sarav25

Regisztráció dátuma: 2018. január 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. január 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum
2020. március 18.

Én tényleg nem értem ezt a kencét, lehet, én rontok el valamit? Kombinált, mostanában inkább száraz/vízhiányos a bőröm. Itthonmaradós napokon szoktam felvinni (nem sokat), de egyszerűen nem oszlik el, nem szívja be a bőröm, utána ha mégis elmegyek valahova, a sminkelés kizárt, mert még 5-6 órával később is csillog az egész fejem. Éjszaka is hasonló a helyzet, egyrészt a fele a párnába kerül, mert mindegy, milyen sokáig maszírozom, nem szívódik fel, másrészt semmivel sem lesz hidratáltabb a bőröm. Jóideje keresek már valami normális szérumot, sajna úgy tűnik, nem ez lesz az.

Now Foods Now D-Mannose Por

Now Foods Now D-Mannose Por
2018. március 10.

Sajnos állandóan kiújuló "felfázással" szenvedek évek óta, a legutóbbi rekord 3 hónap alatt 4 antibiotikum kúra volt. Életmódot váltottam, megelőző gyógyszert szedek, de sajnos most ismét kijött a fertőzés. Teljesen kétségbeesve, véletlenül találtam a D-Mannózról egy cikket. Tudni kell róla, hogy csak az e-coli baktérium által okozott húgyúti fertőzésekben segít. Magam sem hittem, de 3 nap 3-4x 500mg (por formában) fogyasztása után elmúltak a panaszok, én 7-8 napig szedtem még, hogy biztosan minden kitisztuljon. Sírni tudnék örömömben!
Aki küzd ezzel a vissza-visszatérő problémával, szerintem mindenképpen ruházzon be rá, mert biztosan egészségesebb, mint 2 havonta (vagy sűrűbben) antibiotikozni.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint
2018. március 10.

Úgy tűnik, ez is egy olyan termék, ami valakinek csodaszer, valakinek meg még talán árt is :/ Még évekkel ezelőtt próbáltam először, aztán váltottam, Carmex, más EOS termékek stb, minden volt, de ennél jobbat nem találtam. Gyönyörűen puhává varázsolja az ajkakat és nem is érzem azt nála mint a Carmex balzsamoknál, hogy 20-30 percen belül újra kell kenni mert különben húzódik a szám. Sajnos elég borsos az ára, de mivel 2-3-4 hónapig nekem simán kibírja még ősszel-télen is, végülis megéri. Egyszer szerintem érdemes kipróbálnia mindenkinek, mert akinek bejön, annak tényleg nagyon bejön :)

L'Oreal Paris Infallible Pro Last Rúzs és Szájfény

L'Oreal Paris Infallible Pro Last Rúzs és Szájfény
2018. március 10.

Imádom... Annak ellenére, hogy sokkal sötétebb / barnásabb felkenve mint amit az üveg /swatch alapján gondolni lehetett. Nekem nagyon szépen feldúsítja az ajkakat és az átlátszó résztől szebb lesz az egész összhatás. Én nem érzékeltem brutál tartósságot de annyira szép az összhatás, hogy igazából meg vagyok vele elégedve így is.

NYX HD Studio Finishing Púder

NYX HD Studio Finishing Púder
2018. február 27.

Én nem tudom, lehet, hogy én csinálom nagyon rosszul, de nekem egyszerűen lehetetlenség feltenni ezt a púdert... Az arcomon kívül mindenhova jut, ha mégis sikerül a szemem alá pacsmagolni valamennyit (bár bake-elésre vettem -.-), az megáll foltokban és nagyon nehéz/lehetetlen szépen eldolgozni. Rettenetes.

Kérdés: Milyen (jó) púdert használtok bakingre? :)

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó
2018. január 10.

Felteszi az ember és kb 5 percig úgy néz ki mint egy álom. Aztán nekem rettenetesen bezsírosodik tőle a bőröm ami amúgy sem épp száraz, de az orrom 1-2 óra után konkrétan világít. Púderrel egy darabig kezelhető a helyzet, viszont az meg becsomósodik az arcon... Illetve nekem beül a pici "ráncokba" is, pedig már mindenféle technikával próbáltam felvinni. Nagyon próbáltam szeretni, de ez így egyelőre maximum egy engedékeny 3 csillag :(