sailorluna

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Head & Shoulders Sampon Mandulaolajjal

Head & Shoulders Sampon Mandulaolajjal
2018. szeptember 7.

ez talán kicsit többet tud, mint a márka többi samponja. szép fényes lesz tőle a hajam, de nem szeretem ezt az állagot, szárítja a hajamat, mégis gyorsan zsíros lesz újra, nehezebb kifésülni is.

Head & Shoulders Sampon Sports Fresh

Head & Shoulders Sampon Sports Fresh
2018. szeptember 7.

nem sokban különbözik a márka többi samponjától. túl krémes, mégis szárít, és gyorsan bezsírosítja a hajamat, nehezebb kifésülni is.

Head & Shoulders Mentol Sampon

Head & Shoulders Mentol Sampon
2018. szeptember 7.

túl sűrű az állaga, szárít, ugyanakkor hamar bezsírosítja a hajamat, és nehezebb kifésülni is. van ennél jobb és olcsóbb sampon is.

Philips Satinelle Epilator HP6400

Philips Satinelle Epilator HP6400
2018. szeptember 7.

sok éve megvan, még mindig tökéletesen működik. nagyon hangos, kicsit durván szedi ki a szőrt, és sajnos sokszor benő pár szál, ha ezzel szedem le.

Braun Silk-Épil Supersoft Epilátor

Braun Silk-Épil Supersoft  Epilátor
2018. szeptember 7.

tini koromban kaptam, már több, mint 10 éves, de azóta is tökéletesen működik. pár éve vettem egy új philips-et, ami közel sem ilyen jó, pedig hasonló árkategóriájú mindkettő. azóta persze sokat változtak az epilátorok, ma már vannak kíméletesebb darabok is.

s-he Stylezone Quick Eye Styler Tusfilc

s-he Stylezone Quick Eye Styler Tusfilc
2018. szeptember 7.

vékony a hegye, könnyű vele szép vonalat húzni, viszont lemosni nehéz, mivel befogja a bőrt. tetszik még más árnyalat is, de ez a nehézkesség elvette a kedvemet.

Roxanne Trendy Mini

Roxanne Trendy Mini
2018. szeptember 7.

fú hát ez is fent van? a pink színűhöz volt párszor "szerencsém" húsvéti locsoláskor. émelyítő és túl tartós, bugyuta illat.

Rose Nail Körömlakk

Rose Nail Körömlakk
2018. szeptember 7.

kb. soha nem szárad meg, ragacsos marad, ráadásul büdös, fojtogató szaga van. olcsó, de ócska.

Lora Express Finish Körömlakk

Lora Express Finish Körömlakk
2018. szeptember 7.

ajándékba kaptam egyet pár éve. szép a színe, átlagosan gyorsan szárad, átlagosan gyorsan kopik, 2 réteg teljesen fed. büdös, fojtó szaga van, ami jellemző a nagyon olcsó lakkokra.

Lilibe Vattakorong Aloe Verával

Lilibe Vattakorong Aloe Verával
2018. szeptember 7.

nagyon puha, de túl vastag, nincs lezárva a széle, ezért mindig szétjön.