sailorluna

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Terra Naturi Kompakt Pirosító

Terra Naturi Kompakt Pirosító
2018. augusztus 2.

pigmentált, tartós, gyönyörű a színekben kapható. néha picit porzik, de nem vészes, megéri az árát.

Naturland Teafa Illóolaj

Naturland Teafa Illóolaj
2018. augusztus 2.

nem a legjobb teafaolaj ár-érték arányban, kevésbé hatásos, és gyorsan elpárolog az üvegből.

All About Shine Provitaminos Hajbalzsam

All About Shine Provitaminos Hajbalzsam
2018. augusztus 2.

diákkoromban sokat használtam az ára miatt, teljesen meg voltam vele elégedve, puhává, kifésülhetővé tette a hajamat, de az összetevőket látva ma már nem venném meg.

All About Shine Provitaminos Sampon Zsíros Hajra

All About Shine Provitaminos Sampon Zsíros Hajra
2018. augusztus 2.

diákkoromban sokat használtam az ára miatt, teljesen meg voltam vele elégedve, jól tisztított, nem szárított, de az összetevőket látva ma már nem venném meg.

Isana Classic Ajakápoló

Isana Classic Ajakápoló
2018. augusztus 2.

átlagosan hidratál, elég zsíros érzetet kelt, az íze sem olyan jó. egynek jó, de nem újravevős.

Floren Nicole Phoenix Tusfürdő

Floren Nicole Phoenix Tusfürdő
2018. augusztus 2.

na ez maga a borzalom! ekcémás lett tőle a felkarom, ami azóta is előtűnik néha, ha valami bénább tusfürdőt használok. ezt sok éve muszájból vettem meg (az éjszaka közepén csak ezt találtam egy kisboltban). az illata nem valami kifinomult, inkább fullasztó, és borzasztóan szárít. senkinek nem ajánlom.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2018. augusztus 2.

a legjobb szemceruza, évek óta ezt veszem. még a nap végére is tökéletesen megmarad. a barna és a fekete árnyalatot szoktam gyakran használni, de vannak más színeim is. a fényesebb árnyalatok hajlamosak kicsit kenődni, de nem durván.