salimar

Regisztráció dátuma: 2017. május 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. május 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Davines Renewing Shampoo, Fejbőr Öregedésgátló Sampon

Davines Renewing Shampoo, Fejbőr Öregedésgátló Sampon
2020. szeptember 9.

A sampont és a kondicionálót együtt használva sokat javított a hajam és a fejbőröm állapotán (kevésbé száll a hajam, nem viszket a fejbőröm)

Davines Renewing Conditioning Treatment, Fejbőr Öregedésgátló Kondícionáló

Davines Renewing Conditioning Treatment, Fejbőr Öregedésgátló Kondícionáló
2020. szeptember 9.

Samponnal együtt használva sokat javított a hajam állapotán. Kevésbé frizzy a hajam, nem viszket a fejbőröm.

Topvet Tea Tree Oil Gel

Topvet Tea Tree Oil Gel
2020. augusztus 2.

Zsíros, rozaceás bőrömre pattanásra, viszkető piros foltokra nagyon bevált, néhány nap alatt eltünteti. Nekem csodaszer.

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ Kímélő Krémtusfürdő

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ Kímélő Krémtusfürdő
2020. augusztus 2.

Több száraz bőrre ajánlott patikai tusfürdőt próbáltam már, eddig ez vált be a legjobban. A száraz, érzékeny bőröm, kevésbé érzékeny tőle, megszűnt a viszketés, testápolóját használva javult a bőrszárazság is.

Davines Naturaltech Replumping Hidratáló, Elasztizáló Sampon

Davines Naturaltech Replumping Hidratáló, Elasztizáló Sampon
2020. augusztus 2.

Világosra festett hajamra a Davines samponjai közül ez és a Melu sampon vált be a legjobban. Nagyon szép fényes a hajam, jobban megtartja színét. Kicsi szárit, de így nem két-három naponta kell hajat mosnom és a Davines Replumping Conditionert használva, nem száll a a hajam sem.

Davines Melu Shampoo, Sampon Hosszú Töredezett hajra

Davines Melu Shampoo, Sampon Hosszú Töredezett hajra
2020. augusztus 2.

Világosra festett hajamra a Davines samponjai közül a Melu és a hyaluron sampon vált be a legjobban. Nagyon szép fényes a hajam, jobban megtartja színét.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2020. augusztus 2.

Egy hétig szedtem, sajnos három nap után az arcomon napról napra több piros pattanásszerű kemény göbök jöttek ki - pedig már jó ideje nem volt legfeljebb egy kettő- , így kénytelen voltam abbahagyni a szedését.

Pantene Pro-V Superfood Sampon

Pantene Pro-V Superfood Sampon
2018. november 25.

Kellemes meglepetés a Pantene-től, betartja amit ígér : dúsít, jobb tőle a hajam állaga, tartása.

Isana Anti-Schuppen Shampoo Wasserminze & Aventurin

Isana Anti-Schuppen Shampoo Wasserminze & Aventurin
2018. november 8.

Hosszú évek óta viszket és száraz korpás a fejbőröm,szinte már az összes itthon kapható drogériás és patikai sampont használtam már, de tartósan egyik sem oldotta meg a problémát. Ez az első sampon ami hónapok óta használ.

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Cream

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Cream
2018. szeptember 2.

Megfelelően hidratál, könnyen beszívódik, illata számomra nem zavaró, érzékeny bőrömön problémát nem okozott.