saraanna

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Beauty of Joseon Calming Serum Green Tea + Panthenol

Beauty of Joseon Calming Serum Green Tea + Panthenol
2022. március 21.

könnyen pirosodó, érzékeny bőrre jobban bevált, mint bármi más

Petitfée Gold&Snail Hydrogel Eye Patch

Petitfée Gold&Snail Hydrogel Eye Patch
2020. november 4.

11. helyen van az alcohol, és a legvégén egy kis parfüm ami elenyésző, ezért nem venném újra. Jobban járok egy csiganyálas szérummal. Viszont nem pontozom le, mert amúgy szeretem, mielőtt indulok valahova jól feltölti a szemem alatti részt, de olyan hosszan tápláló hozzávalók nincsenek benne az első helyeken.

Kell A Púder! Ásványi Alapozó Por

Kell A Púder! Ásványi Alapozó Por
2020. október 19.

Sose használtam ásványi alapozót, egy ideje BB krémeket használok.
Az olive szín nekem a világos bőrömre betalált, valahogy egészségesebben nézek ki tőle. Szerintem természetesebb a hatás, de a szemem alatt a korrektorral még nem találtam ki, hogy hogy tudom szépen összedolgozni, hogy ne ott álljon a korrektor. Szóval még tanulom a használatát.
Az jó benne, hogy ahol marad kis pattanás utáni heg, oda kicsit többet teszek, és nem látszik.

Egyelőre 4 csillag, sajnos beleül az orromon a pórusokba, azt nem szeretem, oda külön kell korrektor. Pedig tettem alá primert.

Nelly Instant 2-Fázisú Kondícionáló Hajfényspray Tengeri Algakivonattal

Nelly Instant 2-Fázisú Kondícionáló Hajfényspray Tengeri Algakivonattal
2020. október 13.

Nagyon fura, hogy ilyen összetevők mellett, hogy működhet valami ennyire. Kerestem a kommenteket, hogy valakinek idővel meggyűlt vele a baja, de nem. Lehet az irritáló anyagokból csak kevés van benne, és többet vetnek a latba a jó anyagok?
nincs mit tenni, én is szeretem, ezer éve meg van, és nagyon kis kellemes, főleg ebbe a kabátos hajkócolódós időben

3W Clinic Natural Bőrkiegyenlítő Áttetsző Fixáló Púder

3W Clinic Natural Bőrkiegyenlítő Áttetsző Fixáló Púder
2020. szeptember 25.

Nagyon szeretem, bevált. Egy darabig képes voltam a hozzá tartozó szivacsot használni, ti ebbe a hibába ne essetek :D elég belőle ecsettel is bőven.
Sajnálom, hogy van benne parfüm, szeretném kerülni az ilyen termékeket, nem irritált, de potenciális irritáló. Ezért 4 csillag, és lehet szétnézek más termékek között. Árban persze verhetetlen.

Oriflame The One EverLasting Precision Korrektor

Oriflame The One EverLasting Precision Korrektor
2020. június 16.

Első felkenésnél tartok, az itteni jó vélemények alapján vettem meg, először próbálok így oriflames dolgokat, főleg miután az avonból semmi nem lett a kedvencem soha.
A catrice-t az egyik lila gödrömre tettem, ezt a másikra. Lehet a szín is nagyon betalált, de azt éreztem, hogy ez beolvad az arcomba, olyan kis természetes hatást keltett, ami nyári szaladós sminknek pont jó, felkenem, elpamacsolom, szempillaspirál, és kész is. A catrice jobban fed, de az nekem gyűrődik hiába fixálom, és néha sárgásnak dobja vissza az átlátszó púder. El vagyok alélva, ez a termék úgy tüntette el, mintha ott se lenne, nagyon természetesre.
Akinek olyan makacs lila karikája van mint nekem, gödörrel párosulva, és megbékélt a sorsával, annak ajánlom mindenképp. Inkább ezt választom, annyira üde-természetes, mégis takar, inkább egy kicsit látszódjon. De tényleg nagyon jól fed, le a kalappal.

Playboy Play It Wild for Her

Playboy Play It Wild for Her
2020. január 26.

Nagyon szerettem, nekem bejött, édes, izgalmas.
De kipattog tőle a nyakam, egy fújás, és egyből másnap látok valamit.Tartós, de lehet még nem használtam igazán jó parfümöt. Ruháimra elhasználgatom, aztán keresek tovább.
Jó, tényleg ízléstelen szegényke kívülről, de mivel nem viszem magammal, így szerintem olyan kis női itthoni poénnak elmegy. :) Legalább megnevettetem azt, aki meglátja nálam.

update: nem rossz ahhoz képest, de már rég nem szeretem

Tonymoly Haeyo Mayo Hair Nutrition Pack Hajpakolás

Tonymoly Haeyo Mayo Hair Nutrition Pack Hajpakolás
2020. január 26.

Nagyon puhává teszi a hajam végét, és nagyon fényessé, új életet ad neki. Egy csillagot fenntartok, mert kicsit olyan félelmem van, hogy ilyen gyorsan nem lehet ápolni a hajat, hanem egy szilikonos rétegtől olyan, a kezem is puha és csúszik a használata után. Persze a hajam végének, ami már amúgy is el van száradva, és lassan megérik a levágásra, annak lehet pont jó is ez.
Ja igen, azért 4 csillag, mert szeretem a hajbalzsamokat éjszakára fennhagyni, ettől viszont nagyon kócolódik és ragad a hajam, ilyen tipikus 3 perces balzsam.

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2020. január 7.

Mivel eddig nem formáztam a szemöldököm annak ellenére, hogy sminkelem magam, a reggeli átfésülésén kívül magára hagytam, hadd álljon úgy ahogy. Aztán hallottam róla, hogy létezik olyan, hogy nem festem be, csak felfésülöm, ezt hajlakkal meg kefével próbáltam, de némileg zavaró volt az a nehéz érzés a szemöldökömön. Ezzel nincs az az érzés, és én úgy látom, hogy rendben állnak tőle, nekem ez így pont ideális.
Szempillaspirál alá majd updatelem.
Szempillaspirál fölé este poénból kipróbáltam, és nagyon szépen felfrissítette, vastagabbnak tűntek a pilláim, és nem ragadt össze. Szépen ki tudtam simítani vele, annyi, hogy le kell utána törölni a kefét, különben belemegy a fekete spirál a zselébe. Engem nem festett össze, de kicsit fellazítja a szempillaspirált. Szebb lett, mint reggel volt, ha munka után megyek valamerre lehet bedobom a táskámba, és átkenem vele, olyan friss hatás.

p2 Techno Chrome Körömlakk

p2 Techno Chrome Körömlakk
2019. március 18.

megelőlegezem az 5 csillagot, nekem minden lakkom tökéletesen 2 azaz kettő napig marad fent, ez gyorsan szárad, nagyon jól pigmentált, és gyönyörű a színe, ha holnap estig nem pattog le, akkor a száradási idejéhez képest egy korrekt lakk

update: mind a kétszer megállta a helyét, másodjára nem tettem rá fedőlakkot, szuper gyorsan szárad és nem marad mintás. simán 2 nap meg volt, a vége már kopott azért, de nekem minden lakk eddig tart, szóval meglepően jó