Sajtosmasni

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2016. március 24.

Nekem egyáltalán nem vált be. Borzasztóan fénylett tőle a bőröm, már szinte szégyelltem. Sokkal jobb termékek vannak ugyanebben az árkategóriában, én ezt semmiképp sem ajánlom.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2015. augusztus 19.

Szerintem az ilyen dolgokra mondják hogy teljesen megéri. Büdös mérgező festék helyett finom illatú és kíméletes, nem csöpög, a kesztyű nem ormótlan, a balzsam tubusban jár, így könnyű használni sokáig elég. Semmivel sem tart kevesebb ideig a szín, mint egy rendes festék esetében. Befesti a hajat 800 ft-os Garnier is, de a fentebb írtak miatt ezt fogom megvenni. :)

Zara Woman Stock Im Eisen Platz, 4 Vienna

Zara Woman Stock Im Eisen Platz, 4 Vienna
2015. július 26.

Vanillacaramella, az Alléban a Zarában még kapható, ráadásul leértékelve!! Csapj le rá!
Én egyszerűen imádom, rajtam nagyon jól "működik" ez az illat. A retró üvegecskéje, pumpája meg imádnivaló!

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2015. július 26.

Maga a szempillaspirál szuper. Szép, hosszú, ébenfekete pillákat eredményez, teljesen elégedett vagyok! :)
Azt viszont kicsit túlzásnak érzem hogy még olajos sminklemosóval is alig lehet lerángatni. Kíváncsi vagyok mennyi szempillám marad így a nyár végére...Ha ezt tudom, inkább a nem vízálló változatot veszem meg, úgy tudom az is nagyon tartós.

B. U. Candy Love

B. U. Candy Love
2015. július 16.

A kedvenc hétköznapi parfümöm. Nem tolakodó, mégis kellemesen meleg illat.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2015. július 16.

Az egyik legjobb szempillaspirál amit valaha használtam! :) Szépen szétválasztja a pillákat, nem masztolódik vagy pereg le. A csomagolása is nagyon tetszik! Bevált! :)

Apple Roxanne EDT Pink

Apple Roxanne EDT Pink
2015. május 15.

Teljesen véletlenül fedeztem fel, ez a piciny almát (a pink verziót) és éppen csak azért vettem meg hogy egy vásárlást kiegészítve megkapjam a szükséges dm-pontot. Nem is vettem komolyan, itthon viszont hihetetlenül kellemeset csalódtam, az édes illatok egy teljesen új világát tárta elém. Nem nehéz, nem vattacukros, hanem olyan vidéki ház vintage ruhásszekrényének az illata.Nagyon jó volna 50ml-es kiszerelésben is, csillagos ötös!

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2015. május 15.

Én ebben a végeláthatatlan vitában most az imádók táborába állnék be. :) Szerintem nagyon édes, kellemes, meleg illat, azonban szigorúan csak EGY fújás mehet a csuklóra és azt a másikkal összedörzsölve bőven elég! Sőt, azt kell mondjam tartós is, több mint 5 órája jöttem el a drogériából a tesztelés után és még mindig érezni. Nem a femma fatal-ok illata, szerintem ez az üvegén is látszik. Engem egyébként ez az egy picit zavar benne, bénán néz ki a bilikék kupak, és nehéz rá visszatenni. Ezt leszámítva szeretem!

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték
2013. szeptember 7.

Ez egy jó hajfesték,tartós is,imádom!Csak jól kell szín választani.Nekem a 8.1 a hajamon olyan színű lett mint a sár...Viszont a 8.0 gyönyörű természetes,nem túl világos szőkét adott!Csak ajánlani tudom,a hozzá járó hajpakolás is szuper!

Astor Volume Diva Curve Me Sexy Szempillaspirál

Astor Volume Diva Curve Me Sexy Szempillaspirál
2013. március 24.

Nagyon elégedett vagyok vele,igazi "dívás" szempillákat csinál,bár nekem alapból is elég hosszúak,viszont az árát tényleg csak akkor éri meg ha valami miatt le van árazva,mert alapból nagyon sokba kerül sajnos.
A rózsaszín külseje pedig gyönyörű :)