sargaeper

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Néó Deodorant

Garnier Néó Deodorant
2014. július 7.

Narancssárga változatban van meg, közepes izzadsággátlóról van itt szó. Az illata jó, az állaga jó, könnyű eloszlatni bár tényleg nehézkes a felszívódása és nekem marad valahogy egy fehér réteg a bőrömön, viszont a ruhán valahogy nem tapasztaltam, hogy nyomot hagyna. Negatívum, hogy úgy 5 óránként nem árt utána kenni, mert izzadságszagom volt tőle, annak ellenére, hogy bár izzadós fajta vagyok, nem volt ez rám jellemző. Az izzadást közepesen gátolja, egynek elmegy kategória.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. július 7.

Nem tudom pontosan hányadán állok ezzel a termékkel. Jónak jó de egy kicsit erősebb sminkkel már nem tud mit kezdeni a szememen, csak maszatol de nem szedi le és pandamacit csinál belőlem. Az egyszerű sminket viszont szépen leviszi, mint ahogy az arcon a szennyeződéseket is és jó pont, hogy nem irritálta a szememet. Elvagyok vele, rosszat nem nagyon tudok mondani róla, úgyhogy egy négyest megérdemel.

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás
2014. július 7.

DM-es díszdobozos szerzemény, de nagy kiszerelést biztos nem veszek belőle, konkrétan ugyanolyan sprőd lett tőle a hajam mint előtte volt, semmi pozitív hatást nem tapasztaltam esetében. Az illata nagyjából a szokásos Dove illat, de ennyi, mintha nem is használtam volna. Valahogy a Dove hajas vonalát nem az én hajamra szabták, vagy nagyon zsírosítanak a termékek, vagy semmit sem csinálnak vele.

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk
2014. július 7.

Szintén NYC fedőlakk helyettesítő után kutattam mikor megláttam és azonnal meg is vettem, lassan 2 hónapja, azóta szinte mindig használtam és elég gyakran festem a körmeimet. A NYC fedőjéhez képest szerintem jobb minőségű gyorsszárító, nem sűrűsödött még be, valóban gyors száradást eredményez és szép fényt ad. Nem mondnom, hogy szuper tartós, de meghosszabbítja a tartósságot pár nappal mindenképpen, viszont azt nézve, hogy kifejezetten gyors száradást ígér, nem is volt elvárásom az egy hetes tartósság olcsóbb lakkok esetében, de legalább 2-3 nappal később jön a lepattogás. Hátrányát egyedül a kissé bumfordi ecsetben látom, nekem nagyon sok lakkot vesz fel és gyorsan le is csúszik ez a mennyiség, de lehet csak gyári hibás az ecsetem mert kissé furán is áll a többi lakkhoz képest :) A másik, hogy nekem minimálisan, de oldja a lakkot, ezt színesek esetében vettem észre de ha nem nyomom annyira rá az ecsetet ez sem jelent problémát, valószínű mint a többi gyorsszárító esetében ez az alkoholnak tudható be, de nem olyan zavaró mint a NYC fedőjénél, úgyhogy nem érdemel emiatt pontlevonást, nekem nagyon bevált.

Wella SP After Sun Shampoo Bain

Wella SP After Sun Shampoo Bain
2014. július 7.

2-3 éve használom azt a sampont nyaraláskor, szuper illata van, gyengéden, de alaposan tisztítja a hajat. Valóban regeneráló hatású és a festett hajam sem fakul olyan mértékben mint más sampon használatakor, bár tény, hogy nem az olcsóbb kategóriát képviseli, de mivel koncentrátum, 10 ml felhígítva elég kétszeri hajmosáshoz a félhosszú hajamnak, így összességében megéri az árát számomra, már csak a hatása miatt is.

Sundance Carotin Sonnenspray SPF15 (régi)

Sundance Carotin Sonnenspray SPF15 (régi)
2014. július 7.

Nem olvastam utána ennek a napozónak, csak gyorsan kellett valami és lekaptam a polcról de abszolút pozitív csalódás volt. Kicsit nehézkes lenyomni a fújókáját főleg naptejes kézzel de ezt a kis gyengeséget tudom csak a számlájára írni, mert szép egyenletes barna lettem a bekent hófehér terülten 2-3 nap alatt, amit kihagytam az persze bevörösödött. Könnyű krém, jól kenhető, nem volt olyan érzésem hogy tocsogok a naptejben mert gyorsan beissza a bőr, ráadásul nem kell belőle sok és a víz sem mosta le teljesen. Veri a drágább árkategóriájú napozókat is úgyhogy csillagos ötös.

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta
2014. július 7.

Nyaralásra szereztük be, semleges illat de nagyon finom mentás-citrusos, belengi az egész fürdőszobát és szépen is tisztít. Ezt nagyon eltalálták babáék.

Estée Lauder Perfectly Clean Splash Away Foaming Cleanser

Estée Lauder Perfectly Clean Splash Away Foaming Cleanser
2013. december 18.

Nekem nem vált be a kombinált bőrömre. Durván kiszárított, és a pattanásaimmal nem igazán csinált semmit, több mint a fele megvan már egy ideje mert nem teszek több kísérletet vele.

Max Factor Max Effect Körömlakk

Max Factor Max Effect Körömlakk
2013. december 17.

Még akciósan vettem egy sárga árnyalatban de nem szeretem. 3 réteg kell, hogy egyenletes legyen a körmön a lakk, ami a kis kiszerelésénél fogva nem előnyös. Továbbá nagyob gyorsan kopik, még fedőlakkal is csak 1-2 napot bír, így viszont drágának találom az ár-érték aránya miatt.

Olivia Szappan Naranccsal és Szegfűszeggel

Olivia Szappan Naranccsal és Szegfűszeggel
2013. december 17.

Isteni illata van, nagyon jól használható a mérete és a habzása miatt. Száraz a bőröm és a legtöbb szappant nem tolerálja de ezzel egész jól kijönnek és nálam nem is fogy gyorsan.