Salandi

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Puma Flowing Soothing Deodorant Natural Spray

Puma Flowing Soothing Deodorant Natural Spray
2017. december 8.

kb 17 éves korom óta használom ezt a csodát, hozzám nőtt, könnyed,finom, mikor a párommal megismerkedtünk 21 éves voltam, akkor is ez volt rajtam. Most 25 éves vagyok, és kivonták a forgalomból... Olyna mintha elveszítettem volna a fiatal koromat vele együtt, nagyon rossz, hogy nem lehet már kapni, van belőle még pár fújásnyi,féltve őrizgetem... :(

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2016. április 18.

Szuper ceruza,a keféje is isteni,teli találat!

Puma Flowing EDT

Puma Flowing EDT
2016. április 18.

A világ legfinomabb parfümje. gimis korom óta ezt használtam,egy fél éve félretettem úgy éreztem nekem komolyabb női parfüm kell, így a Paco Rabanne-Ultraviolet 10k-s parfüm mellett kötöttem ki. Nem mondom,hogy az nem finom,de mikor beleszagolok ebbe a kis 3000-4000 Ft-os csodába,úgy érzem újra ő kell nekem,főleg így tavasszal-nyáron. Mindenképp veszek még egy üveget ebből amint tehetem. :)) 23L

Faith In Nature Levendula és Geránium Sampon

Faith In Nature Levendula és Geránium Sampon
2016. április 18.

Imádom ezt a sampont,az első komolyabb szilikonmentes samponom. DM-es balzsamot használok hozzá,nem a hozzávalót,de annak az olcsóbb balzsamnak is nagyon szépek az összetevői. nem mellesleg,váll alá érő dús,göndör hajamra ez a sampon 2 hónapig elég volt,annyira habzik ha nagyon vizes hajra kenem fel. csodálatos.!!!

Update: Szép pár voltunk mi,majdnem egy évig, de sajnos iszonyatosan megviselte utána a fejbőrömet. Egyik napról a másikra erős viszketés tört rám és bekorpásodott a hajam. Azóta váltottam hajmosó szappanra. Azért a 4*-ot megkapja tőlem,de szomorú,hogy egy natúr sampon ilyen hatást okoz.

Balea Mango és Aloe Vera Hidratáló Hajbalzsam

Balea Mango és Aloe Vera Hidratáló Hajbalzsam
2015. április 23.

Fantasztikus ez a balzsam,alig kerül párszáz forintba,és megfelelően kiegészíti a drágább, faith in nature samponomat. Tökéletes párost alkotnak ,ennek a balzsamnak nagyon szépek az összetevői.IMádom:)

Gyógyszertári Kakaóvaj

Gyógyszertári Kakaóvaj
2015. április 23.

Imádom az illatát csodálatos a hatása is. Ekcémás a bőröm,nagyon jó választás testápoló helyett.:))

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2015. április 23.

imádom az illatát,az összetevőit,és a használata puha ajkakat eredményez:)

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2015. április 23.

Kezdőként is könnyen tudtam használni,bár nekem nem áll jól a szemhéjtus,ez elég profi termék:)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. április 23.

Én is újra fogom venni,ha ez elfogy,olcsó és tökéletes:)

HappySkin Erdély Kincse Szappan Parajdi Sóval és ÖKO Kecsketejjel

HappySkin Erdély Kincse Szappan Parajdi Sóval és ÖKO Kecsketejjel
2015. április 23.

Ekcémámra szuper szappan,egy hónapig bírja kb egy darab nálam,megéri az árát(1000 fT):)