saniko0093

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

NYX Full Throttle Ajakrúzs

NYX Full Throttle Ajakrúzs
2019. december 11.

A szívem szakad meg, hogy kivonták a forgalomból ezt a rúzst.. Sandman árnyalatban van meg, a ceruzájával együtt használom. Sötét, telített árnyalatokban TÖKÉLETES, eszméletlenül tartós. Picit szárít, de a rúzs teteje egy mini lecsavarható ajakbalzsamot rejt, a rúzs színével megegyezőt.
Sajnos megvettem világos rózsaszínben is, de abban a színben rettenetes az állaga/színe a számon.

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid
2019. december 11.

Nagyon szép színei vannak, telt, pigmentált rúzs. Sajnos nálam a tartósság az egyik fő szempont, mivel hétköznapi rúzsozó vagyok, egész napra, munkába. Hát ezt maximum színházba fogom felkenni, mert sem az ivást, sem az evést nem bírja egyáltalán. Nem szárad meg, végig krémes-folyékony marad. Akkor már inkább a pupa krémes rúzsaira szavazok, azokat sokkal kellemesebb viselni. Az illatát sem szeretem.

Catrice HD Liquid Coverage Precision Concealer

Catrice HD Liquid Coverage Precision Concealer
2019. december 11.

Nagyon praktikus a precíziós ecset, szépen lehet a szemöldök alatti területen, vagy a száj környékén korrigáláshoz használni. Elég jól fed, és eddig a tartósságára sincs panaszom.

Catrice Brow Palette Matt & Glow

Catrice Brow Palette Matt & Glow
2019. december 11.

Elégedett vagyok a krémes, és a poros részének is az állagával, az ecset sem annyira rossz, de inkább másikat használok hozzá. A csillámos részt nagyon nem értem, lehet, hogy majd szemhéjpúdernek kipróbálom. Kár, hogy kivonták a forgalomból.

Catrice Charming Fairy Lip Glow

Catrice Charming Fairy Lip Glow
2019. december 11.

Adventi kalendáriumban kaptam, kellemeset csalódtam ebben a rúzsban, egész jól néz ki felkenve, nem olyan hideg lila, mint amilyennek első ránézésre hinné az ember. Semmiképp nem veszem újra, de talán elkenegetem.

Catrice Light Illusion Loose Powder

Catrice Light Illusion Loose Powder
2019. december 11.

A sárgás árnyalatot egyáltalán nem lehet észrevenni az arcon, pedig tartottam tőle. Jó az adagolója, ecsettel könnyen lehet pont annyit venni belőle, amennyi szükséges. Vigyázni kell, mert ha egy hajszálnyival többet teszek a kelleténél, már kicsit lisztes.

Chloé L'eau EDT

Chloé L'eau EDT
2019. november 20.

Nagyon finom, könnyed, virágos illat. Nem érzem annyira tartósnak, mint amit az árkategóriájától elvártam volna, ezért csak 4 csillag.

Ziaja Selyem Proteinos és B5 Provitaminos Kézkrém

Ziaja Selyem Proteinos és B5 Provitaminos Kézkrém
2019. október 2.

Nekem ez egy kellemes könnyed kis kézkrém, de a téli időszakban sajnos nem elég a száraz kezeimnek. Tavasszal-ősszel megteszi, behoztam az irodába, majd elkenegetem.

Essence Colour Boost Vinylicious Folyékony Ajakrúzs

Essence Colour Boost Vinylicious Folyékony Ajakrúzs
2019. október 2.

Nem venném újra, leárazva kb 200 ft-ért vettem a DM-ben, de annyit is ér. Ez inkább egy szájfény, köze nincs a folyékony ajakrúzshoz. A világosbarna árnyalata van meg, így nagy "károkat" nem tud okozni, ha picit lecsúszik. Talán elhasználom, de nem biztos..

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2019. október 2.

Még nem használom régóta, de eddig csak jót tudok róla mondani, érzem, ahogy szépen kisimít. Inkább megelőzésképpen használom, hiszen még nincsenek erős ráncaim. A Geek&Gorgeous hyaluron light szérummal, és az Ordinary koffeines szemszérummal használom, jól kiegészítik egymást.