samuhenrietta

Regisztráció dátuma: 2014. július 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. július 5.
Bőrprobléma: -

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő
2015. január 5.

Nálam nagyon bevált ez a tusfürdő, többször vettem már ilyet. Jó az illata nagyon és mikor fürdök és bevizezem magam újra érzem az illatát. Nem szárítja a bőrt, tetszik hogy van hozzá pumpa. :)

Yves Rocher Pure Calmille 2 az 1-ben Arclemosó és Tonik (régi)

Yves Rocher Pure Calmille 2 az 1-ben Arclemosó és Tonik (régi)
2015. január 5.

Egyszer vettem ilyet, hogy kipróbáljam. A szememet csípte és a sminket nem mosta le teljesen. Inkább maradok a professzionális termékeknél.

Lady Gaga Fame EDP

Lady Gaga Fame EDP
2015. január 5.

Nekem eddig kettő üveggel volt, az egyiket itthon vettem a másikat pedig külföldön és azt amit külföldön vettem erősebbnek tartósabbnak találtam, nem tudom ez mitől lehet. Az illata nagyon jó, a testápolója nekem nagyon tetszik mert nem lesz tőle zsíros a bőröm. Ha fehér fölsőre egy kicsit közelebbről fújok akkor meg apró pontokba meglátszik, ezzel kell vigyázni. Tuti fogok még belőle venni. :)

Clinique Happy

Clinique Happy
2015. január 5.

Én megvagyok vele elégedve. Már régóta kiakartam próbálni ezt az illatot és most került rá alkalmam. Nekem nagyon tetszik, nem az a megszokott parfüm és illata is megmarad.

Clinique Chubby Stick Intense

Clinique Chubby Stick Intense
2015. január 5.

Nekem a broadest berry van meg. Szerintem elég tartós és a színe is nagyon jó. Nem szárít, jobb mint egy rúzs. Nekem bevált és az árát is megéri szerintem. :)

L'Oreal Volume Million Lashes Noir Excess Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Noir Excess Szempillaspirál
2014. szeptember 12.

Én is a Glamour napokon vettem. Úgy tetszik hogy vettem belőle még egyet. Szerintem ez a legjobb az összes szempillaspirál közül amit a L'orealtól használtam. Csomó mentes, szép, hosszú és dús pilláim lesznek a használata után és könnyű lemosni is. :)

Stila Sheer Color Tinted Moisturizer SPF30

Stila Sheer Color Tinted Moisturizer SPF30
2014. július 8.

Én most vettem egy ilyet. Szerintem jól fed és könnyed, nem lesz maszk hatású tőle az arcod. Nyárra pont jó a könnyedsége miatt.

e.l.f. Studio Cream Eyeliner

e.l.f. Studio Cream Eyeliner
2014. július 8.

Én szeretem ezt a tust, mert tartós, szép fekete és az állaga is pont jó. Bár én nem a saját ecsetével viszem fel, mert azzal te tudsz másnak tusvonalat húzni nem magadnak.

Physicians Formula Eye Booster 2-in-1 Lash Boosting Serum

Physicians Formula Eye Booster 2-in-1 Lash Boosting Serum
2014. július 8.

Nagyon szép vonalat lehet vele húzni és könnyen kezelhető, mert puha az ecsete. Nem tapasztaltam hogy nőne tőle a pillám mert nem mindig csak ezt a tust használom. Szeretem nagyon, csak az a baj vele hogy nem bír ki egy napot és egy kicsit megkopik, de egy estére tökéletes.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit
2014. július 8.

Nekem van ilyenem, lemon drop, summer fruit, strawberry és blueberry. Én nagyon szeretem az Eost, nem olyan mint a labello ami tele van vazelinnel és még jobban szárítja a szám. A lemon drop annyira nem tetszik, mert szerintem az egy kicsit másabb mint a többi. A Carmexnél is jobb szerintem, nem lesz száraz tőle a szám. Én megvagyok vele elégedve és nevetséges hogy itthon 1500 és 2000 körül lehet hozzájutni...