samelike

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. szeptember 4.

Összességében elégedett vagyok a termékkel, bár szkeptikusan úgy érzem, hogy egy megfelelő rutinban együttesen más termékekkel tud igazi csodát létrehozni. Közel három hónapja használom. A bőröm sokkal szebb lett, amit ennek a terméknek is köszönhetek nyilván. A pórusaim tisztábbak, mitesszerek pattanások ritkán kísértenek és a faggyútermelés is realizálódott. Az esti rutinomban kapott helyet, klasszul beépíthető. Az állaga engem csöppet sem zavart, kissé ragacsos sűrűbb. Újravenném, de kíváncsi vagyok más bőrszépítő termékekre is.

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló
2020. szeptember 4.

Nagyjából két hónapja használom napi kétszer reggel és este. Úgy gondolom, hogy a termék zseniális. Pillanatok alatt beszívódik, hidratál és remekül illeszkedik a rétegeződ rutinban is. Kellemes meglepetés, az ára bár borsosnak tűnik de egy-két pumpálásnyi elég belőle, így sokáig elég lesz. A nyári kánikulában gyakran nem használtam más terméket, elmondhatom, hogy remekül lehet rá sminkelni bb vagy alapozó is könnyen terül rajta és nem okoz plusz fényes zsíros érzetet. Külön öröm, hogy a drogériában elérhető. Szinte biztos vagyok benne, hogy nem váltom le.

Artdeco Perfect Color Lipstick

Artdeco Perfect Color Lipstick
2020. június 20.

A legkedvesebb rúzsom manapság a Feminine style 896-os számmal. Tökéletes mindennapi, nude rúzs. Rózsás barackos tónusú, kellemesen illeszkedik egyáltalán nem hivalkodó. Viselni nagyon szuper, hidratáló és simító hatását érezni. Ezáltal aláírom, hogy az ajkaim kiváló állapotban vannak. Tartóssága közepes, de könnyen javítható napközben. Akcióban vásároltam, így aztán pláne kedves számomra.

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha
2020. június 14.

Hasonló termékem még nem volt, így összehasonlítása alapom sajnos nincs. Másfél hónapja használom rendszeresen, és azt kell mondjam, hogy biztosan újra fogom rendelni. Alapvetően jó pár olyan terméket próbáltam az elmúlt időszakban, ami kívánságlistán szerepelt. Így ezáltal összhatásában együttesen sokat javítottak a bőrömön, ezt látom és tapasztalom. Ez a termék önmagában véve is szuperül hidratál, simít és szebb egységes arcbőrt képez. Enyhén ragacsos, ami pár perc múlva beszívódik. Remekül lehet rá sminkelni és reggeli/esti rutinban is megállja a helyét. Az első időszakban esténként használtam, tapasztalatként elmondhatom, hogy reggel nem voltam gyűrött és az arcszínem is kezdett alakulni. Majd átálltam a reggeli használatra, alapozót jól viseli és nem végére se lett sivatag az arcom. Pár hete reggel és este is használom, szebbnek látom a bőröm. Én jó szívvel ajánlom, ár érték arányban jó vétel.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2020. május 23.

A termékkel való kapcsolatom már 2 évre nyúlik vissza. 2018, nyarán vásároltam először, annyira utáltam, hogy azt nem tudom nektek leírni... ki is dobtam kb 3 hét után. Azóta viszont rendszeres látogatója lettem az oldalnak és a fórumnak, számtalan cikket olvastam. Így újra próbára tettem a terméket, aminek a tapasztalatairól beszámolnék.
Alapvetően számomra a termék csak és kizárólag az esti rutinban fér meg, szigorúan hidratáló arckrémmel keverve. Ez egy nehezen beszívódó kence, illetve az állag finomításának is jót tesz ha az esti hidratálóval vegyítem. Ezzel a kombinációval körülbelül 10 perc alatt beszívódik.Ha önmagában használnám garantáltan fekete mitesszerekkel lennék tele, viszont így ez nem fordul elő. Tudatában vagyok, hogy ezen termék termék összetevő hosszútávon fogja éreztetni a hatását, nyilván ezért is érdemes kívül belül a c vitamin pótlást megejteni. Alapvetően nem tudom megmondani, hogy ettől a terméktől e vagy a tudatosabb rutintól, de szebb, azaz egységesebb az arcbőröm. Feltűnő vulkanikus képződmények nem jelentek meg, irritációm se volt. Úgy vélem ár-érték arányban érdemes próbára tenni és kitapasztalni a használatát.

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó
2020. május 23.

Januárban vásároltam, számomra tökéletes. Árban kicsit magasabb, mint más alapozó a márkától. Színválasztékban a szokásos skálát találjátok meg. Az én bőröm nagyon világos, inkább rózsás tónusú. Így a legvilágosabb árnyalat, amit megvettem. Szerencsére nem sárgás, és nem is oxidálódik. Az illata számomra erős, de hozzá tudtam szokni. Könnyen terül, szépen eldolgozható. Én korrektort nem használok mellé, ha bőrhibám van elegendő egy minimális rétegezés az összhatás kiegyenlítésére. Számomra tetszetős, hogy nem matt finishű inkább satin felé hajlik. Ez nyilván a bőrképen érződik jobban, amikor tükörbe közelebbről nézem. Természetesen napközben kopik, nyilván estére már nem olyan tökéletes a fedése. A termék számomra tökéletes hétköznapokra, ennél nem várok többet. Szerencsére nem is fogy drasztikusan, 1-1,5 pumpányi mennyiség elegendő. Ha elfogy és a piacon nem lesz csábítóbb, akkor valószínű újra fogom vásárolni.

Beauty Glam Hyaluronic Boost Serum

Beauty Glam Hyaluronic Boost Serum
2020. április 27.

Most fogyott el, biztosan újra fogom venni. Plusz ápolás az arcbőrnek, naponta kétszer használtam hidratáló alá. Töltött arc, ápolt megjelenés, szuper ár. Én száraz bőrre használtam mindig, nem okozott szárazságot sem irritációt.

Bourjois Eyecatching Extra Volume Szempillaspirál

Bourjois Eyecatching Extra Volume Szempillaspirál
2020. április 27.

Minősíthetetlenül rossz. A csomagolas megkapó, de ez csupán külsőség. A kefe rengeteg festéket vesz fel, amit se lehúzni nem lehet sem használni. Pókláb vastagon, összeragadt szempillák. Gusztustalan eredmény. Nagyon nem ajánlom.

Yves Rocher Lifting Vegetal Lifting Hatású Nappali Krém Arcra és Nyakra

Yves Rocher Lifting Vegetal Lifting Hatású Nappali Krém Arcra és Nyakra
2020. április 15.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket még március első felében. Azóta történt jó pár dolog az életemben, így bőven volt időm minden körülményben tesztelni.
Először is a külcsín: szerintem nagyon pofás, jól sikerült a design. A dobozról jó ránézni. Az illatát erősnek érzem, amit elég sokáig lehet tapasztalni. Az arcbőrömön azért meglátszik, hogy nem 20 éves vagyok, és a jelenlegi helyzet miatt sem vagyok túl kisimult. A belbecs: márciusban, amikor elkezdtem használni mindennap smink alá használtam. Reggelente hamar beszívta a bőröm. Őszintén szólva kissé kukacosodott tőle az alapozóm, minimális pergést észleltem. Ami valójában zavart, hogy nem volt elég hidratált a bőröm, bár a termék nem ígéri... de azért nálam elvárt, hogy 10-12 órás komfortérzet meg van. Rendszeresen használtam smink alá, szárazság fokozódott, amit be tudok a gyenge hidratáló hatásnak. A "home office" enyhülést hozott reggelente már nem sminkelek, így a krémet önmagába is látom. Alapozó nélkül sokkal jobban működik, nem szárad ki az arcom. A krém hatásmechanizmusának szempontjából én nem vagyok releváns, nem volt mit drasztikusan változtatnia. Viszont bő egy hónap távlatából nem érzem, hogy szebb lenne az arcom vagy feszesebb, teltebb. Lényegében változatlan az állapota. Nyilván összevetve a teljes árat borsosnak érzem, mivel tisztában vagyok vele, hogy olcsóbb krémek is tudnak ennyit. A márkaboltban biztos nem vettem volna meg, így külön öröm, hogy kipróbálhattam. Kinek ajánlanám? Akinek alapvetően jó kondiban van az arcbőre, nincsenek látványos mély ráncai és egy színvonalasabb hidratálót keres a márkánál.

L’Oreal Paris Color Riche Shine Magas Fényű Rúzs

L’Oreal Paris Color Riche Shine Magas Fényű Rúzs
2020. február 10.

Topless árnyalat a mindennapi darabom, igazi natúr szín. Nagyon szép fényt ad, olyan kis édes semmiség, ami nem feltűnő, de mégis van valami a számon. Nem egy tartós darab, de cserébe bárhol bármikor tükör nélkül felkenhető. Nem szárít, ad egy kis selymes érzést az ajkaknak. A kupakja viszont csalafinta, így táskába nem szeretem bedobni, félek a balesetektől. Az árát tekintve akció nélkül húzós, de kuponnal leakciózva már baráti.