samunagyemese

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Balea Micellás Szemfesték Eltávolító Korong - Olajmentes

Balea Micellás Szemfesték Eltávolító Korong - Olajmentes
2019. március 25.

Mióta újra kiadták, használhatatlan lett. Régen ez volt a legjobb szemfesték eltávolító. Évekig használtam, tehát tudom mi mindenre volt képes. Tavaly újra alkották. Azóta az egyik legrosszabb a piacon. Szétmaszatolja a szemfestéket. Nem értem miért változtatnak valamin, ami jó volt azelőtt?

Missha All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+ / PA+++

Missha All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+ / PA+++
2019. március 25.

Olajos, vegyes bőrre biztos jó. Nekem nincs szükségem erre a már-már púderes érzetű mattításra, amit nyújt. Ez lenne a soft finish? Nem lágy lesz tőle a bőröm, hanem mintha selyempúderes lenne.
Egyébként nem fehérít, jó állagú, kellemes. Nem napoztam vele, úgyhogy nem tudom mennyit bír.

Missha Cho Gong Jin Eye Cream

Missha Cho Gong Jin Eye Cream
2019. március 24.

Jó krém, de brutál sűrű. Nappalra nem alkalmas, mert lehetetlen rá szépen finoman sminkelni.
10 mintát vettem ebay-n, egy minta 3 alkalomra is elég, főként, ha hialuronos szérumokkal, tonikokkal alárétegzek kicsit. Nem lesz belőle tégelyes. Tovább keresem az igazit.

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2019. március 24.

Semmi hatás. Abba is hagytam 2 hónap után, kiváltottam mással.
Sajnálom. Sok reményt fűztem hozzá.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2019. március 24.

Nagyon jó termék. Alapdarab a bőrápolási rutinomban. Kell neki időt adni, hogy elmúljon a ragacsossága, és nagyon nagyon fontos, hogy enyhén nedves bőrre kenjük. Egyébként a bőrünkből szívja magába azt a vizet, amit megköt, és ugyebár ezzel szárítani is tud.

The Ordinary Marine Hyaluronics

The Ordinary Marine Hyaluronics
2019. március 24.

Ez nekem nem jött be. Rosszat se tett, de nem is hidratált úgy, mint a klasszik H.A. 2%+ B5.
Sajnálom.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

Nem vagyok gyakorlott gyümölcssavazó. 😀
Régebben a Neo Strata, a Noreva és a Paula' choice savas krémeit próbáltam, mindtől pattanásos lett az állam.
Kb egy éve kezdtem használni a The Ordinary termékeket, és előbb a Lactic Acid 5%-ot vettem meg, majd pár hónap múlva ezt a hámlasztót.
Általában heti 2-3 x használom a Lactic Acid 5%-ot, vagy egyszer egy héten ezt a hámlasztót. Óvatos duhaj vagyok. De a gyakoribb hámlasztás kikészíti az én vékony kis világos bőrömet. Nekem ennyi pont elég. Viszont ez az első olyan márka, ami nem pöttyözi ki a gyümölcssavval az államat. Úgyhogy szeretem. Finom, puha bőrképet csinál.

Hada Labo Gokujyun Premium Hyaluronic Acid Lotion

Hada Labo Gokujyun Premium Hyaluronic Acid Lotion
2019. március 24.

A koreai rétegzős rutinhoz kerestem valami tonikszerűt, ami erősen hidratál, és nem nehéz cucc.Megrendeltem ezt, egyenesen Japánból, és a Pyunkang yul tonikját.
Fél éve használom őket. A P.Y. tonik vizesebb, abból simán lehet 7x rétegezni, de ez a Hada Labo nekem annyira sűrű, hogy elég 2x rétegezni.
Bevallom nem használom rendszeresen, 2-3 másik hialuron sav fokuszalt termékkel váltogatom. Nem vagyok állhatatos a bőrápolás terén, és annyi ígéretes termék van a koreai, japán piacon, hogy nem tudnék megragadni egy terméknél.
Alapvetően szeretem, most rendeltem újra, de nem mondanám, hogy pótolhatatlan cucc a polcomon.