sailorluna

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cien Provitamin 2In1 Colour&Shine

Cien Provitamin 2In1 Colour&Shine
2019. január 29.

régebben használtam párszor vendégségben, magamtól sosem vettem volna meg. egészen jó sampon, sokkal rosszabbra számítottam. finom illatú volt, jól habzott, szép lett tőle a hajam. kellemes csalódás volt, de az összetevői azért lehettek volna szebbek.

Vermix Szárítókeverék

Vermix Szárítókeverék
2019. január 29.

ez egy nagy-nagy nem. sok évvel ezelõtt használtam először, akkor sem szerettem, majd valamilyen indíttatásból tavaly újra megvettem, de kár volt. semmit nem segít a pattanásokon, még a kicsiken sem. a szétnyomkodott pattikat is csak kisebesíti, kimarja az épen maradt részeket is, pedig a cink tartalma miatt hámosításra számítottam. túl alkoholos, ami tönkreteszi a bőrt, a kámfor miatt pedig csíp és irritál, mint az atom. száradás után leszedni lehetetlen, se olaj, se micellás víz nem hozza le, napok alatt kopik le a bőrről. hasznavehetetlen, káros, idejétmúlt termék.

Cien Provitaminos Hajbalzsam Volume & Style

Cien Provitaminos Hajbalzsam Volume & Style
2019. január 29.

régebben használtam párszor vendégségben, magamtól sosem vettem volna meg. egészen jó balzsam, sokkal rosszabbra számítottam. finom volt az illata, és szép lett tőle a hajam. kellemes csalódás volt, de az összetevői azért lehettek volna szebbek.

Cien Provitaminos Sampon Volume&Style

Cien Provitaminos Sampon Volume&Style

Cien Tavirózsa és Lótusz Folyékony Szappan

Cien Tavirózsa és Lótusz Folyékony Szappan
2019. január 29.

szárít, de legalább finom az illata, és jól habzik. egynek elment.

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk (régi)

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk (régi)
2019. január 29.

tényleg tisztítja, frissíti, puhítja, hidratálja a bőrt, használata után szebb az összkép. az állaga nagyon sűrű, nehéz eldolgozni. sajnos nagyon alkoholos, bár nem érzem, hogy szárítana. legtöbbször nyomkodás után kentem fel a fertőtlenítő hatása miatt, de nem sokat nyugtatott a bőrömön, pedig az uborkának elvileg ilyen hatása van. az összetétele nem a legszebb.

Freeman Anti Stress Maszk Holt Tengeri Ásványokkal (régi)

Freeman Anti Stress Maszk Holt Tengeri Ásványokkal (régi)
2019. január 29.

a zabkásás verzióhoz hasonlóan ettől is puha és matt lesz tőle a bőröm, a pórusokat finomítja, de sajnos eléggé szárít. a szemem sokszor könnyezett tőle, gondolom, az illatanyag miatt, szóval tök feleslegesen van benne... az állaga könnyen kenhető, száradás után kellemetlenül húzódik, lemosni kicsit nehézkes. hatásában nem látok különbséget a zabkásáshoz képest, javított a bőrképemen, de ez a hatás csak ideiglenes, komolyabb problémákat nem fog megoldani ez a maszk. a baviphat epres és a cadea vera teafaolajos pakolása jobban tetszik, mert azok nem szárítanak. nem rossz cucc, de az összetevőit nézve volt min változtatni.

Freeman Csokoládé-Eper Maszk (régi)

Freeman Csokoládé-Eper Maszk (régi)
2019. január 29.

a zabkásás verzióhoz hasonlóan ettől is puha és matt lesz a bőröm, a pórusokat finomítja, de kevésbé szárít. az illatát hamar megutáltam, nem kifejezetten kellemes, emiatt nem venném újra. nem rossz cucc, de az összetevői nem voltak túl szépek.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2019. január 29.

éveken keresztül újravettem, de azóta találtam jobbat. puha és matt lesz tőle a bőröm, a pórusokat finomítja, de sajnos eléggé szárít. a szemem sokszor könnyezett tőle, gondolom, az illatanyag miatt, szóval tök feleslegesen van benne... az állaga könnyen kenhető, száradás után kellemetlenül húzódik, lemosni kicsit nehézkes. eleinte nagyon imádtam, egy héten többször is felkentem, és javított a bőrképemen, de ez a hatás csak ideiglenes, komolyabb problémákat nem fog megoldani ez a maszk. a baviphat epres és a cadea vera teafaolajos pakolása jobban tetszik, mert azok nem szárítanak. nem rossz cucc, de a benne lévő formaldehidet kibocsátó tartósító szer nem hangzik valami biztatóan, nem csodálom, hogy megújították az összetételét.

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Balzsam

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Balzsam
2018. szeptember 10.

a piros flakonos pakolást használom balzsamként, aminek ugyanezek az összetevői, ezért úgy gondoltam, itt is megosztom, hogy mennyire szeretem. puha és fényes lesz tőle a hajam, és tetszik, hogy több ápoló olajat is tartalmaz. egyébként elég lol, hogy ugyanolyan összetevőkkel külön termékeket forgalmaz a kallos. : )