samunagyemese

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Beauty UK Eye Shadow Palette

Beauty UK Eye Shadow Palette
2019. március 25.

Kicsit zavarban vagyok, mert az én palettám nem így néz ki. Beauty uk eyeshadow palette néven fut az is. A 3. Pure romance változat. 8 téglalap alakú szemhéjfesték található benne. Matt és szaténos vegyesen. Nagyon nagyon szeretem. Hétköznapi és kicsit alkalmibb sminket egyaránt tudok vele csinálni, tussal kiegészítve kifejezetten nőies és szexi végeredménnyel.

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2019. március 25.

Nagyon szeretem. Fekete és barna változatban is van, napi szinten használom. Szép, természetes, de tartalmas színek, nem kenődnek, de nedves fülpucival korrigálható, ha félrecsúszik a vonal. Elegánsan vékony vonalat lehet vele húzni, de rétegezhető, ha vastagabb végeredményt szeretnénk. Nekem 1-2 perc csak, a kezemben van már, hogy mi áll jól, nem nagyon tudok hibázni. Pár év kellett hozzá, hogy megtanuljam. :))
Ami viszont elég elkeserítő, hogy gyakorlatilag 2 hét után száradni kezd a vége. Én enyhén szoktam rázogatni, ilyenkor újra átitatódik festékkel, és megint használható pár napig.

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával
2019. március 25.

Ezt a terméket is sikerült használhatatlanná tenni a reformulálással. Tavaly eltűnt a polcokról, mire visszahozták már nyomában sem volt a régi változatnak. Lehet hogy kíméletesebbek az összetevői, de nem szedi le a szemfestéket, viszont csíp. A vattakorongos változata szintén szégyen.

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej
2019. március 25.

Nekem nagyon nem jött be. A sminket nem szedi le. A szememet csípi. Nem igazán tudom mire használni.

Paese Lush Satin Folyékony Alapozó

Paese Lush Satin Folyékony Alapozó
2019. március 25.

Tulajdonképpen szeretem használni. Szép a színe, alakulgat a bőröm színével együtt, úgyhogy nincsen maszkos hatása, amennyit kell, annyit fed ( nincsenek kirívó bőrhibáim), tartós, nem túrósodik, nem csúszkál el a bőrömön. Egy problémám van vele. A szaténos fényesség egy idő után zavar, Zsíros hatást kelt. Szóval nem tudom. Akkor szoktam használni, mikor száraznak érzem a bőröm, és vágyom egy kis extra fényességre. (Nem használok porpúdert, mert az öregít engem. lehet, hogy ez az oka a túlfényesedésnek.)

Paese Long Cover Fluid Alapozó

Paese Long Cover Fluid Alapozó
2019. március 25.

Nagyon szeretem. Nagyon szépen eldolgozható, és kicsit átmelegszik a bőrtől, ami azt eredményezi, hogy hozzáalakul az egyéni bőrszínhez. Lágy, puha, bársonyos finishe van, ami viszont nem fénylik. Erősebb színkorrekciót nem igénylő, egészséges bőrkép mellett tökéletes.

Paese Micro Emulsion Make-Up Remover

Paese Micro Emulsion Make-Up Remover
2019. március 25.

Én szeretem ezt a terméket, és az érzetet is, amit hagy maga után. Igaz nem egészen arra használom, amire kéne. :) Én rendszeresen sminkelek, és a szemfestéket mosom le először, egy speciális lemosóval. Csak az alapozót távolítom el ezzel az olajos emulzióval, így nem kenem a szemembe. Aztán mindig áttörlöm tonikkal az arcom, vagy cleansing foam-mal megmosom újra, és aztán jön a tonik. Egyszóval nem zavar az olajos érzet amit hagy maga után. És a mennyiség sokáig tart.

Paese Triple Hyaluronic Acid Serum

Paese Triple Hyaluronic Acid Serum
2019. március 25.

Nem rossz termék, de ezért az árért már lehet jobbat is kapni. Vagy két üveg ugyanilyen jót. :)))
Nagyon fontos, hogy enyhén nedves bőrre vigyük fel, egyébként szárít, mert a hyaluron molekulák ugyebár a környezetükből veszik fel a vizet, amit megkötnek.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. március 25.

Nem véletlenül ennyire közkedvelt ez a termék. Valóban szokatlan egy lemosótól, hogy ennyire ne szárítson, hogy ilyen krémesen puha, lágy bőrt eredményezzen a használata. Viszont én nem nagyon tudom mire használni. Én sminkelek napközben. A sminket este lemosom sminklemosóval. Utána olajos lemosót használok, vagy cleansing foam-ot, attól függ milyen a bőrérzetem. Aztán a tonik (rétegezve), szérum, esszencia....stb. Néha reggel szoktam használni, mikor azt érzem, hogy az előző esti tartalmas krém még nagyon érződik. De ez ritkán fordul elő. Szóval az én bőrápolási rutinomból nem hiányzik. Amúgy jó termék.

Missha Time Revolution Nutritious Emulsion

Missha Time Revolution Nutritious Emulsion
2019. március 25.

Szeretem a Missha Time Revolution Nutritious vonalát. Tonik, esszencia, emulzio, krém. 10 db mintát rendeltem, ami mind a 4 terméket tartalmazza. Egyszerre soha nem kentem őket fel egymás után,mert felesleges. A krém sűrű, éjszakai vagy téli választás. Az emulzio pont elég nyárra/nappalra az esszencia vagy a tonik után. Nem tudom hónapokig tesztelve milyen eredményt adna a bőrképemben, de érdemes volna kipróbálni hosszabb távon.