sailorluna

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eveline Slim Extreme 3D Push-Up Mellformázó Szérum

Eveline Slim Extreme 3D Push-Up Mellformázó Szérum
2018. szeptember 5.

egy impulzusvásárlás eredménye : ) nem nagyobbít (hogyan is tenné), de tényleg feszesít, és puhává teszi a bőrt. sűrű állagú, jól hidratál, kicsit lassan szívódik be, és néha ragacsos tud maradni. az összetevői viszont nem a legszebbek. elkenegettem, de nem hiszem, hogy újraveszem, mert nem sok különbséget érzek egy sima testápolóhoz képest, pedig klassz növényi kivonatok vannak benne.

For Your Beauty Banánreszelő

For Your Beauty Banánreszelő
2018. szeptember 5.

nekem kicsit hamar el szokott kopni, de amúgy szépen reszel.

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő
2018. szeptember 5.

mindig van egy a táskámban. nem szárítja a bőrömet, sokáig elég egy tubus, és kellemes illatokban, sőt, illatmentesen is kapható.

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2018. szeptember 5.

az egyik kedvenc drogériás rúzsom, több darabom is van. csodás a színük, pigmentáltak, krémesek, hidratálnak, könnyen felvihetőek, de nem kenődnek el. az evést-ivást mérsékelten bírják, anélkül sokáig tartósak maradnak. a csomagolással is meg vagyok elégedve, elég strapabíró.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2018. szeptember 5.

régebben többször is újravettem. az itthon kapható legvilágosabb, 03 light sand beige illik a legjobban a színemhez, de egy kicsit még ez is sötét. elég folyékony, könnyen kezelhető és eldolgozható. a fedése közepes, nem kelt túl maszkolt hatást. a kipirult részeket szépen fedi, viszont a pattanásokra kell azért a korrektor. nem a legtartósabb, és sajnos pár óra alatt a púderezés ellenére is átfényesedik a zsíros bőrömön. kicsit tempera szaga van, de az illatanyag hiányának kifejezetten örülök. lehet, hogy újra kipróbálom.

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2018. szeptember 5.

több darabom is van, csodálatos a színük. kettő rétegben tökéletes fednek, átlagos gyorsasággal száradnak, viszonylag tartósak.

Lovely Sunny Blusher Ásványi Arcpirosító

Lovely Sunny Blusher Ásványi Arcpirosító
2018. szeptember 5.

a cranberry kiss árnyalatot kaptam. tök szép a színe, nem atom pigmentált, viszont építhető. természetes hatást ad, hétköznapokra megfelel. a csomagolása nem a legszebb, de legalább nem esik szét.

Lovely Matt Szemhéjtus

Lovely Matt Szemhéjtus
2018. szeptember 5.

a szürke és barna nagyon könnyen kezelhető, szép, egyenletes színű vonalat lehet velük húzni, de a kékkel valahogy nem jövök ki. az ecsetkéje is elég nyomi a másik kettőhöz képest, lehet, hogy selejteset fogtam ki. tetszik, hogy matt, természetes hatást keltenek, de kicsit lassan száradnak, és nem túl praktikus a tubus, mert nem áll meg. nálam tartósnak bizonyultak, nem kenődnek el.

Mirror Mirror Make Me Blush

Mirror Mirror Make Me Blush
2018. szeptember 5.

pár száz forintért licitáltam, megtetszett a cuki csomagolása. nagyon pigmentált, enyhén selyemfényű. viszonylag tartós, könnyen felvihető egy noemális ecsettel, de eléggé porzik. a saját ecsetkéje nyilván elég gagyi, az első pillanatban kijött belőle egy kisebb szőrpamacs. van benne tükör is, bár az sem ér sokat. tavaszra-nyárra nagyon szeretem ezt a színt. licit nélkül egyébként 1000-ért árulják, annyiért nem, de licitálósan bőven megérte.

NYC Metallic Eyeliner

NYC Metallic Eyeliner
2018. szeptember 5.

nehézkes a felvitel, elég lassan száradnak, és száradás után néha húzódik a tőle a szemhéjam. kibírható érzés, de zavaró, emiatt nem is használom őket.