sandorjudit

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Sundance Sonnen Light Lotion Kókuszillatú Naptej

Sundance Sonnen Light Lotion Kókuszillatú Naptej
2020. április 28.

Ez a világ legjobb napteje (ahhoz képest, hogy gyakorlatilag nem is naptej, csak egy napozó lotion). Az illata maga a nyár, sosem égtem le mellette, pedig nem szoktam sokszor újrakenni magam. Egy ideje nem láttam a DM-ben, nagyon remélem, hogy nem vonták ki a forgalomból!

Herbária Cserszömörcés Szájvíz Mentolos

Herbária Cserszömörcés Szájvíz Mentolos
2020. április 28.

Többször újravettem már és szeretem, hogy természetes az íze/illata. Nekem ez szimpatikusabb, mint a túl erős, mentolos, ilyenolyan ízű szájvizek. Mivel vízzel higítva kell használni, egyáltalán nem kellemetlen. A legjobb viszont az benne, hogy nagyon jó gyógyír volt az aftámra és a gyulladt ínyemre. Ha valakinek ilyen problémája van, próbálja ki mindenképp.

Helia-D Botanic Concept Micellás Arctisztító Víz Szőlővízzel (régi)

Helia-D Botanic Concept Micellás Arctisztító Víz Szőlővízzel (régi)
2020. április 28.

Először próbáltam ezt a micellás vizet és meg vagyok vele elégedve. Eddig általában Isana vizet használtam, abban pedig nem tetszett, hogy nagyon felhabzik. Ennél szerencsére nincs ilyen gond, a sminket is megfelelően leszedi. Illata csak nagyon minimális, kissé a gyógyszertári termékekre emlékeztet, amit én személy szerint kedvelek. A szememet egyáltalán nem irritálja, nem szárítja az arcbőrt sem. Azért esett erre a választásom, mert szerettem volna magyar terméket használni, amivel kicsit csökkentem az ökolábnyomom is. 🙂

Guess Dare

Guess Dare
2020. március 7.

Imádom ezt a parfümöt. Egyszerre édeskés, friss és fűszeres, nagyon energikus illat. A Double Dare nevű utódja viszont már borzalmas.

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2020. március 7.

Szuper alapozó. Nincs maszkszerűség, nem szárít, a fedése pont megfelelő, nem oxidálódik. Lisa Eldridge dicsérte sokat a videóiban, emiatt vettem meg és tényleg megéri.

Labello Blackberry Shine Ajakápoló

Labello Blackberry Shine Ajakápoló
2020. március 7.

Nagyon megtetszett ez a szín, de ami a hidratálást illeti, nem remekelt, illetve kissé ragadós. Az illata intenzívebb, gyümölcsös.

eos Shea Better Hand Cream Lavender

eos Shea Better Hand Cream Lavender
2020. március 7.

Ez egy nagyon szuper kézkrém, valami mesés illattal. Egyszerre édes és friss, jól is hidratál. Az olcsóbb Balea és társai kézkrémek után ez abszolút csodaszer.

Nature Box Avokádó Tusfürdő

Nature Box Avokádó Tusfürdő
2020. március 7.

Különleges “friss, zöld” illata van, tetszik, hogy nincs benne színezék, megfelelően habzik. Nem szárítja a bőröm.

Avon Mark Big & Phenomenal Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Phenomenal Dúsító Szempillaspirál
2020. március 7.

Sajnos nem vált be, túl sok festék marad a kefén, a szempilláimat összetapasztja. Nem fogom újravenni.

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra
2020. február 20.

Ezt a sampont már többször újravettem. Könnyen zsírosodó hajra nagyon szuper, ráadásul a fejbőrömön lévő sebeket, pattanásokat mind eltüntette. Mindemellett pedig nem szárít. Akinek problémás a fejbőre, mindenképp próbálja ki. Mivel sok teafaolaj van benne, az illata elsőre furcsa lehet de meg lehet szeretni.