sailorluna

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2018. szeptember 4.

évekkel ezelőtt ez volt az első bb krémem. könnyedebb, mint egy alapozó, a fedése egészen jó, könnyen eldolgozható. nekem hamar átzsírosodik, hiába púderezem le. még a light árnyalatot is tök sötét, narancssárga az alap színemhez képest, nagyon elüt, ha viszont egy picit barnul a nyakam és ezt keverem egy világosabb alapozóval, akkor már jobban passzol a szín. borzasztóan alkoholos, a szagán is érezhető, de nemrég újravettem "szaladgálós" alapozónak, és meglepve szimatoltam, hogy telenyomták parfümmel, de így sem lett jobb. csekkoltam, tényleg változtattak az összetevőlistán. a zsíros bőrömet szárította a régi, cafatokban tudott hámlani tőle, ez az új jobban hidratál. ja és érdemes a kupakjával felfelé tárolni, különben ömlik a tubusból a cucc össze-vissza. a koreai bb társaihoz nem hasonlítható, azokhoz képest ez csak egy alkohollal felhígított alapozó.

Soliteint Glicerines Kézkrém

Soliteint Glicerines Kézkrém
2018. szeptember 4.

nem vagyok oda az illatáért, elég mű, de kibírom. : ) az állaga krémes, nem vizes, jól kenhető. azonnal kellemesen hidratálja a kezemet, és alig hagy zsíros érzetet maga után, ezért munka közben tök praktikus. az összetevői között van pár nem olyan szép, viszont tartalmaz ureát, több ápoló olajat, ami kárpótol.

Altapharma Teafaolaj

Altapharma Teafaolaj
2018. augusztus 24.

szerintem ez büdösebb, mint amiket eddig próbáltam, viszont ez a legolcsóbb. pattanásokra töményen használtam egy-egy cseppet, a kisebbeken segített, a mélyebbeken nem nagyon. sajnos az utóbbi pár évben súlyosbodott az akném, így csak vényköteles kezelőkkel tudom kordában tartani, de újra fogom venni hamarosan, hasznos cucc.

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar
2018. augusztus 23.

a 06 juicy orange van meg. a csomagolás szuper cuki, az illata finom grapefruitos. sajnos 1-2 rétegben elég enyhe a színe, inkább csak fénye van, de olyan 4 rétegben már határozottan látszik. nekem alapból sötétebb rózsaszínű a szám, talán ezért kell több réteg. egyébként nagyon üde, nyárias szín. evés-ivás nélkül sokáig bírja, szerencsére nem szárít annyira. szerintem fogok még venni más színben is.

NYC Rúzs

NYC Rúzs
2018. augusztus 23.

két árnyalatom van. krémes állagúak, nem szárítanak, a pigmentáltságuk is megfelelő. krémességük miatt könnyen kenődnek, egészen sokáig fent maradnak, de nem bírják az evés-ivást. a csomagolás elég gagyi, nem lehet rendesen visszatekerni a rúzst, így a kupakkal vigyázni kell. nem életem rúzsai, bár jó minőségűek az árakhoz képest, kedvelem őket.

Lovely Baltic Sand Körömlakk

Lovely Baltic Sand Körömlakk
2018. augusztus 23.

a narancs, türkiz, kék, és a barna van meg. gyönyörűek, nagyon gyorsan száradnak, és sokáig fent maradnak. a türkizben az én ízlésemnek kicsit nagyok a glitterek, de azért szép. nehézkes a lemosásuk, bár az összes homoklakk ilyen. jó minőségűek, olcsó az áruk, szupi!

Isana Testápoló Krém Olivaolajjal

Isana Testápoló Krém Olivaolajjal
2018. augusztus 23.

az illata finom, visszafogott, a hatása megfelelő. sűrű, nehéz elkenni, a normál bőrömbe sokáig tart a beszívódása.. sajnos az inci nem olyan szép, és vannak póruseltömítő összetevői is, így az erre érzékeny mellkasomra és a hátamra nem szívesen kenem. hatalmas kiszerelés, sokáig elég, olcsó az ára, szóval megéri.

Essence Blush Up! Pirosító

Essence Blush Up! Pirosító
2018. augusztus 23.

a megjelenése idején nagyon vadásztam rá. a képen látható, heatwave árnyalat van meg. nagyon pigmentált, élénk, vibráló színe van, csínján kell bánni vele, de nagyon szép a hatása. keverhetőek a színek, és külön-külön is jók. tartós, nagy adag, sokáig elég lesz, és még olcsó is. a másik, rózsaszín árnyalat is tetszett, ha valaki eladná, írjon. : )

Essence Beauty Beats Pirosító

Essence Beauty Beats Pirosító
2018. augusztus 23.

az akciós kosárban találtam rá. bár justin bieber hidegen hagy, de ilyen durván pink pirosítóm még úgyse volt, hát elhoztam. brutál módon pigmentált, érdemes vele vigyázni. : ) halványan nagyon szép. tartós, nagy adag, kevés kell belőle, örökre elég lesz.

Balea Mango Mambo Dusche

Balea Mango Mambo Dusche
2018. augusztus 23.

a minősége rendben van. nem szárít, jól habzik, nem kell sok belőle, és nagyon olcsó. az illata is finom, de fürdés közben már nem olyan intenzív sajnos, mint flakonból szimatolva.