sandor_zsofia

Regisztráció dátuma: 2014. november 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm
2020. július 4.

Nekem nagyon finom,puha lesz tőle a bőröm, a sminket én smink lemosóval vagy krémmel szoktam leszedni,egyik mezei arclemosó sem hozta le a bőröm nélkül... így nekem ez nem is volt elvárás. Ellenben a selymes, kellemes tapintású, nem húzódó, hidratált bőrömet köszönöm szépen

Tindigo Bright & Beautiful Anti-Aging Serum 20% MAP

Tindigo Bright & Beautiful Anti-Aging Serum 20% MAP
2020. július 4.

Tökéletesen hozta amit ígért, és szívesen használom folyamatosan.

The Body Shop Banános Hajbalzsam

The Body Shop Banános Hajbalzsam
2017. december 11.

Nagyon jó illata van, de nekem a kifésülhetőség,puhaság meg amit úgy egy balzsamtól várok elmaradt.

Kell A Púder! Luxury Rúzs

Kell A Púder! Luxury Rúzs
2016. október 25.

Plum Royale boldog tulajdonosa vagyok, és csak annyit tudok rá mondani, hogy WOW.
A RÚZS, minden tekintetben. Fantasztikusan tartós, csodásan hidratál, észvesztően intenzív.
Mindenképpen be fogom szerezni egy pár testvérét is! :)

Kell a púder! Alapozó- és Púderecset

Kell a púder! Alapozó- és Púderecset
2016. október 25.

Mennyei!
Csodálatosan tudok vele dolgozni por és folyékony állagú alapozóval is. Iszonyatosan puda de tömör, masszív ecset.
Örök darab, csak ajánlani tudom.

Oriflame Extrafényű Ajakrúzs

Oriflame Extrafényű Ajakrúzs
2016. április 25.

Brilliant Fuchsia árnyalatot rendeltem meg. Nekem csalódás.
Valóban nagyon szép színe van és kellemes az illata, édesen csillog.
Viszont több rétegben is fel kell kenni,hogy alapos legyen a fedése és nem tartós a szájon. Hamar elmászkál. Nem szeretek óránként újrarúzsozni de ez még egy 20 perces sétát sem bírt ki a számon. Elhasználom azért de nem éri meg szerintem.

Alksebor Kenőcs

Alksebor Kenőcs
2015. december 17.

UPDATE
Megint szükségem volt rá mert belobbant a PD-m és olyan ragyák jöttek elő az orcámon mint még soha, 2 hónapig kísérleteztem mással, majd gondoltam megint teszek ezzel egy próbát. 3 nap alatt hozta rendbe az arcomat. Csodaszer. Pattanásoknak PD-nek nyoma sincs.

-----------Periorális dermatitiszre ajánltattam magamnak az orvossal, szinte kínozni kellett, hogy adjon rá valamit miután a Candida diéta, fluoridmentes fogkrém, nullterápia nem mutatott javulást hosszabb távon sem. Volt kezelve antibiotikummal is de inkább csak megváltoztatta a kiütések jellegét, nem szüntette meg. Több mint 1 éve küzdök vele. Ezalatt kb 2 napig voltam tünetmentes, rejtély, hogy mitől. Ez a kenőcs pár nap alatt helyrehozta, bár egyáltalán nem bíztam benne. 3 hete tünetmentes vagyok, most már csak éjszakára használom csak a száj környékén. A kommentek miatt lehet, hogy kipróbálom a dekoltázson is mert csúnya pattis állandóan. Ajánlom azoknak akik periorális dermatitistől szenvednek mert egy próbát meg ér, hogy újra lássuk a magunkat at tükörben, nekem nagyon jól esik.
Gyógyszertárban vény nélkül 1700 Ft ért vettem.

Balea Handkonzentrat (régi)

Balea Handkonzentrat (régi)
2015. november 17.

A legjobb kézkrém amit valaha használtam, puha és selymes lesz tőle a rinocérosz kézfejem, hideg ekcémát is szépen gyógyítja. Nem csak átmeneti enyhülés, hanem gyógyír. Nappal és este egyaránt kiváló.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. november 17.

A vélemények hatására sokkal többet vártam tőle. Gyenge sminkemet is ramatyul szedi, a szememet pedig csípi. Paeset váltottam erre mert körülményes volt rendelni de sokkal jobban megérte. Alig várom, hogy elfogyjon, sosem venném újra.

Kell a púder! Alapozó

Kell a púder! Alapozó
2015. október 21.

Rose 1 boldog tulajdonosa vagyok! Vízhiányos bőröm hidratáló vízpermet után tökéletesen viselkedik alatta, 8-10 óra után kicsit átfénylik, olyankor fújok rá a permetből még és sokkal jobb utána. Nekem a fedése több mint tökéletes, ha van egy két pattim kis ecsettel utána rámegyek a púderrel külön a pattira is, korrektorként is funkcionál. Egyedül azt nem tudom, hogy milyen ecsetet vegyek hozzá, mert ezt elfelejtettem megkérdezni , a vélemények meg megoszlanak. Van valakinek tuti ecset tippje a közép árkategóriában ?:)