Saranhuone

Regisztráció dátuma: 2015. július 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. július 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lovely Best Ever Szempillaspirál

Lovely Best Ever Szempillaspirál
2020. január 14.

Jelenleg ő a soros a Lovely spirál kipróbálási listámon. Engem a vámpíros verzióra emlékeztet de mintha jobban dúsítana. A kefe bazinagy és kicsit ijesztő, az alsó pillák kifestése nem jön össze anélkül hogy ne fessem be a bőrt is de mivel nagyon szép pillákat csinál, elnézem neki. Pár hete van csak meg de már többször gyanúsítottak meg műszempilla viseléssel, úgyhogy már csak ezért is 5* jár neki. Rajtam tartós is, nem pereg, nem pandázik, a kontaktlencsémmel sem veszett össze.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2020. január 9.

Minap 1500 körülre volt leakciózva, úgyhogy el is indultam megnézegetni őket. Sajnos a legsötétebb árnyalatból nem volt, így a másik kiszemeltem a Voyager és miért ne alapon a Ruler jött velem haza. Azt kell mondjam, hogy nagyon eltalált cucc ez. Nem köt olyan szárazra mint mondjuk a Rimmel matt rúzsai (amiket amúgy nagyon szeretek csak a színválasztékkal vagyok meglőve) de ennélfogva valahogy szilikonosabb, rugalmasabb érzést kelt. De nem is kopik, egész nap (ettem, ittam) csak a szám szélénél kenődött kicsit. Sima micellás víz le se szedi, olajos cucc kell hozzá. Ja és az applikátorát kötelezővé tenném. Azt hiszem, fel fogom én kutatni azt a legsötétebbet is.

p2 Pro Beauty Pore Filter + Matte Primer

p2 Pro Beauty Pore Filter + Matte Primer
2020. január 7.

Ez egy nagyon érdekes cucc. Igazából kíváncsiságból vettem meg az állaga miatt amikor egyszer nagyon akciós volt, ránézésre olyan mint valami szilikon de felkenve csak lestem, olyan finom sima bőrt csinált. Nekem sokkal szebben terül rajta a bb krém, még az is amit félretettem korábban ilyen probléma miatt (az egyik Etude House bb krém pl. valahogy mindig térképes lett rajtam akármivel vittem fel, de ha erre a cuccra kenem, teljesen sima :O). Ja és szájra is jó, tovább fenn tartja a rúzst, kiegyengeti a kis ráncokat.

Catrice Ultimate Dark Lip Glow

Catrice Ultimate Dark Lip Glow
2020. január 7.

Egész nyáron ezt kentem amikor csak valahova el kellett szaladnom és nagyon jó! Először egy kicsit féltem tőle, mert a szám alapból "láthatatlan", ha rúzs nélkül megyek ki, mindig megállít valaki, hogy rosszul vagyok-e :D viszont nincs kedvem rúzsozni egy pár perces boltbamenésért, főleg hogy a rúzsaim nagy része sötét színű és furán néznek ki ha teljesen sminkmentes archoz kenem fel őket. Szóval olvastam hogy az ajak színétől meg ph-jától függ a színe, na gondoltam lehet hogy valami halvány rózsaszín vagy pink lesz a végeredmény amit nem szeretek, de szerencsére tévedtem. Felkenem, pár másodperc után pedig egészen mély bordós-lilás lesz a szám, érzetre pedig tök olyan mint egy jobbfajta ajakápoló. Bár én csak ilyen kirohangáláshoz használom, meglepően tartós, valahogy befogja az ajakbőrt mint azok a koreai ajaktinták. Már csak egész pici van benne, de ma láttam hogy az akciós dobozkában van a R-ban, valószínűleg kifuttatják, szóval aki szereti, az még most túrja fel a dobozt érte, én megtettem, kell utánpótlás nyárra :)

QuiBest Soft Matte Lip Cream

QuiBest Soft Matte Lip Cream
2020. január 4.

Elhasználtam vagy 4-5 darabot, sötét bordó árnyalatokat leginkább. Kicsit sokára száradnak de utána nagyon tartósak, mint említették lejjebb, a zsíros ételek szedik le de ez a drága matt rúzsokra is igaz. Nekem teljesen beváltak, főleg ennyi pénzért. Mostanság tervezek újra rendelni belőlük.

Avon Little Black Dress

Avon Little Black Dress
2019. december 28.

Karácsonyra kaptam ajándékba, na egy újabb példa arra, hogy parfümöt ne ajándékozzunk olyan személynek akit nem igazán ismerünk....ha ismerne az ajándékozó, akkor tudná hogy a virágos illatok nagy részétől ki tudnék szaladni a világból és ez alól sajnos ez a darab sem kivétel. Ez a valaki már többször adott nekem avonos parfümöt, de mindig olyat amit ő használna szívesen, azt hittem már leszokott erről de nem. Valószínűleg a parfüm neve ihlette meg, mert mindig feketében járok, no de mint tudjuk, a név lehet nagyon csalóka is :D
Nekem ez a parfüm egy émelyítően erős virágkoktél, sehol semmi gyömbér, szilva vagy szantál amiket amúgy szeretek. Csak a virágok, de azok durván. Mint valami légfrissítő amibe töményen nyomnak bele mindent hogy elfedje a szagokat. Alapvetően a vaníliás, szegfűszeges, rózsaborsos illatokat szerető orrom sikítva követelte, hogy mossam le de azonnal. Türelmesen kivártam, hogy hátha később előjön belőle valami számomra is élvezhető de sajnos semmi. Én tényleg elhiszem, hogy sokan szeretik, mint ahogy magukat a virágokat is de utóbbi tekintetben bevallottan rossz embernek számítok :D Azért kap 2 csillagot, mert tartós, aminek gondolom örül aki szereti.
Szóval kedves kisfeketeruha imádók, ha van felesleges fűszeres, keleties, gourmand illatotok ami viszont nálatok verte ki a biztosítékot, szívesen cserélem rá az 1x fújt üvegemet, dobozostul :D

Zara Violet Blossom EDP

Zara Violet Blossom EDP
2019. december 22.

Ajándékba kaptam, még a kibontás előtt megnéztem az összetevőit és őszintén szólva egy ideig nem akartam kipróbálni, mert alapvetően nem vagyok oda a virágillatokért. De aztán megadtam magam. Rajtam ez egy meglepően édes illat, valóban virágos ( a japán kert fantázianévre hallgató illatgyertyámat idézi) de én vaníliát kiérzek belőle. A tartóssága egész meglepő, reggeltől estig éreztem. Most télen inkább félretettem, ilyenkor inkább gyömbéres, szegfűszeges, "kaja" illatokat szeretek hordani na meg a tömjénes, banyásakat :D de szerintem tavasszal teljesen jó lesz. Én megelőlegezem neki az ötöst.

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal
2019. december 22.

Az én bőrömre túl erős de az ember zsíros pofázmányával csodákat tesz.

Signal Long Active Nature Elements Herbal Gum Care Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Herbal Gum Care Fogkrém
2019. december 22.

Gyerekkorom óta utáltam fogat mosni, aztán rájöttem hol a hiba: a mentolos fogkrémekben. Egyszerűen nem tudom elviselni a mentolos fogkrémeket, holott a mentát (teában, illóolajban) szeretem. Emiatt régóta gyógynövényes fogkrémeket használok, ahogy pedig megjelentek ezek a nem mentolos signalok, cuppantam is rájuk azonnal. Egyelőre ezt és a szegfűszegeset próbáltam ki, utóbbit már elfogyasztottam, ezt múlt héten kezdtem meg. Nekem tökéletesen adja, kellemes íz, megfelelő tisztítóhatás, valószínűleg váltásban lesz használva a szegfűszeges tesójával, mert annak az ízéért konkrétan megveszek de állandóan lehet hogy megunnám. Újravevős!

Isana Provence Tusfürdő

Isana Provence Tusfürdő
2019. december 22.

Kellemes édeskés illata volt, bár levendulásabbra számítottam. szokásos isana minőség amúgy, ár-érték arányban nem lehet nem 5öst adni neki.