sailorluna

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Ecset Zselés Szemhéjtushoz

Catrice Ecset Zselés Szemhéjtushoz
2018. augusztus 23.

zselés tushoz ez vált be a legjobban, könnyű vele precíz munkát végezni. nagyon jól tartja magát, nem hullik, nem kopik, évek óta ugyanolyan, mint új korában. nem értem, miért vonták ki a forgalomból. : (

BYS Szemhéjpúder Állatbőr Mintázatban

BYS Szemhéjpúder Állatbőr Mintázatban
2018. augusztus 23.

a doboza nem a legcsinibb, viszont a színek szépek, puhák, könnyen kenhetőek. az állatminta nyilván az első használatkor lejön a felületről, kicsit porolnak, de egészen tartósak. mindegyik szaténfényű, érdemes matt színekkel kombinálni. nem rossz, de nem lett a kedvencem.

BYS Matt Felületű Körömlakk

BYS Matt Felületű Körömlakk
2018. augusztus 23.

a 178 hissy fit van meg, ami egy nyárias korall szín. két rétegben a legszebb, átlagosan tartós, nagy mennyiség és olcsó. a szokásos körömlakkszagnál fojtóbb a szaga, és nagyon lassan szárad. ráadásul a legnagyobb bánatomra befogta sárgára a körmömet (alapozó lakkal alatta). nagyon megszenvedtem, mire lenőtt ez a rész, azóta sem mertem újra használni.

BYS Glitteres Körömlakk

BYS Glitteres Körömlakk
2018. augusztus 23.

215 black & gold lett az enyém: fekete alapban kicsi, ragyogó arany glitterek vannak, csodaszép. a szokásos körömlakkszagnál fojtóbb a szaga, tipikus olcsó lakkok tulajdonság, gyorsan szárad, két rétegben a legszebb, átlagosan tartós, nagy adag és olcsó.

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal
2018. augusztus 23.

finom illatú, könnyen habzik, de kicsit szárít, és az összetevői sem a legszebbek, de azért szerettem vele fürödni.

Fa Men Extreme Cool Tusfürdő

Fa Men Extreme Cool Tusfürdő
2018. augusztus 23.

átlagos tusi. az illata finom, de semmi extra, frissítő, hűsítő, nyáron a legkellemesebb. sajnos ez is szárítja a bőrt, az összetevői nem a legszebbek, kissé gyorsan is fogyott.

Caosept Kézfertőtlenítő Gél

Caosept Kézfertőtlenítő Gél
2018. augusztus 23.

az áttetsző volt meg. az alkoholszag hamar elillan, utána kellemes, nem tolakodó illat marad. a kezemet nem szárítja, nem marad tőle ragacsos. kevés mennyiség kell belőle, sokáig elég egy flakon, de az összetevői más kézfertőtlenítőkhöz képest rosszabb. nem veszem újra.

Puma Flowing EDT

Puma Flowing EDT
2018. augusztus 16.

próbaként fújtam a belőle, csípett, és bepirosodott tőle a bőröm. maga az illat elég édes, ami nem igazán az ízlésem, de annyira nem harsány, nem tolakodó. tetszik a friss, citrusos nyitása, később a vanília dominál. összességében nem rossz, kedves illat, számomra egy kicsit tinis. a bőrirritáció mondjuk elég gáz.

Catrice Papagena Eyeliner Pen

Catrice Papagena Eyeliner Pen
2018. augusztus 16.

az enyémnek a színe igazi fűzöld. többször át kell húzni, hogy igazán kijöjjön, de nagyon szép eredményt lehet vele elérni. jól lehet dolgozni a hegyével, bár már nem olyan hegyes, mint eleinte.

Catrice Thrilling Me Softly Smooth Blush Stick

Catrice Thrilling Me Softly Smooth Blush Stick
2018. augusztus 16.

valahogy nem mennek a krémesebb dolgok, nehéz szépen eldolgoznom. gyönyörű a színe, jól pigmentált, eldolgozás után púderessé válik, nem marad ragacsos. egész napra még nem hagytam fent, csak kb. 4 órára, de ennyi idő alatt tartósnak bizonyult.