sailorluna

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lip Smacker Fanta Orange

Lip Smacker Fanta Orange
2018. szeptember 5.

az illata egészen fantás, az íze inkább csak édeskés, a hidratálása elég gyenge. inkább ajakfény, mint ajakápoló.

Astor Perfect Stay Vízálló Szemceruza

Astor Perfect Stay Vízálló Szemceruza
2018. szeptember 5.

a lila meglepően brutál sötét, így nem tetszik annyira. hamar "megköt", nem könnyű satírozni, és közben el is tűnik az irizáló fénye. tartós, bírja a vizet, lemosáskor sem adja magát könnyen. kár, hogy hegyezni kell, sokkal jobb lenne tekerősként.

Balea Street Art Showergel Mit Orangenduft

Balea Street Art Showergel Mit Orangenduft
2018. szeptember 5.

jól habzott, tetszett az illata fürdés közben is, de flakonból másabb volt. nem szárította a bőrömet, de kevésbé jött be, mint a sima balea tusik.

Balea Med Ultra Sensitive Waschschaum

Balea Med Ultra Sensitive Waschschaum
2018. szeptember 5.

imádtam, kár, hogy kivonták. klassz lemosó, puha, krémes habja volt, jól tisztított, nem bántotta a bőrömet. bár nem volt kellemes illatú, minden szempontból előnyös volt az illatmentessége. örülnék, ha visszahoznák a kínálatba, a gél utódja is jó, de nem annyira, mint ez volt.

Balea Melon Tango Folyékony Szappan

Balea Melon Tango Folyékony Szappan
2018. szeptember 5.

csoda finom illata volt, jól tisztított és habzott, de kicsit szárította a kezemet.

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé
2018. szeptember 5.

citromos alkoholos illata van, nem a kedvencem, de nem zavaró. fertőtlenít, tisztít, de kicsit ragacsos marad utána a kezem.

Essence Pure Skin SOS Spot Killer

Essence Pure Skin SOS Spot Killer
2018. szeptember 5.

csillapította a pattanásokat, de nagyon szárított, hamar elfogyott, így ehhez képest már nem olyan olcsó.

Essence Sparkle Sand Effect Körömlakk

Essence Sparkle Sand Effect Körömlakk
2018. szeptember 5.

elégedett vagyok velük. szép ragyogó a színük, nem túl nagyok a glitterek, nem karcolnak annyira. tartósak, elég két réteg a fedéshez, és gyorsan száradnak.

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting
2018. szeptember 5.

többször újravettem. tetszik az állaga, könnyen el lehet dolgozni, de csak halványítani tud a szem alatti karikákon. bár lehet, jobb is így, mivel nekem nagyon természetellenesnek hat a full fedés a szemek alatt. pattanásokra nem igazán való a fényvisszaverő hatása miatt. 16 órát semmiképpen nem bír, inkább csak fél (munka)napot, napközben azért érdemes frissíteni. mindennapi használattal gyorsan fogy.

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Anticellulit Szérum

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Anticellulit Szérum
2018. szeptember 5.

nem vártam nagy hatást. jó kis növényi kivonatok és hidratálók vannak benne, a mentol is nagyon jól esik a mindig fáradt lábaimnak. nem hagy olajos érzetet, de kell neki idő a beszívódáshoz. kicsit feszesebb tőle a bőröm, ápol, és ennyi. az alakomat nem formázza, a cellulitiszt sem tudja eltüntetni. szóval nem tud többet, mint egy jó testápoló, és lehetnének szebb összetevői is.