saraanna

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Artdeco Perfect Mat Lipstick

Artdeco Perfect Mat Lipstick
2018. október 7.

Update: majdnem mindig ezt a rúzst használom, mivel csak egy keveset teszek fel belőle és tetszik az árnyalat. Az ujjammal szoktam már, mert annyira kemény a rúzs így ősszel, hogy nem tudom eloszlatni, mindig egyenletlen lesz, meg kell olvasztani az ujjamon. 4,5/5 mert nehéz vele bánni

Én a Perfect Mat 138 black currantot vettem meg. Gyönyörű szín, és nekem ez is hosszabban tart, mint a mac, ezt még evés után is úgy kell ledörgölni a számról. A mac helyett kerestem valami olcsóbbat, először nem tetszett, mert mintha nehezebben tudnám eldolgozni (de lehet csak mert ez a lilás jobban látszik ha elrontom), de mikor felkentem egy vacsorához, egész meglepett, hogy mikor kimentem mosdóba még mindig ott volt. Néha ha csak egy enyhe színt szeretnék a számnak, akkor az ujjammal széttapicskolom. Kicsit kevésbé matt mint a mac.
Ezen felül a rúzs meglepően nehéz, fém tokja van, ami egész súlyosra sikerült.
Nem bántam meg, hogy leváltottam a mac-em, de lehet még tovább kísérletezek más rúzsokkal.

Eveline Cosmetics X-Treme Gel Effect Top Coat

Eveline Cosmetics X-Treme Gel Effect Top Coat
2018. augusztus 20.

Nagyon tartós, de nincs gél hatás, sőt, kifejezetten vékonyan sikerül eloszlatnom mindig. Majd még piros lakkra fedésnek is tesztelem, ha azzal is így fogja bírni, mint most az arany, na az már valami, kicsit drágállom

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk
2018. augusztus 20.

teljesen pénzkidobás, nem fed egyenletesen a halvány rózsaszín, csíkos, és nem szárad

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2018. április 25.

gyorsan szívódik és puha lesz utána az arcom, mellesleg nem annyiért sikerült akcióval vennem, mint amennyiért itt ki van írva, így az árát is abszolút megérte :) Még csak pár hete használom, még updatelem, de eddig elégedett vagyok

Update:
levontam egy csillagot, nem érzem, hogy olyan sokat érne, igazából rendben van a bőröm, egy másik krémmel kombinálva használom. de próbálom hinni, hogy tényleg segít pattanásokat eltüntetni, meg mintha a pórusaim jobban néznének ki, mint valaha. Újra azért lehet nem veszem, valami mást inkább.
Update2:
valahogy a kezembe került újra, és nagyon megszerettem, olyan szép a bőröm tőle, mintha tényleg levinné a gyulladásokat és összehúzná a pórusokat. Újra fogom venni, és kipróbálok ebből a márkából valami mást is

Neogence N3 C-Vitaminos Revitalizáló Fátyolmaszk

Neogence N3 C-Vitaminos Revitalizáló Fátyolmaszk
2018. április 25.

Próbáltam már jobb maszkot is, itt nem volt meg az a hűha érzés miután levettem, de remélem táplálta a bőrömet azért.
Picit ragacsos lett utána az arcom, délután tettem fel, estére lefürödtem, és a tasakban maradt eszenciát felkentem, még reggel is fogok egy kicsit. Ugyan nem ígéri, hogy hidratálja a bőrt, azért hiányoltam. Majd reggel megnézem, hogy segített-e, de hát egy alkalom csodát nem tesz, nem rossz azért.

Benton Snail Bee High Content Mask Pack (régi)

Benton Snail Bee High Content Mask Pack (régi)
2018. április 17.

Este filmnézés előtt feltettem, két óra múlva levettem (ha mozgok, akkor ahogy szárad jobban hajlamos lejönni) arcot mostam hideg vízzel, és újra felkentem ami a zacskó aljában maradt.
Hát én nem akartam elhinni.
- Puha, feszes bőrrel ébredtem, ami igaz, így 21 évesen nem annyira meglepő, de...
- Az orrom körüli pirosság megszűnt
- A kis miteszereim összehúzódtak
- A szemem alatti kis barázda halványodott

Az esszenciáját is nagyon szeretem, főleg azért, mert gyulladáscsökkentő, tényleg jobb a bőröm, mikor használom. Nem tudom, hogy valóban hosszú távon is segít-e, vagy csak tart, ameddig tart, illetve az arcomon lévő 1-2 kis hegen nem láttam a változást.
Egyetlen negatívum, ha valaki alapvetően nem szereti az arcmaszkokat, olyan hideg érzés a bőrön, én télen szinte fázok tőle.

Vichy Dercos Energiát Adó Sampon Hajhullás Ellen

Vichy Dercos Energiát Adó Sampon Hajhullás Ellen
2018. április 13.

Kipróbáltam a mintát, nekem most harmadnapra, úgy hogy kihagytam a sportot, bezsírosodott a hajam, pedig nem szokott. Jó puhává tette a hajam pedig, lehet hosszútávon nem rossz cucc, én nem venném meg.

Da Vinci Ferde Szemkihúzó Ecset

Da Vinci Ferde Szemkihúzó Ecset
2018. április 10.

Oké, most értettem meg, hogy mi az, hogy 500 ft-ért 5 csillag egy ecset (essence) és mi az hogy 3500-ért. Tégelyes tushoz használom, gyönyörű, precíz, vékony, nem mozgolódik el, nem hajlik el a festékben vagy válik tőle bumfordivá. Nem is értem, ha a jó készítményekre nem sajnálom a pénzt, az eszközökre eddig miért tettem. Jó minőségű ecsetet mindenkinek! (Főleg aki rendszeres használó, aki csak két hetente a szombati bulira használná annak jó az essence)

Missha Yei Hyon Jin-Bon Eye Cream

Missha Yei Hyon Jin-Bon Eye Cream
2018. március 18.

Szeretem, nem csíp, mikor nem volt nálam más az arcom más részére is tettem, és oda is nagyon jó volt. Megfelel az elvárásaimnak abszolút.

Update
JuditTTT: azt írtam, hogy nem csíp :) de pont azzal mixelve használom, mint te. Jót tesz együtt, mert a koffeines enyhén szárít, tényleg szép utána a szemem, bár nekem azért lila, mert vékony ott a bőr, azt meg ugye szűzlányok vérével is kenegethetném, de amúgy elég jó kombó, mindenkinek ajánlom. Még mindig 5 csillag, nagyon jó készítmény.

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál
2018. február 24.

Szebb pillákat csinál, mint bármi amit eddig használtam, de egy csillagot egyelőre levonok így három hét használat után. Iszonyúan sok festéket felken, néha tapad össze, a második állást jobban szeretem. Sűrűek a szempilláim alapvetően, lehet ez a gond, szeretem ha jobban szétállnak, ezért egy másik kefével át kell fésülnöm.

UPDATE: megszoktam, én pont a második állást használom először, most már beleszerettem. Ha valami enyhébbet akarok akkor is a második állásban egyszer végighúzom, és olyan vékonyan oszlatja el, mintha ott se lenne, de közben mégis.