sailorluna

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

In Vitro Antivakarin

In Vitro Antivakarin
2018. szeptember 7.

nagyon érzékeny vagyok a csípésekre, akár egy héttel később is őrülten tudnak viszketni. ez a krém tényleg megszünteti a viszketést, de újra kell kenni időről-időre. talán az alkohol nem gáz benne, hiszen fertőtleníti a szétvakart csípéseket, az sls-t viszont nem értem. a hatóanyag tulajdonképpen a körömvirág, lehet, hogy egy sima körömvirág krém is ilyen hatásos lenne, ki fogom próbálni.

Essence Ice Ice Baby Szemceruza

Essence Ice Ice Baby Szemceruza
2018. szeptember 7.

holografikusabb színekre számítottam, de így is szépek. nagyon puhák, könnyen eldolgozhatóak, áttetsző púderrel fixálva viszonylag tartósak.

Essence Ice Ice Baby Highlighter Púder

Essence Ice Ice Baby Highlighter Púder
2018. szeptember 5.

előre tudtam, hogy a lila réteg egy tapintásra lejön, de ez akkor is vicc. : ) kiárusítva végül megvettem. egy kicsit csillámos, a nagyon akciós árát nem sajnáltam érte, visszafogott darab, semmi extra.

Essence Ice Ice Baby Körömlakk

Essence Ice Ice Baby Körömlakk
2018. szeptember 5.

gyönyörűek, viszont lassan száradnak, és 4 réteg kell a megfelelő fedéshez. sajnos időigényes velük dolgozni.

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2018. szeptember 5.

sok színem van ebből, mindegyik gyönyörű. változó a minőségük, van, amelyik lassabban szárad az átlagosnál, de mindegyikből elég két-három réteg. nem rossz lakkok, alap áron is olcsók voltak.

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)
2018. szeptember 5.

ebből a régi változatból csak egy sellő színűm volt. két rétegben fedett, gyorsan száradt, elégedett voltam vele.

Catrice Hip Trip Bronzosító Púder

Catrice Hip Trip Bronzosító Púder
2018. szeptember 5.

ez volt az első bronzosítóm. szép matt, nem narancsos, jól lehet vele árnyékolni arcon-szemen. kicsit porol, és nem annyira pigmentált, de így legalább nehéz túladagolni, és könnyen rétegezhető. az illata fini kókuszos, a doboza strapabíró, nem gagyi. hatalmas mennyiség, még mindig van belőle, és azóta sem találtam ilyen szép árnyalatú bronzert.

Catrice Hip Trip Körömlakk

Catrice Hip Trip Körömlakk
2018. szeptember 5.

szerintem tartósak, nagyon szép a színük. a kékből elég 2 réteg, átlagosan gyorsan szárad. sajnos a világosabbakkal nem vagyok annyira megelégedve, 3-4 réteg kell belőlük, és lassabbak kötnek meg. felkenéskor a kékből sajnos eltűnnek az üvegben jól látható mikrocsillámok, így nem olyan különleges, a többiben jobban látszanak. összességében jobbra számítottam.

Catrice Hip Trip Szemhéjpúder Paletta

Catrice Hip Trip Szemhéjpúder Paletta
2018. szeptember 5.

ecsettel gyengék a színek, viszont a hozzá tartozó szivacsos applikátorral tökéletesen fel lehet vinni. nagyon tömör a szivacs, jobban rátapad a festék, így nem porzik. az első három színt csak próbálgattam, mivel a hétköznapokon a natúrabb színeket preferálom. nem tudom, mennyire fogom kihasználni, de nem bánom, hogy az enyém lett.

Catrice Hip Trip Satin Blush

Catrice Hip Trip Satin Blush
2018. szeptember 5.

kinyomva nagyon pink, de eldolgozva szép rózsás a színe. nem ragad, nem hagy olajos érzetet, púderessé válik. nehezen szokom meg ezt az állagot, gyakorolnom kell még. nagyon pici adag kell belőle, különben bohóc hatású lesz.