sailorluna

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Shakira Rock! EDT

Shakira Rock! EDT
2019. január 29.

nem egy egetrengető újító illat, de kellemesen édeskés, citrusos-virágos. szerintem nem illik a nevéhez, a rockhoz egyáltalán nem egy ilyen illatot képzelnék. nem estem szerelembe, de ha egyszer nagyon akciós lesz, valószínűleg megveszem.

Pussy Deluxe Sugar Cat Pussy Deluxe

Pussy Deluxe Sugar Cat Pussy Deluxe
2019. január 29.

szerencsére nem egy pink sugar, annál finomabb, de az én ízlésemnek már túl édes. nem az én világom, de tini lányoknak jól állhat. a tartóssága is rendben van.

Pussy Deluxe Cherry Cat EDP

Pussy Deluxe Cherry Cat EDP
2019. január 29.

ezt nagyon szerettem. egyszerű, kedves, gyümölcsös, hétköznapokra való illat, nem émelyítő és nem közönséges. valamiért megfogott, pedig nem vagyok rajongója az édes parfümöknek. a volt barátom viszont utálta. : )

Pussy Deluxe Cookie Cat Pussy Deluxe

Pussy Deluxe Cookie Cat Pussy Deluxe
2019. január 29.

meglehetősen édes, vaníliás, balzsamos darab, mégsem émelyítő. nem vagyok nagy rajongója az édes süti illatú parfümöknek, de ez tetszett, nem az a tipik vattacukor illat azért. ősszel-télen szerettem használni, hétköznapi illatnak. azon meglepődtem, hogy sok fiú dicsérte, pedig szerintem annyira nem extra, bár az is igaz, hogy ők pont nem olyan kifinomult szaglású srácok. : )

Bvlgari Petits et Mamans EDT

Bvlgari Petits et Mamans EDT
2019. január 29.

tiszta, lágy, különleges púder illat, az egyik kedvencem, de sajnos nem túl tartós.

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz
2019. január 29.

nem tudok vele olyan precízen dolgozni, mint a catrice tusecsetjével, szemöldök sminkeléshez viszont tökéletesen megfelel.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2019. január 29.

régebben nem, de most egészen megkedveltem. szépen mattít, bár ez a hatás csak pár óráig tart az olajos bőrömön. sminkfixálására megfelelő, bár kissé porcukros hatású, és besötétíti az alapozómat. a csomagolás atom béna, lejár a teteje, majd szétreped, a felirat kopik. egynek jó kategória, ha nincs más.

Cien Krémes Tusfürdő

Cien Krémes Tusfürdő
2019. január 29.

mindet próbáltam, egészen jó tusi. finom illatú, krémesen habzik, nem szárítja az érzékeny bőrömet.

Cien Tusfürdő Orangeolajjal

Cien Tusfürdő Orangeolajjal
2019. január 29.

egészen jó tusi, sokkal rosszabbra számítottam. finom illatú, jól habzik, nem annyira szárít, de a krémes változat jobban bejön.

Cien Provitaminos Hajbalzsam Color & Shine

Cien Provitaminos Hajbalzsam Color & Shine
2019. január 29.

régebben használtam párszor vendégségben, magamtól sosem vettem volna meg. egészen jó balzsam, sokkal rosszabbra számítottam. finom volt az illata, és szép lett tőle a hajam. kellemes csalódás volt, de az összetevői azért lehettek volna szebbek.