sailorluna

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kallos Napvédő Ápoló Hajspray SPF6

Kallos Napvédő Ápoló Hajspray SPF6
2018. szeptember 10.

sajnos nem jött be. hiába használtam, szívott a nap a hajszínemből, tehát a feladatát nem látta el, ráadásul kifejezetten büdi ez a cucc. hajápolónak sem túl jó, mert valóban ragacsossá teszi a hajat, bár nekem szerencsére nem szárította ki.

Kallos LAB35 Restorative Milk

Kallos LAB35 Restorative Milk
2018. szeptember 10.

kifésülő spray-nek használtam, csak az alsóbb részekre. puha, fényes, nem zsírosította vagy nehezítette el a hajamat. szerencsére nem csak szilikonokat, hanem ápoló olajokat is tartalmaz. az illatával nem voltam kibékülve, sajnos van benne valami mellékillat, ami kellemetlenné tette. ár-érték arányban viszont nagyon jó, és hónapokig kitartott ez a flakon.

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Sampon Száraz, Töredezett Hajra

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Sampon Száraz, Töredezett Hajra
2018. szeptember 7.

a balzsamjával együtt használtam, hónapokig tartott, mire elfogytak. jól tisztított, puhává, fényessé, könnyen kifésülhetővé tette a hajamat, nem lett tőle hamarabb zsíros. nem csak szilikonokat, hanem ápoló olajokat is tartalmaz. az illata isteni, muszáj megemlítenem a szép csomagolását is, és ár-érték arányban is nagyon jó. mostanában nem találom ott, ahol vettem, de újra be kell szereznem, mert nagyon szerettem.

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Pakolás

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Pakolás
2018. szeptember 7.

fél literes kiszerelésben vettem a samponjával együtt, hónapokig tartott, mire elfogytak. csak néha használtam pakolásként, inkább balzsamoztam vele, mivel a termékcsalád balzsamja inci alapján teljesen ugyanez (lol). puhává, fényessé, könnyen kifésülhetővé tette a hajamat. nem csak szilikonokat, hanem ápoló olajokat is tartalmaz. az illata isteni, muszáj megemlítenem a szép csomagolását is, és ár-érték arányban is nagyon jó. mostanában nem találom ott, ahol vettem, de újra be kell szereznem, mert nagyon szerettem.

Kallos Glossy Hajszerkezet-újjáépítő Folyékony Kristályolaj

Kallos Glossy Hajszerkezet-újjáépítő Folyékony Kristályolaj
2018. szeptember 7.

kár, hogy már nem gyártják, szerettem. nagyon sokáig elég volt, alig fogyott belőle, pedig minden hajmosás után használtam. puhává és széppé tette a hajvégeimet, nem látszott a töredezés. az illata kellemes volt, könnyen kenhető állaggal. vizes hajra kenve, szárítás után nem keltett zsíros hatást.

Seacret Milk&Honey Salt Oil Scrub

Seacret Milk&Honey Salt Oil Scrub
2018. szeptember 7.

régebben kaptam, de minek. nagyon durva szemcséi vannak, tehát érzékenyebb, vékonyabb bőrre nem ajánlom. nagyon olajos réteget hagyott bőrömön, a tusfürdő sem hozta le. és ez ilyen drága? pénzkidobás.

Kallos Florillum Fény Hamvasító

Kallos Florillum Fény Hamvasító
2018. szeptember 7.

ez a legjobb hamvasító, és milyen olcsó! a hajam olyan volt tőle, mintha frissen lett volna festve hamvas festékkel. szuper!

Balea Carambola Lambada Dusche

Balea Carambola Lambada Dusche
2018. szeptember 7.

ennek is imádtam az illatát, jól habzott, nem szárított,.

Balea Melon Tango Dusche

Balea Melon Tango Dusche
2018. szeptember 7.

imádtam, iszonyatosan finom volt az illata. jól habzott, nem szárított a bőrt, üdítő érzés volt vele fürödni.

Balea Street Art Showergel Mit Beerenduft

Balea Street Art Showergel Mit Beerenduft
2018. szeptember 7.

jól habzott, tetszett az illata. nem szárította a bőrömet, de kevésbé jött be, mint a sima balea tusik.