Saradunay

Regisztráció dátuma: 2015. május 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal
2021. február 2.

Isteni az illata, a balzsammal együtt sokáig megmarad a loboncomban.
A fejbőrömet ütötte ki sajnos, koszmó foltokat okozva. Így csak ritkán merem használni, pedig nagyon szeretem amit tesz a hajammal és az illatát is!

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2021. február 2.

Szerintem semmire nem jó az isteni illatán túl. Kevéstől (egy pumpálásnyi) is a soksok és hosszú hajam zsírosnak hat, mert sok idő, míg beszívja a hajam az olajat.
Nem lesz tőle könnyebben kifésülhető, se semmilyen szempontból jobb, egyéb pozitívumot nem tudok a tényleg fantasztikus illatán túl felhozni.
Inkább ajánlom a Balea olaját: Intenzív hajápoló olaj Professional Oil Repair argánolajjal, extrém igénybevett és száraz hajra, 100 ml, 1400 Ft

Psorioderm Krém

Psorioderm Krém
2021. január 25.

Ekcémás kézfejemet látta meg egy úr és ajánlotta ezt a krémet. Őszintén szólva nem veszek észre nagy változást.
Az illata/szaga igen erős.
Hidegallergiára és nem fellángoló ekcémára, kordában tartásra ajánlom a BELLONA márkájú, 300 Ft-os munkavédelmi kéz és körömápoló krémet.

Lovely Forever Shine Highlighter Stift

Lovely Forever Shine Highlighter Stift
2019. március 27.

Könnyű vele dolgozni, de viszonylag hamar kopik sajnos.

Kiko Smart Hydrating Foundation

Kiko Smart Hydrating Foundation
2019. március 27.

Kikerültem Olaszországba, Erasmusra, gondoltam belevetem magam a Kiko nyújtotta lehetőségek tárházába.
Sárgás a színe, sötétebb, mint amilyen kéne és oxidálódik. A száraz bőrterületeimet hidratálókrém és primer használata után is kiemeli :(
Nekem sajnos nem ő az ideális, akinek nem száraza bőre, annak ajánlanám.
A fedése és az állaga jó.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2018. október 17.

ár-érték arányban szuper! Tartós, nagyon pici pergett csak le nap végére, illetve ha a szemem dörzsölöm (nyilván)
Sokáig elég volt, a keféje is jó, fekete, ahogy kell. Ha nem találtam volna jobb értékelésű párszázas spirált, ennél maradnék :)

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2018. október 17.

Két napja vettem, előtte az itteni vélemények alapján ár-érték alapján a Lovely márkájú tust használtam. Azok után ez egy álom! Gyakorlott tus-vonal húzó vagyok, így a felvitellel nem volt gond, de végre úgy maradt fenn estig, ahogy reggel felpingáltam. Gyönyörű matt fekete, nagyon szeretem!

Oriflame Milk & Honey Gold Tápláló Kéz- és Testápoló Krém

Oriflame Milk & Honey Gold Tápláló Kéz- és Testápoló Krém
2016. december 4.

Ajándékba kaptam nagymamámtól. Nagyon finom az illata, könnyű felkenni, és tényleg hidratál.

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2016. december 4.

Nagyon szeretem! Több is van belőle itthon, sokáig fennmarad (viszonylag) és tényleg többen megkérdezték, hogy gél-lakkom van e.
Árban verhetetlen!

Essence Velvet Stick Matt Lip Colour

Essence Velvet Stick Matt Lip Colour
2016. december 4.

Végre egy árnyalat, ami nem üt el nagyon a számtól, mégis szép, színt ad neki, pont ahogy kell: a kevesebb több!
Gondban voltam a hegyezést illetően, kicsit sokkolt, hogy egy ekkora fejű hegyezőt kéne hozzá használnom, így jó mérnökhöz híven, máshogy próbálkoztam, hátulról. Nagyon sok ceruzát / kötőtűt/ tollat kellett kipróbálnom, míg az IKEÁ-ból ingyenesen elvihető kis ceruza végre befért és ki tudtam tolna a rúzs-részt :)
Ezért kap 4 pontot, amúgy szeretem, praktikus, árban is rendben van.