes. az ára kedvező, sokáig elég, egynek elmegy.

Oriflame Pure Nature Nappali Krém Acai-Bogyóval és Gránátalmával

Oriflame Pure Nature Nappali Krém Acai-Bogyóval és Gránátalmával
2018. szeptember 5.

selymes állagú, finom illatú krém, bár az illatanyagokat már kerülöm. hidratált, de az én bőrömnek nehéz volt, és az összetevői sem szépek.

Oriflame Pure Nature Korrektor

Oriflame Pure Nature Korrektor
2018. szeptember 5.

évekkel ezelőtt használtam, de nem vettem újra. a pattanáson nem segített, nem fedett, azóta találtam ennél jobb korrektort is.

Essence Studio Nails Pro White Körömfehérítő

Essence Studio Nails Pro White Körömfehérítő
2018. szeptember 5.

régebben az egyik lakkomtól besárgult a körmöm, ezért megvettem ezt. sajnos elég lassan szárad, viszont tényleg fehérebbnek tűnik a körmöm, szép fényt ad, napfényben elég lilás, de nekem tetszik így. alapnak is bevált.

Essence Colour & Shine Lipstick Pencil

Essence Colour & Shine Lipstick Pencil
2018. szeptember 5.

a középső, sötét rózsaszín van meg. pigmentált, krémes, rúzs állagú, enyhe fénnyel, nem szárít. ha nem eszek-iszok, akkor tartós, sokáig megmarad a színe. a csomagolása viszont katasztrófa. hegyezni kell, így az anyag egy része kárba megy, ráadásul az alján lévő kupak lejött, a felső meg széttört, pedig semmi extrémet nem csináltam vele.

Catrice Vízálló Fedőspirál

Catrice Vízálló Fedőspirál
2018. szeptember 5.

talán kicsit béna vagyok, de nekem nem teszi teljesen vízállóvá a spirált. ugyan egy kis sírást kibírt így, viszont sminklemosásnál a sima víz feloldja.

Catrice Candy Shock Ajakradír

Catrice Candy Shock Ajakradír
2018. szeptember 5.

jól radíroz, felfrissíti az ajkamat, és még ápol is. a praktikus csomagolása miatt bárhol, bármikor lehet használni. kár, hogy limitált volt, szívesen újravenném.