sailorluna

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Beach-Style Hajformázó Spray Tengeri Sóval

Balea Beach-Style Hajformázó Spray Tengeri Sóval
2023. március 6.

Ezt imádtam, nagyon szép, természetes hullámokat, volument adott. Viszont hagyott egy fura, matt réteget, és kicsit "vattásított", szárított is, de engem annyira nem zavart. A hajam régebben szép hullámos volt, de pár éve valahogy megváltozott, se nem egyenes, se nem hullámos, emiatt kénytelen vagyok formázgatni. Erre nagyon bevált ez a spray, visszaadta a régi hullámaimat. Nagyon sajnálom, hogy megújították az összetételét, mert az új változat borzasztó rossz.

eyeNlip Pure Perfection Natural Sun Cream SPF50+ / PA+++

eyeNlip Pure Perfection Natural Sun Cream SPF50+ / PA+++
2023. február 28.

A tubus vége felé jöttem rá, hogy ettől alakult ki az arcomon az a rengeteg zárt komedó, pattanások. Eleinte sem volt a kedvenc fényvédőm, mert sűrű, nehéz állagú, mégis szárította a bőrömet, az illata is túl mű, "olcsó".

InstaNatural Rose Water Facial Toner

InstaNatural Rose Water Facial Toner
2022. szeptember 24.

Először mézes rózsaillatú, de ez pár óra után pisiszaggá változik, amit mások is éreznek a környezetedben. :D Amúgy nem rossz, ad egy gyenge kis hidratálást, de sokat nem dob a rutinon. A pisiszag miatt meg pláne nem ajánlom.

Egis A Vitamin Olaj

Egis A Vitamin Olaj
2019. február 28.

közérdekű: 1% a retinol tartalma, megkérdeztem az egis-től.
egyelőre nagyon kedvelem ezt az olajat, gyorsan javítja a foltos, sebes bőrt, a gyulladt pattanásokat is nyugtatja. bővebb véleménnyel később jövök, de szerettem volna közhírré tenni a hivatalos infót.

Dove Men+Care Sensitive Clean Tusfürdő

Dove Men+Care Sensitive Clean Tusfürdő
2019. január 29.

méghogy hipoallergén... bár még ez a legkevésbé rossz a többi dove men+care tusfürdőhöz képest, mert csak egyféle illatanyagot tartalmaz, színezék meg nincs benne, az illata is ennek a legfinomabb. panaszokat nem okozott, de ez az összetétele akkor is gáz.

Dove Men+Care Clean Comfort Tusfürdő

Dove Men+Care Clean Comfort Tusfürdő
2019. január 29.

pfú, ezek az összetevők... a balea és a lidl saját márkás tusfürdői különb összetétellel rendelkeznek, a finom illatot és a jó habzást azok is tudják. két csillag, mert panaszokat nem okozott, de ez akkor is gáz.

Manna Narancs és Ylang-Ylang Illatú Ghánai Shea Vaj

Manna Narancs és Ylang-Ylang Illatú Ghánai Shea Vaj
2019. január 29.

ajándékba kaptam. sokáig nem tetszett, főleg az az illata miatt, és mert nem igazán szívja fel a zsíros bőröm, de éjszakára egészen jó. ajakápolásra elmegy, de nem tart sokáig a puhító hatása. lehet, hogy veszek még egyszer shea vajat, de biztos, hogy illatmenteset, és biztos, hogy nem a mannától, mivel az erőszakos, butító marketing stratégiájuktól rosszul vagyok. : )

Balea White Passion Tusfürdő

Balea White Passion Tusfürdő
2019. január 29.

a legfinomabb illatú balea tusi volt, örülnék, ha lehetne még kapni, imádtam. krémes habja van, nem szárít, minden rendben volt a minőségével is.

Bvlgari Jasmin Noir EDP

Bvlgari Jasmin Noir EDP
2019. január 29.

már tényleg nem gyártják? neeee! hisz ez egy ikonikus illat. olyan lágy, meleg, csábító, simogató, egyszerűen imádom sok-sok éve.

Bvlgari Rose Essentielle

Bvlgari Rose Essentielle
2019. január 29.

letisztult, elegáns, púderes rózsa illat, de azt hiszem, még túl bohó fiatal vagyok hozzá. : )