Saria

Regisztráció dátuma: 2016. május 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Swiss-O-Par Spa Hajpakolás Argánolajjal

Swiss-O-Par Spa Hajpakolás Argánolajjal
2017. május 14.

Göndör, száraz hajam van, elég nehezen kezelhető, de ez a hajpakolás nagyon puhává és rendezetté tette a fürtjeimet. Úgy éreztem, hogy feltöltötte őket élettel.
Illata nem nagyon van, amit sajnálok...
Mindenesetre a hatásával nagyon meg vagyok elégedve, elképzelhető, hogy majd újra veszem :)

UPDATE: Használtam azóta más balzsamokat is, de ez a favorit. Tudom, hogy ha nagyon roncsolt a hajam, száraz és nehéz, akkor ehhez a termékhez bármikor nyúlhatok. Csodaszer! :)

Balea Anti-Mitesszer Orrtapasz

Balea Anti-Mitesszer Orrtapasz
2017. május 14.

Inkább az orr környékről szedett ki egy-két mitesszert... valamint nagyon kiszárította az orrom. Az ára nagyon jó de igazából felesleges. Ha találok egy jobbat, biztosan azt veszem :D

Balea Hővédő Spray

Balea Hővédő Spray
2017. május 14.

Az első hővédő aminél észrevettem, hogy csinál is valamit. Sokkal kevésbé viseli meg a hajamat a hővel való formázás, ha használom, aminek iszonyatosan örülök! Az illata kellemes, kissé "professzionális"... vagy nem is tudom, ilyen fodrász-szalon-illat (számomra legalábbis). Az árához képest pedig abszolút megéri (eddig csak ennél drágább hővédőket vettem és nem értek semmit).

Balea Tejes-Mézes Arcmaszk Mandulatejjel és Akácmézzel

Balea Tejes-Mézes Arcmaszk Mandulatejjel és Akácmézzel
2017. május 14.

Szeretem a Balea arcpakolásait, mert olcsóak és emellett nagyon hidratálóak is. Bevallom, ezt a fajtát elég ritkán veszem. Jó illata van, kellemes, hidratál is valamennyire de ezeket a fajtákat olyan nehéz lemosni... Ragad, ragad, ragad. És utána is ragad. :)
Ha van kedvem a macerához, akkor szoktam venni, de egyébként nekem a textil maszkok jobban bejönnek.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2017. május 14.

Ár-érték arányban megfelelő, jól tisztít, hűsítő, mentolos érzést hagy maga után.
Csak a mennyiséggel kell vigyázni, ha sokat használ hirtelen az ember, iszonyatosan éget :D Valamint nekem a szemek egy kicsit túl durvák benne.
De egyébként kellemes, szeretem használni, már többször újravettük a húgommal :)

Balea Med Ultra Sensitive Totes Meer Testápoló (régi)

Balea Med Ultra Sensitive Totes Meer Testápoló (régi)

Nagyon "tömörnek" találtam.
Néha, amikor igazán száraz a bőröm, akkor nagyon klassz, de igazság szerint nekem már meg van A testápoló.
Lassan szívódik fel, ragacsos érzetet hagy maga után és néha ki is pattanásosodtam tőle.
Elhasználom, ha már megvan, de nem hiszem, hogy újra megvenném...

Avon Advance Techniques Hajtápláló Balzsam Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Balzsam Marokkói Argánolajjal
2017. május 13.

A hajvégápolóját nagyon szerettem, ezért gondoltam megpróbálkozok a balzsammal.
Őszintén, nem sokat ért. Az illata isteni, az 10-ből 10 pontos :) IMÁDOM.
De. Mint balzsam, nem sokat ápolt. Nekem göndör, száraz hajam van, ahhoz pedig valami durván hidratáló cucc kell. Ez nem az.
Időnként hajpakolásba kevertem, hogy hamarabb elfogyjon. Az illatát megtartotta a hajam egy ideig, de nem veszem újra.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Hajbalzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Hajbalzsam
2017. május 13.

Nagyon tápláló hajbalzsam. :)
Göndör, igénybe vett, száraz hajra szoktam használni (időnként hajpakolásba is belecsempészem) és nagyon jó!
Ápol, hidratál, szép fürtöket kapok tőle. Biztosan újraveszem :)

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam
2017. május 13.

Mivel göndör hajam van, kifésülő spray nélkül egyszerűen nem tudok élni. Bár én kifésülöm időnként hajmosás előtt is a hajam, akkor is elengedhetetlen. Vannak kócok, amiket egyszerűen nem lehet simán kifésülni.
Ez a Spray viszont az egyik kedvencem lett (a balzsammal együtt). Nagyon megkedveltem ezt a termékcsaládot, igazán nagyszerűek, jól hidratálnak. Könnyű, hamar kifésülhető lesz tőle a hajam és nem kell ráfújnom az egész flakont. Szívesen venném újra. :)

Gliss Kur Oil Nutritive

Gliss Kur Oil Nutritive
2017. május 13.

Régóta használom a Gliss Kur spray-ket és eddig maximálisan meg voltam elégedve velük. Az összes közül (amit próbáltam), talán ez volt az, amelyik a "leggyengébben" teljesített, muszáj volt sokat fújnom belőle, alig érződött a hatása.
A célnak megfelelt, csak elég hamar elhasználtam így.