saraanna

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Taft Hajlakk Mega Erős & Dús Hatás

Taft Hajlakk Mega Erős & Dús Hatás
2017. augusztus 7.

Sose próbáltam még más hajlakkot, nem is tudom miért, ezt szoktam meg otthon, évek óta ezt használtam, mikor kellett. Talán legközelebb kipróbálok valami mást, én szeretem, nem zsírosodik tőle a hajam, kellemes.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2017. augusztus 7.

Gyönyörű szín, egyenletesen kopik, nem szárít, sokáig elég.
De mégis, úgy érzem, gyorsabban kopik, mint várnám. Felkenem itthon, beérek munkába, és már sehol ?! úgy hogy nem is ettem az úton. Egy korty víztől kopik az egész. A matte változat van meg.

Avon Planet Spa Luxuriously Refining Szemkörnyékápoló Gél

Avon Planet Spa Luxuriously Refining Szemkörnyékápoló Gél
2017. augusztus 7.

Még csak nem is zsíros legalább, nem hiszem hogy jó bármire is.

Nivea Creme

Nivea Creme
2017. augusztus 7.

Jó volt, jó volt, de mint egy kesztyű. Bekenem, és soha nem szívódik fel. Én nem annyira szeretem, max kritikus pontokra ahol száraz, oda kenni.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2017. augusztus 7.

Nem sokat csinál :/ bekenem szárítás előtt, de hát.. elmegy. Kókuszzsír sokkal jobb, egyedül az illata isteni.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2017. augusztus 7.

Tökéletes, 21 gramm van benne, sokáig elég, könnyű kibontani, de hurcolásra se törik össze.. kell ennél több?
Sajnálom, hogy ennyi káros anyag van benne, de ahogy elnézem a púderek tele vannak káros anyagokkal. Sok csak esetleges allergén, nekem nem érzékeny egyikre se a bőröm.

Azóta is ezt használom, évek óta, egyik leghűbb ehhez a termékhez vagyok.

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting
2017. augusztus 7.

Beleolvad a bőrbe, így nem muszáj feltétlen egész sminket építeni hozzá, viszont nem is fed erősen. Ettől függetlenül kellemes.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. augusztus 7.

A nagyon világos bőrömre is a 20-as kell, a 10-es nagyon csúnyán elütött.
Egyenletesen kopik, sajna nem marad meg hibátlanul ez se, kicsit ez is beleül a ráncokba, és utána nehezen igazítható, de eddig jobbat nem találtam. Ha valaki tud, szóljon.

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2017. augusztus 7.

Meglepett, hogy nekem ha nem tudnám, jobban tetszene, mint a 6ezres mac-em. Olvasgattam véleményeket, lehet az az oka, hogy a mac bordó, és csak megkopik kicsit (bár szépen) még ebből egy teljesen számhoz passzolót vettem, a birthday suit-ot, bár még egy semlegesebb színt lehet kipróbálnék belőle, erre a célra tökéletes, és lezuhanyoztam benne, és a számon maradt. Ez tényleg meg marad nagyon sokáig

Sleek Ultra Matte Darks V2 I-Divine Palette

Sleek Ultra Matte Darks V2 I-Divine Palette
2017. augusztus 7.

Teljesen elégedett vagyok vele, szuper pigmentált, pár amelyik kezd elfogyni eléggé szétmorzsálódott. Egy-két szín sajnos van amihez hozzá sem érek, de szeretem azt is hogy változatos, általában a fekete szemkihúzás mögé szoktam egy ecsettel lilát-téglaszínűt és egy kis barnát feltenni, mikor melyik dominál. Ecsettel nehezen eldolgozható, ha nagyon szét kell még kenni akkor az ujjamat használom.
Ennyi pénzért pedig örülök, hogy rájöttem melyik színt szeretem.
Télen még a türkiz-kék kombót is egy másik smink ezüstével bedobom.