Sakura81

Regisztráció dátuma: 2015. november 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Éjszakai Arcápoló

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Éjszakai Arcápoló
2017. október 24.

Csatlakoznom kell az előttem szólóhoz. Ez a krém hihetetlen! Évek óta nem használtam már ennek a márkának semmilyen termékét, mert nem jött be, túl 'szagos' volt minden. De mikor megláttam h szilikon mentes, rögtön érdekelni kezdett. Plusz nagyon 'zöld' volt és engem azzal meg lehet venni nagyon :) akcióban meg is vettem a krémet és a szérumot, és már egészen biztos hogy újra fogom venni. Kb 3 hete használom és bár a bőrömmel előtte sem volt gond, ezzel a krémmel szintet léptem. Koreai rétegzős rutinom van már évek óta és most ebbe illszettem be ezeket. A szérum is jó, de ez a krém utolsó lépésként úgy simul az arcomra mint egy balzsam. Pillanatok alatt beszívódik és fantasztikus az illata, talán körtére emlékeztet, és vmi zöldre. Isteni. Sosem gondoltam volna h pont egy Yves rocher terméktől fogom eldobni az agyam, de ezt nagyon eltalálták! Csak ajánlani tudom!

Innisfree The Green Tea Seed Serum

Innisfree The Green Tea Seed Serum
2016. május 7.

Miután a vonal balancing lotionja holy grail státuszt ért el nálam, hát megrendeltem ezt is. tündéri kis flakonban van, és nagyon szeretem használni. Elég erős illatú, de engem nem zavar, mert friss illat, a szérum gyorsan beszívódik és jó érzetet hagy maga után. Az alkohol sem gond nekem, sőt, egy kicsi kell is, mert pont annyira szárítja a bőröm, h ne legyen egy szem pattanásom se. Nem lesz azonnal látványos hatása, de az antioxidáns szérumok tulajdonképpen befektetések a jövőre. A lotion és ez jól kiegészítik egymást, lehet h tényleg jó ötlet egy vonalból több terméket használni. Csillagos ötös!

BRTC Whitening Sleeping Pack

BRTC Whitening Sleeping Pack
2016. május 7.

Na, ez nálam holy grail. A cosrx mochi-maszkja helyett vettem, mert ha azt több napig használtam, kipattogtam tőle, és bár ettől függetlenül a hatását mádtam, eldöntöttem, lecserélem. Nem láttam az összetevőket, mielőtt megvettem, és ez rám nem jellemző, mert ha lehet, igyekszem kiszűrni a szilikont, attól úgyanis kipattogok. Bosszant, ha a szilikonra alapoznak egy terméket, mert úgy könnyű szép bőrt csinálni, csak azért nem vagyok hajlandó pénzt fizetni. A sleeping pack vonalon viszont lehetetlen szilikon mentes terméket találni. Valószínűleg ebben is van, viszont annyira megtetszett a termék a sok vitaminnal, gyümölcs meg gyógynövény kivonattal, h berendeltem. (egy beauty blogger hívta fel rá a figyelmemet, egyébként). Félve kentem fel, de pár nap alatt eloszlott az aggogalmam. Semmi pattanás, csak gyönyörű bőr. Gyakorlatilag nincs illata, talán egy árnyalatnyi grapefruit, nagyon kellemes az állaga, de aki este felkeni , az számítson egy vékony filmrétegre a bőrén, ami a homlokon reggelig megmarad, hiszen onnan nem dörzsölődik le alvás közben. Ezt reggel tényleg le kell mosni. Nem tudom nyáron ezt hogy fogom bírni, de most nem tudok nélküle élni, minden este felkenem, imádom! ja, és lehet belőle 1800 Ft-ért 20 ml-es utazó kiszerelést rendelni, úgy nem akkora kockázat. Ezer csillag!!!

Innisfree Green Tea Balancing Lotion

Innisfree Green Tea Balancing Lotion
2016. május 7.

Hosszas keresgélés után csak találtam egy olyan innisfree terméket, amiben nincsen szilikon. Döbbenet hogy már mindenbe belerakják, még a tonikokba is, és szerintem nincs szükség ennyi szilikonra az ember lánya képén. Persze úgy könnyű gyorsan tökéletes bőrt csinálni h telenyomom a terméket vagy három fajta szilikonnal. Ebben nincsen. Ez csupán az egyik ok, amiért megvettem. Koreai fronton az innisfree zöld teás vonala nagy sláger. Antioxidáns mindig jó, ha van a rutinban, szóval jöhet. És marad is. Most rendeltem újra, mert kiváló termék. Könnyű lotion állag, gyors beszívódás, enyhe illat. Nálam ez a reggeli rutin utolsó lépése, este még jön rá a cosrx rizses mocsi-maszkja. Szuper. Most a szérumra fáj a fogam. Ez alapján az is ígéretes.

Update: nálam ez holy grail. Már vettem is egy következőt, és a szérumot is használom. Tökéletes a bőrömnek mindkettő. Ja, és minimum 4 hónapig elég. Azért az elég tisztességes ár-érték arány... És még egyszer ki kell hangsúlyoznom, hogy no silicones!!!! Imádom!

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
2016. március 22.

Hát akkor csatlakoznék az előttem szólókhoz. Ez egy remek kis dolog. Már első használat után nagyon puha lett tőle a bőröm. Semmi amit eddig a fejemre kentem nem ért el ilyen hatást. Kíváncsi voltam mit tudnak a fermentált cuccok és ez tűnt a budget megoldásnak a missha first treatment essence helyett. Hát akkor maradok is ennél. A cosrx újra és újra meggyőz. Egyedül a csigás esszenciát nem bírtam tőlük, de az inkább a csiganyál hibája, mint a cosrxé. Szóval nálam ez alap.

The Saem Urban Eco Harakeke Eye Cream

The Saem Urban Eco Harakeke Eye Cream
2016. március 22.

Már a harmadik the saem termékem. Ez is nagyon jó. Pumpás kiszerelés, a szokásosnál nagyobb mennyiség, így talán nem annyira húzós az ára. Nagyon jól hidratál. A harakeke vonal jónak tűnik a tonik és ez alapján.

The Saem Vitalizing Power Ampoule

The Saem Vitalizing Power Ampoule
2016. március 22.

Ha egyszer az embert beszippantja a koreai láz... sosincs vége. A mizon night repair ampoule már kezdett kifogyni, kellett valami helyette és bár az jó volt, de nem kiemelkedő, kezdtem máshol kutakodni. A The Saem elég felkapott mostanában, bár nekem nem annyira szimpatikus a márka, nem tudom eldönteni, hogy csak nagyon jól néznek ki a termékeik, vagy tényleg olyan jók e. Kevés a neten a kritika, mert még relative újak, így nehéz róluk tájékozódni. Végül mégiscsak megvettem ezt a szérumot. Ez talán az egyetlen a sorozatból, amiben nincsen szilikon (azt hiszem a Q10-esben se volt...), viszont a niacinamide a negyedik helyen áll a listán a szokásos hozzávalók után.
Meglepetésemre gél állagú, bár ugyanúgy csöppenteni kell, mint általában az ampullákat. Kellemesen bizsergető, mikor felkenem. Ez talán a C vitamintól van, bár nem gondolom, hogy olyan őrült mennyiségben lenne benne, de én még nem használtam C-vitaminos szérumot, csak arckrémet, így nincs hasonlítási alapom. Azonban azt már pár nap használat után elmondhatom, hogy semmi irritációt nem okoz, se pattanást és kifejezetten szép, feszes, ragyogó lesz utána a bőröm. Van rá esély hogy hosszabb távon egész látványos eredményt hozzon. Ha ez megtörténik, updatelek. Addigis 4 csilivili.

Update: azóta alapdarab, nagyon szeretem, kétszer használom egy nap tonik és cosrx glactomyces után, a ragyogásfokozó hatása érezhető, a bőrömet kisimítja, egységesíti és szerintem a pattanásokat is visszaszorítja (bár nekem csak nagy ritkán van) nyilván nem olyan magas a c-vitamin tartalma mint más durvább szereknek, de nekem ez tökéletesen elég. Csak ajánlani tudom. Megkapja az ötöst.

The Saem Urban Eco Harakeke Toner

The Saem Urban Eco Harakeke Toner
2016. március 22.

Nemrég érkezett meg. Hatalmas kiszerelés, nekem a dizájn is nagyon bejön, mint minden the saem terméknél (mit csináljak ha egyszer bekajálom az ilyesmit...), nagyon kellemes friss, zöldes illat, gél állag, ami a kezemen szinte azonnal felolvad. Gyorsan beszívódik és utána enyhén bizsereg a bőröm, mintha összehúzná kicsit (ami sose árt). Egy hete használom kb, eddig oké, nem pattogtam ki, de ez már nem is lep meg. Eddig semmilyen koreai kence nem okozott se pattanást se más problémát. Azután szavaztam a the saemnek bizalmat, h a c-vitaminos kis szérumuk annyira jónak bizonyult. Addig azt hittem csak egy lufi az egész márka, mert annyira szép a dizájn. Hát nem. A szérum azóta alapdarab, és már használom a harakeke szemkrémüket is. Mind jó. Azt azért hozzáteszem, h én szinte csak szilikonmentes termékeket választok, és pl ennek a lotionjában is ott a csomó szilikon, ami miatt eleve kiesik. Kár. Ez viszont nagyon kellemes termék, ajánlom.

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2016. március 22.

Ami a lényeg, nekem nem működött. Gondoltam beépítem a rutinomba a hámlasztókat és bár koreai termékeket használok csak, paulát választottam. Első alkalom után láthatóan szebb lett tőle a bőröm, de később már semmi hatását nem éreztem. mondjuk nem is erőltettem, mert amióta koreai kencékre váltottam, sosem volt még ilyen szép a bőröm. Tudok élni e nélkül is. Még jó, h csak a deluxe mintát vettem meg...

Toni Gard Seaside

Toni Gard Seaside
2016. március 22.

Kezdjük azzal hogy imádom ezt az illatot. Múlt nyáron vettem belőle egyet, kB két másodperc gondolkodás után, pedig nekem általában semmilyen parfüm nem tetszik az utóbbi időben. Friss, citrusos, de fűszeres is, kicsit borsos talán, ami itt nagyon bejön., ahogy a neve is mondja, tökéletesen hozza a tengerparti feelinget.
Ez mind szép és jó. De olyan szinten nem tartós, h szó szerint öt másodpercig érződik. A guta ütött meg, mikor már vagy háromszor, négyszer kifújtam magamra és utána semmi, még a legnagyobb melegben sem. Azért ez mégiscsak felháborító nem? Mégha nem is egy túl drága darab. Elfújtam, de úgy h otthon a csuklómra, mikor rámjött az ötperc és mélyen letüdőztem. Azt annyi. Pedig ez lehetne a tökéletes nyári illat.