saraanna

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Neutrogena Absorption Express Kézkrém

Neutrogena Absorption Express Kézkrém
2017. március 5.

Nekem bevált, gyorsan szívódik, kellemes. Az árát kicsit sokallom, de eddig magasan ez a legjobb kézkrémem abból az 5-6 termékből amit próbáltam más márkáktól.

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal
2017. március 5.

Lehet valakinek jó, nekem rendesen kipirosodott és égett a kezem, azt hittem csak nagyon ki van száradva és jó lesz, de semmit se segített. Nekem érdekes mód a Neutrogena helyretette, ez számomra használhatatlan, csodálkozom az itteni jó véleményeken. De ha nincs kirepedezve a kezem, akkor végül is okés.

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset
2017. január 29.

Lekörözi az avonos ecsetet, csak bámulok, és sokkal gyorsabban meg vagyok, miért nem ezt használtam eddig?!

Batiste Dry Shampoo Dark

Batiste Dry Shampoo Dark
2016. december 15.

Nekem nagy csalódás volt, akkor ott jó volt, de utána semmi de semmi hatása nem volt. A schauma sokkal jobb.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. szeptember 17.

A legjobb. Tovább, mint fél évig tartott úgy, hogy mindennap használom. És nem száradt be.

L'Oreal Triple Active Nappali Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre

L'Oreal Triple Active Nappali Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre
2015. március 1.

Arcmosás után estére pont ideális a kiszáradt bőrömre télen, jól szívódik, nem tömít, kellemes krém.
De pl anyukámnak szárazabb a bőre, ő vett egy másikat és ezt már csak nyáron használja.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2015. február 27.

A legeslegrosszabb alapozóm ami valaha volt. Felkenés után megváltoztatja a színét, így tökéletesen sárga lettem mire elmentem valahova. Sokáig szenvedtem vele, szivaccsal, ujjal, de ez sehogy sem jó.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2015. február 27.

Jó, jó, szeretem, de folyton beleül a szemem pici kis ráncaiba, jól fed, de kissé csalódás. Bár nem is tudom lenne-e olyan korrektor, ami nem ül bele... kipróbálok valami mást következőleg

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó
2015. február 27.

Olcsó, és én nagyon szeretem. A szemem nagyon karikás, oda korrektort kenek, de azon kívül nincs problémája a bőrömnek, így arra hogy egyenletesebb legyen a bőröm , tökéletes. Természetes hatást kelt, ha meg van egy kis pattanásom akkor korrektort teszek, vagy egy pici pöttyöt ebből és várom, hogy száradjon.
A szárazságot nem emeli ki, nem bántja a bőrömet, nem kell napközben megigazítani. Púderrel használom.